Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamuflaże A-TACS


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Helikon dał znać, że można się spodziewać ich mundurów w A-TACS.

 

Za fejsbuczkiem:

 

 

"Z przyjemnością informujemy, iż poszerzamy ofertę o kamuflaż A-TACS Camo™.

 

Nasze mundury w A-TACS AU Camo™ i A-TACS FG Camo™ zadebiutują na targach IWA 2013."

 

 

Cena zapewne będzie przyjemna, a i jakość powinna być sensowną alternatywą dla szybkospieralnego Proppera.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że sporo (albo chodź kilka) osób kupiło ATACSa w FG, tak jak i ja

Jako iż planuję zakupić do niego kamizelkę, bardzo bym prosił o jakąś radę. Nie chodzi tu o radę dotyczącą samej kamizelki (tą już mam upatrzoną), ale o kamo.

 

Najbardziej by mi zależało na zdjęciach, jak to wygląda i na Waszej opinii.

 

Chodzi o to, by nie wyglądać jak idiota :icon_smile: Do ATACSa FG lepiej Ranger Green, czy Oliwkę? Wiem, że RG jest bardziej szarzasty, wydaje mi się, że pasuje raczej do miejscego ATACSa, ale zdam się na Was.

 

Znalazłem filmik na YT, ale jest kręcony mikrofalówką, więc kolory wszystkie są zółto-pomarańczowe (wnętrze, sztuczne światło) i widać, że całkiem nieźle się zgrywa, ale dla mnie filmik jest niewiarygodny.

Edited by kfercik
Link to post
Share on other sites

540118_2763581225045_1965429780_n.jpg

 

Wasatch w Atacsie FG z Cordury 500 zrobione przez Bombelsara. Miało być z palsami ale ostatecznie zrezygnowałem (trochę żałuje ,że bez palsów )

 

 

PS I za tą kamizelkę nie wydałem kosmicznej sumy. Propsy dla Bombla

Edited by patryk910
Link to post
Share on other sites

To nie ja dobierałem klamry

 

Co do taśm to nie sądziłem ,że będą , aż tak ciemne . Aczkolwiek w terenie znacznie lepiej się sprawuje niż można byłoby się spodziewać po zdjęciach.

 

No i w sumie to moja pierwsza kamizelka na zamówienie. Następna będzie inaczej wyglądała.

Edited by patryk910
Link to post
Share on other sites

Tkaniny NYCO w kamuflażu A-TACS są dostępne w dwóch rodzajach farbowania określane jako VAT i pigment. To drugie cechuje się słabszą trwałością. Być może Propper używa właśnie tego.

 

Wiadomo więc dlaczego wprowadzono dwa takie różne rozwiązania?

Link to post
Share on other sites

Jak spisuje się fg w warunkach leśnych jesienią/zimą? O ile zimą każdy wie jakie są warunki i zawsze będzie widać - jest zielona, biegająca plama?

No i ta jesień. Wydaje się idealny na wiosnę/lato, ale zastanawia mnie jak sprawdza się w innych warunkach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...