Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam chciałbym sie dowiedziec czy po zakupie tłumika do mojej mp5 moge wsadzic w ten tłumik dłuższa lufe 363 mm dokładnie taka http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_129_372&products_id=1929&name=MadBull_-_Lufa_Precyzyjna_6.03_Black_Python_-_363mm_-_M4,_M15

w ten sposób tłumik musiałby być na stałe a tłumik to konkretnie taki http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_244&products_id=7752&name=Element_-_Tlumik_-_Zombie_Killer_150mm_-_14mm_-_CCW ?

Link to post
Share on other sites
To ja kolegom wyjaśnię: dłuższą preckę montuje się w celu zwiększenia celności i czasami lekko prędkości wylotowej. Ot po co.

Wiesz doskonale że wzrost prędkości będzie pomijalny lub niewielki na tyle że nie będzie miał najmniejszego wpływu na osiągi. Wzrost celności - lepiej będzie kupić dobrą preckę stockowej długości niż dłuższe gówno pokroju MB/JBU i chowanie w tłumiku, i to też wiesz doskonale.

Reasumując - Kamil9384 - zamiast kupować ciulową preckę + tłumik żeby ją zakryć kup preckę długości takiej jak stockowa (220mm) albo minimalnie dłuższą (247 powinna wejść) ale dobrej firmy, pokroju Prometheusa/KM Heada.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

A niech da dłuższą, będzie troszkę lepsza celność, troszkę więcej fps więc i zasięg. MP% to PM tylo w realu, tu masz GB jak w elektryku kazdym innym i nawet z mp5 zrobisz snajperkę...

 

 

Precka promyka czy KMH ewentualnie systema (dla biedniejszych, jak ja kiedyś :D) i będziesz zadowolony. Sprawdź czy cylinder Ci taką jeszcze obsłuży!

Link to post
Share on other sites
tu masz GB jak w elektryku kazdym innym

Ależ ja to wiem, i Ty też wiesz że ja wiem :icon_wink: Tylko podstawową zaletą MP5 jest jej mała długość i duża manewrowość nawet w gęstych krzakach/budynkach a założenie na nią tłumika zmieni to i to dość znacznie. A różnicy w celności/prędkości wylotowej/zasięgu nie uświadczy w zauważalny sposób pomiędzy lufą 220 a 363 (zakładając że są to takie same dobrej jakości lufy). Natomiast różnicę w długości i manewrowości pomiędzy MP5 a MP5 z tłumikiem już odczuje znacznie. Więc reasumując, dalej utrzymuję swoje zdanie że wstawienie precki promyka/KM długości 220mm da takie same zauważalne rezultaty jak wstawienie jakiejkolwiek innej precki 363.

Upraszczając:

- precka JBU/MB 363 POWINNA dać lepsze skupienie niż stock 220, natomiast jest duża szansa na trafienie złomu w preckach tych firm i w takim wypadku poprawy nie będzie

- precka 220 Promyka/KM da lepsze skupienie niż precka 363 JBU/MB i stock 220

- precka 363 Promyka/KM nie da zauważalnie lepszego skupienia w porównaniu do precki Promyka/KM 220.

A autor i tak zrobi co chce.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Strzelając na auto nie widziałem różnicy między stockową chińską lufą 410mm a precką Systemy 534mm więc nie wierzę że ktoś gołym okiem zauważy różnicę między preckami 220 a 363, nawet na singlu, a na auto tym bardziej.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...