Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

http://shop.ehobbyasia.com/


Recommended Posts

Witam

Najprawdopodobniej będę sprowadzał dla siebie kilka gratów z http://shop.ehobbyasia.com/ na początku lutego dlatego jeżeli ktoś chciałby się podłączyć to zapraszam. Sklep ma bardzo fajną ofertę i niezłe obniżki, a kurs dolara trzyma się stabilnie na dosyć niskim poziomie także zachęcam do rozejrzenia się po stronce sklepu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

Kwestie techniczne:

 

Zamówienie będę robił w pierwszym tygodniu lutego dlatego na listy przedmiotów od Was czekam do 30 stycznia włącznie(wysyłacie na maila). Wieczorem rozsyłam wstępną wycenę(przedmioty+paczka+kilka złotych rezerwy dla celników) wraz z moim numerem konta. Pieniążki przelewacie w poniedziałek i wysyłacie mi mailem potwierdzenie przelewu jak najszybciej dacie rade. Przyspieszy to całe zamówienie bo będę mógł wyłożyć część pieniążków które jeszcze nie doszły z własnej kieszeni. Dalej robię przelew na paypala i w czwartek 3.02 płacę za zamówienie.

 

Czekamy na paczkę...

 

Dostaję papiery z UC rozsyłam info o dodatkowych kosztach jakie nałożyli celnicy i ile trzeba dopłacić. Znowu żeby było szybciej będę płacił z rezerwy jaką dostanę od Was, a resztę pokryję ze swoich oszczędności. Przy okazji tych dopłat doliczę koszty przesyłki w Polsce dla tych którzy nie będą mogli odebrać rzeczy osobiście.

 

Przychodzi paczuszka. Wysyłam maila że mam rzeczy u siebie i albo wysyłam dalej albo kładę w bezpiecznym miejscu gdzie będą czekać na odbiór.

 

 

 

Dodatkowe info:

 

Listy rzeczy podsyłajcie na: maker223@gmail.com w tytule wiadomości "nick - ehobby - wmasg"

 

W mailach umieszczajcie swój numer telefonu. Oczywiście wszyscy biorący udział w zamówieniu otrzymają też mój tel.

 

Koszty dodatkowe:

cło i vat zazwyczaj wynoszą 20-30% wartości zamówienia i takich dodatkowych kosztów się spodziewam

 

Orientacyjne koszty wysyłki(im więcej rzeczy tym niższe będą koszty):

Replika ok 90$

Paczka 10 magazynków 10-15$

 

Pamiętajcie, że zamówienie idzie z drugiej części świata i wiąże się z ryzykiem więc bierzecie w nim udział na własną odpowiedzialność.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

O ile się orientuję, oni wymagają wysyłki expres za 109 USD

 

Dopisałbym się ja, mam tam upatrzoną replikę za kwotę 365 USD.

 

Pisałem również, jak z obniżeniem kwoty na fakturze, mogą to zrobić max o 50%

 

Jakby co : gg 895332

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...