Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

... DO TWARZY....


Recommended Posts

witam ponownie

moze wiecie gdzie bede mogl (na jakiej stronce) znalezc nie farby do twarzy a cos jak hmm.. cos jak szminkalub jakies smarowidlo. oczywiscie w kolorze zielonym i np. czarnym. do tej pory nie moglem znalezc czegos takiego wiec prosze o pomoc. z gory dzieki

Link to post
Share on other sites

Poszukaj (tj. te polecam) jedno z dwóch: Cam cream firmy BCB lub to samo, tyle że firmy Camtech (dostępne w różnych "kolorach" farbek; jasnozielone-ciemnozielone-brązowe cieszą się sporą popularnością, jednak zielono-brązowo-czarne są łatwiej dostępne - przynajmniej w UK).

 

Szminka to gadget. W pudełeczku masz lusterku, więc widzisz jak dobrze nałożyłeś kamuflaż (chociaż to powinno być wykonywane według zasady Buddy-buddy System - przynajmniej w UK).

Edited by mer
Link to post
Share on other sites

 

co masz z takiej glupiej odpowiedzi?

 

Poszukaj (tj. te polecam) jedno z dwóch: Cam cream firmy BCB lub to samo, tyle że firmy Camtech (dostępne w różnych "kolorach" farbek; jasnozielone-ciemnozielone-brązowe cieszą się sporą popularnością, jednak zielono-brązowo-czarne są łatwiej dostępne - przynajmniej w UK).

 

Szminka to gadget. W pudełeczku masz lusterku, więc widzisz jak dobrze nałożyłeś kamuflaż (chociaż to powinno być wykonywane według zasady Buddy-buddy System - przynajmniej w UK).

 

 

mhm. rozumiem dzieki

 

a cos takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.combatservicesupport.co.uk/site_content/site_combatss/images/products/product_7234_1.jpg&imgrefurl=http://www.combatservicesupport.co.uk/product-7234.wtl&usg=__8XBwMfr8h-Qk5zkTX_0BI10FY0Q=&h=300&w=300&sz=13&hl=pl&start=24&sig2=xP116v3zW3qWcRI3wirLDw&zoom=1&tbnid=qaPjoa5VFhbzQM:&tbnh=147&tbnw=147&ei=V-A9TfOOEIio8QPe2PidCA&prev=/images%3Fq%3DCam%2Bcream%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1280%26bih%3D794%26tbs%3Disch:10%2C687&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=129&vpy=415&dur=631&hovh=225&hovw=225&tx=120&ty=147&oei=U-A9Tflwweg5hJXl6wo&esq=2&page=2&ndsp=26&ved=1t:429,r:13,s:24&biw=1280&bih=794 juz bedzie trudniej znalezc? bo o to mi dokladnie chodzi.

Edited by Faun
Link to post
Share on other sites

Nie orientuję się w Polskich sklepach internetowych, ale udało mi się znaleźć to:

 

http://www.military.pl/camtech-farba-maskujaca_7300t.html

 

Warte swojej ceny, starcza na bardzo długo, wygodne do noszenia w kieszeni mundurowej.

Cam Sticki (to, co ty szukasz) są dostępne w Brytyjskich sklepach (mam wrażenie, że łatwiej dostać Cam Sticka niż normalny cam cream w pudełku), niestety nie orientuję się odnośnie dostępu w Polsce. Spróbuj przeszukać google.pl używając polskich oraz angielskich haseł (cam cream, camtech, cam stick, camo face paint, pasta maskująca, farbka maskująca, krem maskujący etc.).

Edited by mer
Link to post
Share on other sites

Lesio, wg mnie temat "zielony" mowi o tym ze ktos czegos nie wie lub nie ma o czyms pojecia.. po to jest ten temat zeby dokladnie sie dowiedziec.. jezeli masz problem z ogarnieciem znaczenia tego tematu to sie wstrzymaj od niepotrzebnych i zalosnych odpowiedzi. tak jak wczesniej napisalem nie wiem co masz z tak glupich odpowiedzi. jak chodzilo Ci o osmieszenie mnie i ponizenie mojego tematu to zrobiles dokladnie na odwrot.. glebiej nie wnikam. reszcie dziekuje :)

 

Sorry nie chcialem zakladac nowego tematu a mam pytanie odnosnie masek w sumie to tez do twarzy xD.

 

Czy ta maska daje rade.

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/stalowa_maska_ochronna-coyote_acm-2407.html

 

 

co do tej maski moge powiedziec tyle ze z m4a1 jakies 450 fps z odleglosci 3m zrobila male wglebienie. wiec mysle ze przy sresnim fps 400 wytrzyma.. zawsze to lepsze niz nic i miec odbite kulki na twarzy :D

 

[stosuj polskie litery i wielkie litery.]

Link to post
Share on other sites

 

co do tej maski moge powiedziec tyle ze z m4a1 jakies 450 fps z odleglosci 3m zrobila male wglebienie. wiec mysle ze przy sresnim fps 400 wytrzyma.. zawsze to lepsze niz nic i miec odbite kulki na twarzy :D

 

 

To już jest głupota. Niestety.

Edited by andyss1995
Link to post
Share on other sites

To już jest głupota. Niestety.

 

no to wytlumacz dlaczego.. widzialem jak to wyglada i to wlasnie opisalem. nie wiem dlaczego mialbym komus wciskac kit. glupota jest mowienie ze cos jest bez sensu tak jak w Twoim przypasku nie opisujac dokladnie swojego komentarza. pozdro..

Edited by Faun
Link to post
Share on other sites

Gdybyś był na forum dłużej, to wiedziałbyś, że po prostu pytania zielonych dotyczą rzeczy, które każdy może znaleźc na goglach/wmasg w ciągu 5 minut. I ludzi to irytuje.

 

 

To już jest głupota. Niestety.

 

Głupota, bo sprawdził przed użyciem? Bardzo dobrze zrobił. Głupotą byłoby nie sprawdzić, geniuszu. Niestety, nie trafiłeś. ;)

 

Swoją drogą, te z TaiwanGun to nie to samo co te z ebairsoft, są znacznie bardziej miękkie i gorzej wykończone... nie mówiąc już, że nijak się mają do Brass Guarda. ;)

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Gdybyś był na forum dłużej, to wiedziałbyś, że po prostu pytania zielonych dotyczą rzeczy, które każdy może znaleźc na goglach/wmasg w ciągu 5 minut. I ludzi to irytuje.

 

Nie bronię zielonych, ale szczerze mówiąc dobrze, że nie masz (/miałeś) szczęścia i okazji być instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie rekrutów (ie. zielonych). Zadają najróżniejsze pytania, od "po co się maskować" po "jak zmienić pościel" i "jak się zamiata salę" oraz "dlaczego nie wolno rzucać śmieci na podłogę". :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Nie bronię zielonych, ale szczerze mówiąc dobrze, że nie masz (/miałeś) szczęścia i okazji być instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie rekrutów (ie. zielonych). Zadają najróżniejsze pytania, od "po co się maskować" po "jak zmienić pościel" i "jak się zamiata salę" oraz "dlaczego nie wolno rzucać śmieci na podłogę". :icon_razz2:

 

Z taką dozą cierpliwości trzeba się urodzić najpewniej. :)

Link to post
Share on other sites

Witam!

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj.

Mam farby do twarzy pod nazwą Face Paint Camouflage, dokładnie takie http://www.blockpost.lt/grim-maskirovochnyj-p-194.html?language=en&cPath=38 z czego zielona stwardniała. Moje pytanie jest takie: Czy można zrobić coś aby kolor zielony wrócił do swojej pierwotnej postaci?

Link to post
Share on other sites

Wygląda jak produkt BCB - jeśli stwardniała, to znaczy, że "stara". Jedyny znany mi sposób to nosić w kurtce mundurowej, przy ciele: jak się "rozgrzeje" od temperatury ciała, może będzie lepiej nabierać farbę/pastę na palce.

Edited by mer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...