Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamuflaże A-TACS


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Panowi i Panie czy ktos moze wie i moglby mi podac jakie kolory RAL skladaja sie na A-TACS FG?

 

chce malowac ale musze dokladnie RAL kolorow znac tego camo

 

im wiecej kolorow tym lepiej z tego co widze 5 kolorow minimum sie sklada na to .

 

Prosze o pomoc i z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

W rzeczywistości FG wypada lepiej niz na fotkach.

Tu mogę tylko przyznać rację. Zresztą popatrzcie na te zdjęcia:

http://airsoftphotos...eportage/520307

Mundur Specna Arms, kamizelka i ładownice Ultimate Tactical, czyli chińszczyzna do kwadratu. Wierzcie mi, w terenie całkiem nieźle daje radę.

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

Tu mogę tylko przyznać rację. Zresztą popatrzcie na te zdjęcia:

http://airsoftphotos...eportage/520307

Mundur Specna Arms, kamizelka i ładownice Ultimate Tactical, czyli chińszczyzna do kwadratu. Wierzcie mi, w terenie całkiem nieźle daje radę.

 

Skoro używasz, to wypowiedz się proszę na temat walorów użytkowych mundurów SA. Dają radę? Nie rozlatują się? Wygodne? Generalnie wszystko co ci przychodzi do głowy

Link to post
Share on other sites

Gdzieś już wcześniej o tym pisałem, ale tu trochę rozwinę temat:

Posiadam dwa komplety mundurowe tej firmy: ATC FG i HLD. Jakością szycia to dupy nie urywa, zresztą cena tą jakość dobrze odzwierciedla. Pod tym względem są nieco gorsze od Helikona. Jeśli chodzi to trwałość barw, to mój ATC FG przeszedł jak na razie dwa prania w pralce i jest jak nowy. Tu jednak zaznaczam, że do prania używam nienieckiego płynu do prania czarnych tkanin, i ten patent świetnie się sprawdza.Na niedzielne strzelanki jest to dobry wybór, ale jeśli szukasz czegoś na bardziej ambitne imprezy, to możesz się zawieźć-szwy mogą nie wytrzymać, ale też dużo zależy od tego jak trafisz. Jeśli chodzi o rozmiarówkę, to warto się trzymać zasady Helikon MR=Specna LR.

Kupić czy nie? Jako drugi lub trzeci mundur jak najbardziej, oczywiście mowa tu o A-Tacsie i Krypteku, czyli dość niszowych kamuflażach. Jeśli ktoś chce nabyć multicam, czy woodland, to chyba lepiej poszukać czego innego, tym bardziej, że np. jak dobrze poszukać, to i Sueza się trafi za jakieś 250, oo zł.

Na koniec małe porównanie barw, jak najbardziej subiektywne z A-Tacsem Proppera: SA ma bardziej "soczyste" kolory i moim zdaniem lepiej maskuje. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Mój błąd, nie sprecyzowałem. Chodzi mi o ładownice/kieszenie MOLLE. NIE umundurowanie. Nie zależy mi na cordurze, w zasadzie nie musi nawet być oryginalny materiał, byle był wystarczająco podobny, choć wątpię, że są jakieś tanie zamienniki

 

A MIWO szyje tylko w A-TACS FG

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

To 2 trochę różne różne bajki i wcale nie chodzi o jakość. Mundur Ultimate Tactical jest dość... specyficzny. Ekipa z Piekiełka kiedyś sporo o tym popisała, warto się zapoznać: http://gearinferno.e...tical-uniforms/ Jakość jest ok, ale krój i użyte rozwiązania nie każdemu podpasują...

 

Natomiast komplecik Specny to już bardziej klasyczna kopia Crye, jak za ten piniądz: warto, ale miej świadomość że to rozwiązanie budżetowe - Propper to to nie jest.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...