Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozkładać gearbox czy wysłać?


Recommended Posts

Siema, chciałbym wsadzić stockową sprężynę do mojego m4 p&j (wcześniej miałem słabszą), i teraz nie wiem czy samemu rozkładać gearbox (nigdy tego nie robiłem, tylko w plastikowym aeg, kiedyś), albo gdzieś wysłać ,pisałem do taiwanguna i napisali że wymiana kosztuje 50 zł...Więc nie wiem czy rozkładać samemu, czy może wysłać gdzie indziej. Jeszcze jedno jak wyciągam gearbox to tam trzeba odczepić silnik prawda? jak to zrobić, czy to trudne?

Link to post
Share on other sites
Czy jeżeli podczas podcierania się papier mi się przerwie to będę miał brudne palce?

Jeżeli masz palce zwinne niczym ninjy, to szybko umykniesz nimi na bok, opierając je o pośladek i zatrzymasz ich ruch niejednostajnie przyspieszony w kierunku wiadomo czego! :hahaha:

 

A tak na temat... Wyciąganie kabli z silnika to najprostsza rzecz :bialaflaga: Są tam takie fajne dwie "złączki", mówiąc łopatologicznie, które po prostu wyciągasz. A gość robił kombinerkami, żeby było wygodniej, bo wepchnąć tam palce nie jest łatwo...

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Wybacz Bojeq, ale jeśli nie wiesz jak wyciągnąć gearbox z repliki a po obejrzeniu filmu instruktażowego pytasz jak wyciągnąć kable (mimo że widać że wystarczy delikatnie pociągnąć szczypcami) to lepiej się za to nie bierz. A to że po ktoś się bierze, rozłoży złoży i działa nie znaczy jeszcze, że replika jest złożona poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź i pomoc.

 

Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj:

Chcę kupić okulary które wytrzymają 500fps, do 40zł.

Tu propozycje:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=2485&name=Okulary_ochronne_-_Bolle_Super_Nylsun_SNPG_-_Przeciwsloneczne

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=2488&name=Okulary_ochronne_-_Bolle_Viper_CF_-_Przeciwsloneczne

Edited by Ghost10
Link to post
Share on other sites

Major, ja o to nie pytałem tylko dawałem odpowiedź :) (chyba, że tam jest jakiś ukryty przekaz, to przepraszam)

Ghost - kup lepiej uvexy z allegro wychodzą taniej niż ze specshopu.

Cholera, sorry wielkie, nie wiem jakim cudem napisałem zły nick :icon_eek: Miało być Ghost :sciana: :icon_rolleyes:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Interesują mnie sprawy dotyczące składania gearbox'a PJ:

1. Czy zębatki i tłok muszą być podczas składania ułożone w konkretnym ustawieniu? (próby zachowania obu ułożeń niweczę przy montażu sprężyny)

2. Czy Ktoś dysponuje zdjęciem wnętrza gearbox'a PJ, a zwłaszcza ustawienia zatrzasku antireversal?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Jest pare możliwości. Naistotniejsze jest jednak to, żebyś tego AR mimo wszystko wstawil, bo po to tam jest - żeby był i żeby spełniał swoje zadanie. Nie opłaca się go usuwac.

 

P.S. A za odkopanie tego tematu należy Ci się złoty kilof i medal z kartofla :)

Edited by Wiśnia
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...