Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie wzorowaliśmy się specjalnie na 93, natomiast bardziej na samym filmie na tyle na ile komu się chciało...

 

To takie zabezpieczenie anty-urazowo-jajowe. :icon_biggrin:

 

To w filmie też nosili polskie buty? :D

 

Powiem tak początek dobry, ale...

 

Jeśli chcecie temat ciągnąć dalej to czytać i oglądać zdjęcia. Nauczyć się nosić sprzet tak jak być powinno. Najpierw zmienić rażące błędy (np buty) a później zacząć zmieniać kopie na oryginały(kask,chest Acm i PT ARMORA)

 

No i od siebie mogę dodać że te okulary: http://allegro.pl/okulary-spectacles-ballistic-protective-specs-i1535049357.html Będą zarówno idealnie pasować do Delty(real foto na potwierdzenie: https://picasaweb.google.com/Kalashnikov911/GothicSerpent#5522799925048242898) a jednocześnie są tanie i świetne do ASG.

 

KAC a może nosi go tak bo nie wie jak powinno się go nosić??

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Kochani,

 

 

Więcej luzu, pisałem, że to luźna stylizacja, więc naprawdę nie ma się po co i o co spinać, tym samym zniechęcać ludzi do wstawiania jakichś tam zdjęć ze zlotów.

 

 

Tak, to bardzo Polskie by komuś d*****ć, byle by "better than you"

 

Ajgor, generalnie moge mocować sobie tego chesta na tyłku... 3 cm niżej lub wyżej... whatever...

 

Mogę go też przypadkiem zsunąć ocierając się o ścianę czy biegnąc i tego nie zauważyć.

 

Jeżeli to co widziałeś zgwałciło Twoje wyobrażenie o jego noszeniu - no to sorry :biggrin:

 

 

 

 

Rady "od siebie" bardzo chętnie przygarnę, za drwiny i szyderstwa - podziękuję...

Link to post
Share on other sites

Stylizacja też ma jakieś minimum. Jakl już nosisz kopie rób to dobrze. Skoro wrzucasz fote do działu reko i stylizacji to mam wrażenie że z stylizacji dążycie do reko. A bez elementarnej wiedzy jak nosić chesta nie wiele z tego wyjdzie. A zdjęcie z takim błędem bardziej śmieszy niż interesuje, czego na początku nie chciałem pisać. Więc zamiast się obrażać przyjmij porady popraw do Ci zostało wytknięte i wrzuć nową fote!

 

BTW. Po co wyrzuciłeś fote z serwera?

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...