Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

...co by tu jeszcze podwiesić?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Co do tego magazynka do AK to powiem z wlasnego doswiadczenia ze beny sa dosc nieporeczne a ich konstrukcja wewnetrza sprzyja zacieciu przy nezbyt rozgarnietym uzytkowniku. Ten magazynek jest bardzo pojemny co daje spory komfort podczas walki. Ulozenie tego magazynka sprawia ze bron jest bardzo dobrzewywarzona i ulatwia prowadzenie celnego ognia ciaglego na wiekszych dystansach. Ale to tylko moja skromna opinia.

 

Co do pistoletu pod karabinem to uwarzam za szalony pomysl rodem z USA. Ksztalt calej broni (lacznie z pistoletem) jest zmieniony i bardzo ciezko jest strzelac z za ukrycia wykorzystujac podporke.

Osobiscie wielokrotnie widzialem amerykanow z karabinkami M-4 na ktorych byl zamontowany celownik optyczny lub kolimatorowy, DWA celowniki laserowe, dodatkowa raczka pod lufa oczywiscie latarka i jeszcze jakies dwa dziwne urzadzenia ktorych nieznam.

 

Ale jak to mawiamy w firmie z Kowbojami nigdy nie wiadomo nie podchodz jesli nie musisz nie pros o wsparcie bo moga sie pomylic. :P

Link to post
Share on other sites

Mości panowie, chciałbym poruszyć pewien problem, który gnębi mnie od wczoraj, otóż ostatnio na pewnej stronie producenta lalek (no co przeglądałem z ciekawości :wink: ) znalazłem takie oto zdjęcie:

 

http://img112.exs.cx/img112/7692/21165efus...ialforce2sw.jpg

 

Chciałem zatem mości panów zapytać, co ten pan-lalek ma podwieszone pod swoje M4. Z reguły większość komando-barbie trzyma się jakichś realiów, ale może tym razem jest to efekt sfawolnej wyobraźni twórców. Różne pomysły przychodziły mi do głowy, ale jeśli pozwolicie, nie będe się ośmieszał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest LooK OuT!

A czy ten podwieszony pistolet nie pelni po prostu funkcji przedniego chwytu? :) Przeciez strzelec LR-300 nie trzyma palca na spuscie pistoletu. Mozna tego uzyc np. w starciach na bardzo male odleglosci - jesli np. nie ma koniecznosci uzycia broni dlugiej, to mozna strzelac w krotkiej, tylko pytanie, czy jest sens dodawania strzelcowi jeszcze jednego dylematu do rozwiazania przed oddaniem strzalu?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...