Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 300zł


Recommended Posts

Witam.

Domyślam się, iż podobne tematy wałkowane były wiele razy, ale proszę o jego rozpatrzenie. :)).

Jeszcze niedawno posiadałem M4A1 R.I.S. (AEG), którą postanowiłem oddać bratu.

M4 była ok, tylko wydaję mi się że brakowało jej mocy (słaby zasięg), dlatego teraz chciałbym coś "lepszego".

Budżet = +/- 300zł. Jestem otwarty na wszelkie propozycje :).

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepiej dozbieraj i kup coś za ok 400/500zł na początek. Za 300zł kupisz coś co może szybko się popsuć. Chcałem Ci polecić cm .028 ale po tym jak mój kolega oddawał ten karabin do serwisu 5 razy, [w wyniku czego na przesyłki wydał więcej niż kosztowała go sama replika] nikowu go nie polecam. Niestety przy zakupie repliki II klasy możesz trafić na egzemplaż wadliwy, tak jak mój kolega.

Link to post
Share on other sites

Tak używam googli UVEXU które na codzień biorę na skuter xdd ale przynajkmniej są porządne ;) A co do shotgun'a, to odpada ;) Nie lubię "pompek" ;p. Potrzebna mi jest maszynówka z którą będę się czuł dość komfortowo i która jednocześnie będzie miała kopa ;>

Edited by fishu1314
Link to post
Share on other sites

A może ktoś mi podpowie. Patrzę na CM.028 i CM.028 A TACTICAL i zastanawia mnie czym one się różnią( (chyba szyną RIS ) .. Aaa i jescze 1 Tactical jest lżejszy od standardowego CM.028 dlaczego? Jest więcej plastiku a mniej metalu ?

 

 

Znaczy CM.028 ma te same "bebechy" co wersja tactical. Lżejszy jest ponieważ w porównaniu do wersji A jest, że tak powiem "wypchany" (ma ciężarek w rączce i kolbie). Moim zdaniem lepszy będzie tactical, ma szyny RIS, jest lżejszy oraz ładniej wygląda ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...