Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

...co by tu jeszcze podwiesić?


Recommended Posts

może mi ktoś wytłumaczyć cel takiego rozwiązania :?:

mi przychodzą do głowy dwie opcje

1. coby prowadzić ogień z dwu broni jednocześnie (pomysł pierwszy i tyleż dziwny co głupi :wink: )

2. żeby mieć broń boczną pod ręką - pewnie o to tu chodzi, ale czy taki 'dynks' pod bronią nie jest niewygodny?!

Link to post
Share on other sites

Sprawa nie jest tak prosta jak w przypadku Masterkeya czy LWSS. potencjalnych zastosowań może być kilka:

 

-pic na wodę, ciekawostka, show :)

 

- uzycie broni wytłumionej, skuteczne wytłumienie karabinka szturmowego jest problematyczne, pistolet i jego amunicja oferuja tu lepsze możliwości. A siła ognia zawsze może zostać wsparta przez karabinek bez konieczności zmiany broni.

 

- uzycie amunicji specjalnej, nie nadającej się do zastosowania w broni samoczynnej.

 

Tyle mego. :)

Link to post
Share on other sites

A moze do strzelania (w razie czego) podczas zmiany magazynka? Zakladajac ze strzelec jest prawo reczny to podtrzymuje bron "za pistolet" lewa reka a prawa zmienia maga, jak ktos sie pojawi to zawsze moze strzelic z pistoletu. Co nie zmienia faktu ze wydaje mi sie to bezsensowne ;)

Link to post
Share on other sites

odp. do tematu: choineczkę zapachową (wanilia) i płytę kompaktową, najlepie Bayer Full.

Dla mnie jest to tylko ilustracja hasła "chcę i mogę". Ot, komuś się nudziło i wziął klamkę, karabinek, parę szyn i śrubek, zamiast zmontować domek dla Barbie ukochanej córeczki.

Link to post
Share on other sites

pistolet jest ustawiony równo z linią celowniczą (nie wiem czy to sie tak nazywa) broni pod którą jest podwieszony - także to że muszka/szczerbinka są zasłonięte nie robi - wystarczy celować troche wyżej (imho) :wink:

Link to post
Share on other sites

M-60/M-203 - ma jeszcze sens, w końcu nie zwiększa wagi M60 znacząco. I zawsze dodatkowa siła ognia się przyda.

Natomiast Kałach z tym magiem to już kwas totalny. Lepszy był by magazynek bębnowy, po za wszystkimi innymi zaletami - nie wywoływał by ataku śmiechu u innych. Wyobrażacie sobie atak oddziału z takimi magazynkami ? Ja będąc po przeciwnej stronie, posikał bym się ze śmiechu widząc takiego banana :D :D

 

Co do pistoletu z bagnetem to się nie znacie : po tym jak skończy nam się amunicja możemy rzucić całością. jest specjalnie wyważona - tak aby ostrze zawsze się wbijało, jako że całość ma podobny kształt do bumerangu, po nie trafieniu w cel wraca do rzucającego. (żyroskopowa stabilizacja lotu, aerodynaiczna sylwetka) :D :D

Link to post
Share on other sites
Natomiast Kałach z tym magiem to już kwas totalny. Lepszy był by magazynek bębnowy,

magazynki bebnowe sa dosc glosne.

poza tym ja widzialem tylko beben 75nb do AK, 100 nie widzialem

 

Wyobrażacie sobie atak oddziału z takimi magazynkami ? Ja będąc po przeciwnej stronie, posikał bym się ze śmiechu widząc takiego banana  :D  :D

taaaa... na pewno :?

Link to post
Share on other sites

Gdzieś już o tym AK z tym magazynkiem wieki temu pisałem(to samo zdjęcie nawet było wklejone o ile dobrze pamiętam)....

apropo tego M60...ciekawe kto by targał(oczywiście RAMBO :P ) amunicję i do M60 i do M203(ile to by ważyło) :P

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

nie wiem ile waży jeden granat/pocisk :?: do m203 ale chyba nie aż tak dużo, żeby nie można ich było kilku do kamizelki wcisnąć... przecież nie trzeba nosić taśmy na 100szt (ammo do m203 ofkz), tylko kilka (4 :?: , 5 :?: )

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...