Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam

chcialbym wiedziec ktora snajperka jest lepsza.. do wyboru mam l96a1 http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/mb-01_black_well-2361.html i m24 snow wolf http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-880-Snow-Wolf-M24-Black.html . poczatkowo chcialem kupic m24 ale slyszalem ze po jakims czasie zaczyna w niej wszystko trzeszczec i sie ruszac.. wiecej w sumie nie wiem o m24 i prosze o porownanie tych 2 snajperek.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Warrior ujdzie ale trzeba dac 1000zl by cos z tego zrobic niestety ;/ Lepiej kupic elektyka. Podobne osiagi a masz automat ;d

 

 

Nie 1000zł a 2500zł, nie te same osiągi. Pokaz mi aega za 500zł z 80-90 metrowym zasięgiem ?

 

LUDZIE, jak nie macie pojęcia o replikach snajperskich to nie doradzajcie.

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że snajper nie będzie strzelał z 50m w cel, gdy nie jest pewny że trafi.

A tak wgl to snajperzy mają jedną broń, której nie posiadają szturmowcy KAMUFLAŻ!

Jeśli chodzi o m24 SW to nic nie trzeszczy ani się nie rusza tylko springa trzeba zmienić.

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Springa,spust,cały cylinder i komorę, ale nie wiem czy tam będzie to możliwe.

Dokładnie,w warriorze podobnie-w sumie na końcu zostaje samo body i lufa zewnetrzna do której jest i tak przykręcony tłumik (opcja dłuższej lufy) :wink: ale jak by nie było dobra replika dla snajpera zawsze kosztuje dużo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...