Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 do 600-700zł


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nawet na body widać oznaczenia. Jest to CA Armalite. Swoją drogą to sprzedaje je Lesio.

 

 

Edit: Teraz jak patrze po sklepach to Armalite ma niższy fps o 300-320 i body innego odcieniu (może to być kwestia tylko zdjęć), ale oznaczenia na body są identyczne z tymi ze sklepu (przynajmniej na pierwszy rzut oka)

Edited by Szabla95
Link to post
Share on other sites
P&J M4 to eMki JG przerobione przez Krakmanów (TG)
Z tego co pamiętam PJ to Boyi przerobione prze karkamnów ;)

P&J to repliki A&K przerobione przez Taiwangun.

P&J/Boyi to repliki Boyi przerobione przez Taiwangun.

Nie inaczej, a różnica między Boyi i A&K jest zbyt duża, żeby wrzucać je do jednego worka.

 

Jeśli chodzi o emki, to ja zawsze proponuję P&J. Ale jako, że teraz nie ma P&J, to markowa replika będzie najlepszym wyborem. Tylko nie żadne eco ICSa, ani CA. Albo eco G&G, albo dorosłą emkę G&P, G&G, ICS, albo CA (niekoniecznie w tej kolejności, choć ja bym taką preferował).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To szkoda ,że jest to Sportline bo słyszałem o nie wiele złego.

 

 

Hmmm... Wiesz jak ogólnie nie poddajesz tuningu to replika trochę ci postrzela ale będziesz musiał o nią dobrze brać, a wierz mi, że jak weźmiesz od użytkownika Lesio to na pewno będzie wszystko takie jak on opisał na stronie aukcji.

Link to post
Share on other sites

Prwadwa jest bolesna - zadne chinczyk nie oferuje nawet miernej repliki seri m4/16.

 

Co innego seri G36, mp5K czy AK - tutaj chincole maja pole do popisu.

Jakims dziwnym cudem potrafia zrobic dobrze kazda replike ktora ma gb v3 i o dziwo strzela dobrze, ale jak przychodzi im do robienia repliki z gb v2 , to sytuacja wyglada zupelnie inaczej.

 

Chcesz miec aeg'a seri m4/16 lub replike ktora ma gb v2 - to tylko ICS, TM, GP, GG, KWA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...