Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik Durable Standard GUARDER czy Silnik High Speed Revolution GUARDER


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie co do silników Guardera wymienionych w temacie.

W mojej replice (MP5SD2 CA) są zamontowane ciche głowice Systemy, tłok A&K (stockowy PJ16A3) i sprężyna SP85 Guardera, wszystko jest na stockowych zębatkach CA, napędzane Sanyo 8,4 3300mah. I tu moje pytanie, który byłby lepszy do mojej konfiguracji? Zależy mi na długiej bezproblemowej pracy GB i na przyzwoitej szybkostrzelności (żadnych rewelacji).

 

Pozdrawiam,

 

Maza

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować kolegę Kocur666'a

Bierz elementa.

Revolution guardera sa (tu duze litery zamierzone) MEGA DO DUPY.

Szczotki scieraja sie po paru strzelanach, szybki silnik jest slaby jak nie wiem co ... Neodymowe magnesy slabiutkie.

Te durable to sa tak jakby stocki - ma byc wytrzymale (niby) wiec po co wymieniac stock na stock ?

Element z drugiej strony to potwor. Wymaga mocnej batki i wtedy pokazuje pazury. Duzy rof, ogromne torque.

Najlepiej zasilac lipolem. 11.1 mu nie straszne. Na airsoft mechanics zasilali repliki 18 V lipolem i nie spalili go.

Przy 14 V lipolu mozna normalnie strzelac i wywalic tysiace kulek.

 

A następnym razem możesz trochę poszukać sam info. o różnych częściach jakie Cię interesują. :zastanawia:

Pzdr.

 

 

Tu masz link do topicu o silnikach element'a ;) http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/71450-silniki-elementa/page__st__20

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites

Dalej nie poczytałeś dokładnie tematu o elemantach ;-). Nie bierz spidowego silnika, bo on zbędny jest, jak chcesz

 

Zależy mi na długiej bezproblemowej pracy GB i na przyzwoitej szybkostrzelności (żadnych rewelacji).

, szczególnie biorąc pod uwagę to, że masz słabego springa. Lepiej weź sobie torkowy silnik, reakcję będziesz miał lepszą na spust, a nie będzie Ci chciał wysadzić GB jak się rozkręci. Na ultra torqe elementa, przy springu guardera 130, bacie sanyo 8,4V RC miałem 16 ponad k/s ROF. To więcej niż wystarczająco.
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...