Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stary SLR105-A1 połamany, co kupić teraz?


Recommended Posts

witam,

 

mój dramat trwa jakieś 3 miesiące, w SLR105-A1 pękła mi kolba (właściwie takie "coś" między kolbą a body), opisywałem to już na innym temacie.

Po spawaniu nie mieścił się GB, zresztą po męczarni dopasowywania i tak wszystko popękało i sumarycznie było jeszcze gorzej.

 

I TU PYTANIE:

 

mogę kupić SLR105-A1 Steel&wood Para:

 

SLR105 S&W para podle wszelkich opisów jest stalowe (czyli można w razie problemów normalnie spawać?)

Bebechy z poprzedniego SLR-a mogą być jako zapasowe i będą pasować? magazynki (też z CA low-cap) rozumie że bez problemu będą pasować/podawać kulki?

 

albo cyme CM.040 ( lub CM.040C , prawie identyczne)

czy tam GB czy jego części (koła zębate, tłok itd) będę mógł wymieniać? czy magazynki (dalej o tych samych mowa, low-cap z CA) będą podawać kulki?

 

Czyli, brać cymkę czy odchorować te 500 zł więcej i brać SLR-a PARA ?

 

się rozpisałem, wybaczcie

 

pozdrawiam

 

Kirs

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108121-slr105-a1/

 

fotki i temat, po spawaniu wygląda jeszcze gorzej, spawacz musiał zrobić "nadlewy" czyli takie grube spawalnicze blizny, wiec kolba też już przeszła przez oranie i pilnikowanie, sumarycznie płakałem, tyle lat razem i zdechła:(

 

zresztą kałach faktycznie wygląda jakby był przywieziony z Czeczenii.

 

Pytanie czy do cymki wepcham te bebechy (SLR-a dostał upgrade do ~410 fps ma preckę i piękny zasięg)

 

no i co z 6cioma magazynkami:/

Link to post
Share on other sites

ja tego akurat jakoś nie widziałem (ten temat w pękniętym mocowaniu kolby), ale u mnie w cm.036 też to pękło a nawet lepiej. Na 2 kawałki, czyli dolna płytka, blok przez który kable przechodzą i górna płytka. Pokazałem to mojemu ojcu i spytałem sie czy nie ma jakiś kumpli z roboty którzy mają frezarke (mój stary pracował jako belfer na metalurgii w technikum). Ja to posklejałem kropelką i dałem mu to ostrożnie a on to koledze zaniósł. Męczył się chłop chyba 5godzin ale mi zrobił stalowe ze stopu 50. Teraz prędzej mi kolba sie połamie albo body niż to mocowanie. Oczywiście potem musiałem jeszcze pilnikiem pare godzin się pomęczyć żeby dopasować ale jest prawie jak ulał. wiesz gdzie jest jakaś tokarnia w twoim mieście? idź tam i niech ci nową zrobią. Jak by się pytali do cego to to powiesz że do modelu RC jakiegoś

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do magazynków to mam slr105 s&w i używam cymowych midcapów , mają dosyć spore luzy , bo gniazdo slr jest trochę większe . Możliwe że trzeba będzie trochę je spiłować żeby magi ca weszły do cymy . Ja Ci osobiście polecam SLR , jest praktycznie niezniszczalny , wsadzasz od razu m110 i nową gumę i masz zasięg jak cyma a celność dużo lepszą na stockowej lufie , stal jest gruba i ciężka ( sam korpus waży ponad kilogram ) nic nie ma prawa się ułamać czy wykruszyć . Jeśli Ci szkoda kasy na nowe CA to zawsze można kupić na allegro , ja mojego kupiłem nówkę , tylko leżał w szafie ( nawet nie było najdrobniejszego śladu po selektorze ognia ) z baterią i innymi gratisami za 700zł . Co do ak cymy to mój kumpel ma takie coś . Wszystko rozklekotane , szczerbinka odleciała po 2 miesiącach , raz przypadkowo uderzył swoją składaną kolbą w drzewo i ona się po prostu oderwała od korpusu i nie dało rady tego już naprawić . Nawet rączka przeładowania się złamała. Jego replika ma z 1.5roku i wygląda jak złom.

Edited by zubol
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...