Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur MultiCam PROPPER


Recommended Posts

Od nie dawna czatuje na mundur MultiCam. Chcę oczywiscie kupić oryginał. Dlatego też moje pytanie jest takie: Czy mundury MultiCam firmy PROPPER są używane w wojsku przez żołnierzy ?

 

A jakiego wojska? Jeśli chodzi o USA to aktualnie w użyciu są mundury ACU w kamuflażu Multicam z materiału Defender-M, m.in. firmy Propper. Mundury z materiału 65/35 PESCO nie są używane przez amerykańskie siły zbrojne - są łatwotopliwe i nie mają wykończenia IRR.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hehe, a gdzie o tym słyszałeś? Owszem, było dużo fotek naszych piechurów w MC Miwo, ale tylko z misji. Może coś się koledze pomyliło z DWS i nieudanym mundurem MIWO L? Szczerze? Nieźle mnie rozbawiłeś.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o "multicum" od Propper'a a, w szczególności w wersji "teflonowanej" to nie polecam bo mam go już z 2 lata i w porównaniu do innych mundurów jakie mam (kontraktowe BDU, ACU oraz ACU od Tru-Spec) to rzeczywiście szwy są słabsze. No i kolory szybko się spierają (mimo, że rzadko piorę mundury). Następna rzecz to właśnie ten "teflon". Na jesień, wiosnę i zimę jest ok bo tak szybko nie przemaka i jest mniej przewiewny ale jak jest ciepło to można się w nim ugotować. Materiał jest także sztywny co czasami może wkurzać.

Podsumowując - jak bym teraz kupował mundur w multi to kupiłbym na pewno inny.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...