Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kac

Użytkownik
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kac

 1. Mi ten krój bardzo leży, ale fakt trochę workowaty :P . Ja swoje CPU w PenCott kupiłem chyba pod koniec września i jak na razie trzyma się świetnie - szwy całe, maskowanie praktycznie nieruszone. Mogę polecić.
 2. Sorki za odkopanie ale nie znalazłem lepszego tematu by zadać to pytanie. Nurtuje mnie jedna kwestia - czy długość precki ma znaczenie i czy, powiedzmy, będzie znaczna różnica w skupieniu pomiędzy lufą od długości ok 50cm a 60cm? Przekopałem tematy o VSR, Warriorze i SWD (repliki o różnych długościach luf) i jedyne co znalazłem to sporo rozbieżnych opinii, jedni piszą, że wpłynie to znacznie na poprawę celności a inni, że nie, np: Interesuje mnie szczególnie wpływ długości na celność w replikach o napędzie gazowym (przymierzam się do konwersji Mancraft).
 3. 6 magów można spokojnie przenieść shinglach - ja używam ładownicy kwadrat 4x1 i na to dwa shingle z kydexem do szybkiej zmiany. Dla mnie to super rozwiązanie na niedzielę - nic nie uwiera jak się kładziesz i masz przy sobie minimum jeśli chodzi o magi. Chociaż z drugiej strony widziałem też osoby, które miały na cheście 4 potrójne ładownice i też mówiły, że jest spoko :P .
 4. Patrząc po zdjęciach to było pełno plastikowych kopii w przeszłości, teraz też nie widać co jest pod pokrowcem i dlatego zadałem to pytanie :P .
 5. JWK w końcu dorobił się FASTów czy nadal biegają w plastikach?
 6. Kac

  SPECOPS

  Dla mnie to były pewne nowości bo przez swoją cierpliwość dopiero takim czasie postanowiłem chwycić za telefon się czegoś dowiedzieć :icon_razz2: . W zasadzie to sprowadza się to do tego, że powstał łańcuch kiepskiego traktowania klienta detalicznego, ale tym razem Specops traktuje źle detal bo oni są detalem dla producenta klejów :teeth:
 7. Kac

  SPECOPS

  Updejt 2. Dowiedziałem się przez telefon, że jakoś tak się dzieje, iż różne odcienie cordury wymagają opracowania innych klejów. Nie ma jeszcze odpowiedniej mieszanki dla Multicama i Pencotta, opóźnienie jest spowodowane tym, że....Specops jest małym klientem dla producenta klejów i jego zamówienie nie jest traktowane priorytetowo. Tyle co udało mi się ostatnio dowiedzieć.
 8. Kac

  SPECOPS

  Taki mały updejt dla czekających, wczoraj dowiedziałem się, że właśnie doszła kolejna gotowa partia kamizelek w Coyote i Olive, które mają być rozsyłane "niedługo" - firma przenosiła swoją siedzibę i stąd kolejne opóźnienia. Dla mnie to oznacza, że sobie poczekam dalej na PenCott razem z osobami, które zamówiły Multicam.
 9. Może to jakaś prototypowa wersja bo RR daje takie czarne pady zamiast siatki dystansowej. Ładownica na przedzie to kwadrat z MIWO.
 10. Ich JPC pojawiło się zaraz po nowym roku właśnie w związku z "wprowadzaniem nowych produktów" na stronę i teraz miałoby zniknąć z tego samego powodu?
 11. O, JPC znikło ze strony. :icon_razz2:
 12. Raczej 41.01 - dość powszechna podczas tamtego okresu.
 13. Kac

  SPECOPS

  Klik Wg Special Opsa obaj mamy rację :icon_mrgreen: .
 14. Kac

  SPECOPS

  To są jakieś inne? Myślałem, że jest jeden uniwersalny i drugi mniejszy dla chudzielców :icon_razz2: .
 15. Kac

  SPECOPS

  Ja jestem ciekawy czy mój PC w Pencott GZ też będzie gotowy na luty. Myślałem, że "wynagrodzenie" dostaje się razem z kamizelką.
 16. Może to "cholera wie co" ma chronić przed efektem mokrych gaci kiedy maskałat przemoknie.
 17. A ja nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy próbują wmawiać innym, że produkty kontraktowe są cud, miód, malina i w ogóle idealne, a także wolą wydać 400zł na coś niewiadomego pochodzenia, gdzie, jak długo i w jakich warunkach było przechowywane zamiast na produkt, który można spokojnie reklamować kiedy coś jest nie tak.
 18. Kac

  MIWO Praszka

  Dziwna sprawa, próbowałeś dzwonić? Z własnego doświadczenia wiem, że firma zawsze jest frontem do klienta :maniak_usmiech: i zmiany w zamówieniu można załatwić od ręki.
 19. Jak dla mnie to taki panel założony pod belta ma właśnie tą zaletę, że w razie W (zrzucenia plecaka czy belta) zostajesz z dodatkowymi magami i tym co masz pochowane w kieszeniach od munduru ;) .
 20. Po to są takie chesty właśnie - jako uzupełnienie beltkita. Zauważ, że w tym configu jest odwrotnie, czyli płaskie szelki miniczesta pod normalnymi w belcie.
 21. A czy w ogóle były kontrakty na combat shirty dla DWS? Oprócz tych dostarczonych przez MIWO i wielu prywatnych zakupów to tego cuda nie widziałem na żadnym zdjęciu ;) .
 22. Sorry za odkopanie tematu, ale czy ktoś wie co się dzieje z firmą? Na FB cisza od daaawna, a na wiadomości pisane na firmowy profil nie odpowiadają.
 23. I jak sprawdza się to w yebankowych realiach? Wygodnie się nosi mini-chesta z dużymi szelkami beltkita? Nie powiem, że sam powoli zmierzam do skonfigurowania sobie opo w ten sam sposób. Na razie mieszczę wszystko na cheście, ale ciągle brakuje mi tej jednej, dwóch dodatkowych kieszeni by wszystko pomieścić, więc stanąłem przed dylematem - rozbudować pierwszą linię i nosić trzy zestawy szelek na raz (chest, camel i pierwsza linia) czy przerzucić wszystko na pasoszelki i zostawić ładownicę 4x1 na mini-cheście.
 24. Faktycznie słabo się to prezentuje - mundur na tle szpeju wygląda prawie jak szaro-zielona plama.
 25. Pomimo tego, że za oknem ciągle ładna pogoda zacząłem myśleć nad zestawem zimowym uwzględniającym maskałat lub umundurowanie zimowe (np. PenCott Snowdrift). Wiem, że spokojnie można zbudować zestaw bielizna termo zimowa + polar + mundur zimowy ale jako, że nie ma żadnej membrany to pewnie szybko zrobi się mokro od leżenia na śniegu. Czy jest w ogóle jakaś sensowna opcja na zapewnienie wodoodporności? Po lekturze tego tematu wiem, że zakładanie gore pod maskałat minie się z celem.
×
×
 • Create New...