Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby C401 / C501 [Bison]


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I znowu jest. Średnio dostawy tych samych replik są co 2-3 miesiące. Mam kolejne zdjęcia, tym razem lufy wew. Niedługo postaram się zrobić zdjęcia wnętrza. Sprawdziłem kulki różnych firm i wyszło na to, że najlepiej spisują się G&G 0,25. Lecą jak po sznurku :) Linki do zdjęć - http://img821.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img821/2268/img0718ve.jpg&via=mupload

 

PS hokager, zapraszam tutaj - http://forum.dziecionline.pl/

Link to post
Share on other sites

mam pytanie może nie na temat ale nie widze innego tematu czytanego w 2011 więc zadam tu ( nie krzyczeć na mnie :P )

 

Witam jestem nowy. Przeczytałem kilka postów ale chyba nie rozwiazują mojego problemu. Więc tak szukam jakiejś TANIEJ repliki do 100zł. Tylko do takiej ceny bo niestety strzelam sie tylko w lesie z 4 kolegami a oni raczej nie sa chętni na wydawanie pieniedzy, natomiast mi sie spodobało ( ogolnie interesuje mnie wojsko ) wiec szukam :

- replika do 100zł

- nie za mocna zeby im krzywdy nie zrobic ( jednak majacej tyle mocy aby latała te 15-20 m co na bliskich odleglosciach dawalo by rezultat zeby poczuli strzal ale bez zadnej krzywdy ) pomożecie?

Edited by Malyy
Link to post
Share on other sites

hmmm. rozumiem. słyszalem ze jako repliki do 100 zł lepsze są zdecydowanie schotgun-y ale mi sie jakos nie specjalnie podobają, natomiast kalach calkiem fajny. A to ze z airsotfguns to jakos wadzi na sprzecie albo wysylce czy poprostu to ,że zawyżają osiągi?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...