Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 300zł


Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"absodrewnonniewiadomoczym" - hahah xd. Rozwaliło mnie to ^.^.. No Na wersję metal+drewno to mnie nie stać ;d. Ale może tak wziąć clasycznego z "absodrewnonniewiadomoczym", a po jakimś czasie wymienić absodrewnonniewiadomoco na drewienko ?;>.. "absodrewnonniewiadomoczym" (hahah xd)

 

Dobra to może tak ;] : Kto by wolał CM.028, a kto CM.028 A ?? ... Pisać;d

Edited by fishu1314
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki dla Lesia i Paulinki (Oczywiście pozostałym też ;)).. Czytałem także na innych forach i CM.028 (obojętnie która wersja) to jest TO ! :D.. A co sądzicie moim (GENIALNYM xD) pomyśle, żeby kupić zwykłego i po jakimś czasie (jak będą fundusze), dokupić drewienko ? ;>. Ma to sens ?

Link to post
Share on other sites

drewno możesz kupić z ostrego AK i później sobie dopasować. Co do drewna z innych modeli, z tego, co pamiętam, starsze cymki są w innym standardzie (poprawcie mnie, to tylko jakieś przebłyski ;p) i chyba przy drewienku z nowszych coś tam trzeba kombinować. Ale pomysł nie jest taki zły.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

drewno możesz kupić z ostrego AK i później sobie dopasować. Co do drewna z innych modeli, z tego, co pamiętam, starsze cymki są w innym standardzie (poprawcie mnie, to tylko jakieś przebłyski ;p) i chyba przy drewienku z nowszych coś tam trzeba kombinować. Ale pomysł nie jest taki zły.

 

Starsze TM

Nowsze VFC

Link to post
Share on other sites

Aha czyli samą gumkę?;> .. Chyba nawet widziałem takiego guardka na taiwanie ;d

 

 

 

Taka ? ;> http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_silikonowa_guarder-193.html

 

Piszę żę jest to gumka dedykowana do sprężyn 120m/s .. W CM.028 jest 110m/s. Będę musiał wymienić sprężynę ?

Edited by fishu1314
Link to post
Share on other sites

A powiedzcie mi jeszcze. Bo do CM.028 (zwykłego) nie zamontuję żadnych dodatków (Poprawcie jeśli się mylę), więc to trochę bardziej przekonuję mnie do tacticala. Tylko żę w tacticalu te szyny są trochę daleko ( za muszką ). Czy jest możliwość i czy ma sens zamontowanie kolimatora ?.A możę do zwykłego CM.028 też da radę? Z góry thx za odpowiedź.

Edited by fishu1314
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...