Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M9 [Socom Gear]


Recommended Posts

Dex, ja nie mam nic do tuningu klamek i tego nie krytykuję. A już tym bardziej do tuningu celnościowego. Sam zamierzam swojego colta trochę usprawnić pod względem celności. ;) Jednak chyba każdy z nas podchodzi z dystansem do zwiększania MOCY broni bocznej u nowych. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że u kolego M4 robi za boczniaka, a klamka będzie główną, wtedy i 700 FPSów nie musi dziwić. Ale to nie moja sprawa, skoro You-dash wie co robi. ;)

Link to post
Share on other sites

I tu Cię Lesio muszę zaskoczyć ;)

"Nowy" jestem tylko na forum, ASG zajmuję się już od paru lat. Niestety moja wiedza i doświadczenie odnośnie replik ogranicza się jedynie do AEGów, jeśli chodzi o sprężyny i gaziaki to dopiero zaczynam ;)

 

Edit: Żeby nie zakładać nowego tematu zadam tutaj parę pytań.

Jaka jest różnica między zimową a letnią głowicą PDI? Zimowa jest cieńsza ale co to daje?

Jak to jest z kompatybilnością części innych producentów? Czy zawory przeznaczone do beretty KSC będą pasować do Socom Gear'a?

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Moge wydać te 200-300zł, tylko jestem ciekaw czy ta zimowa głowica od letniej różni sie tylko grubością i czy moge jej używać latem bo zima nie używam gaziaka.

Tak jest cieńsza, więcej gazu się niby mieści i lepiej gaz się rozpręża (ale dopiero przy wykorzystaniu zaworów tuningowych).

A skoro więcej używa gazu to lepiej będzie działać w zimie, tyle...

Link to post
Share on other sites

Nawet na zwykłych pomaga. Czy letnia czy zimowa- jeden pies. Żadnej różnicy. A nawet jesli to tak mała, że nie widać.

 

P.S. większa przestrzeń dla gazu (wąska głowica) to mniejsze ciśnienie bo porcja gazu jest mniej więcej stała.

Masz rację pomyliłem się. :icon_biggrin:

Jeżeli chodzi jeszcze o tuning to lufa precyzyjna w gaziakach jest najlepszym pomysłem na tuning.

Największy zysk fpsów i celności na tym będziesz miał.

Idziesz z lufa stockową do tokarza i precyzyjną i tokarz Ci to zrobi (+ frezarka). Zapłacisz 2 dychy i tyle...

Spokojnie będziesz miał ok 380fpsów przy 20cm lufie która schowa się w tłumiku.

Link to post
Share on other sites

A jak to jest z kompatybilnością części? Mam magi WE i muszę kupić do jednego z nich zawór do napełniania gazem. Jakiej firmy zawór będzie pasował bez przeróbek? Znalazłem takie 2:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_265&products_id=3437&name=KJ_Works_-_Zawor_magazynka

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_265&products_id=3436&name=KSC/KWA_-_Zawor_magazynka

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sorki, że dopiero teraz odpisuję ale jakoś przeoczyłem temat ;)

Nie chcę żadnego dam wessona, Beretta SG jest śliczna i na nic jej nie zamienię ;)

Poza tym 500 fps w pistolecie to przesada (moim zdaniem).

 

"500 fps powinno cię zadowolić"- nie zależy mi na fpsach, wole mieć dużą celność i powtarzalność strzałów przy fpsach nie wiele ponad stock.

"celność też niezła"- niezła to za mało ;) mam wysokie wymagania, szczególnie do tego gaziaka bo mam zamiar go używać zamiennie z M4 jako główną

 

Poza tym cenię w ASG realizm więc gaziak bez BB nie jest dla mnie.

 

Beretta SG spełnia wszystkie moje wymagania więc nie ma możliwości żebym wymienił ją na coś innego. Wszelkie sugestie odnośnie tuningu tego własnie modelu mile widziane ;)

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...