Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa bateria


Recommended Posts

Czy na taiwangunie konczy sie swiat airsoftowy? Chcesz kupic lepsza baterie, wez wiecej mAh. Zaplacisz troche drozej a na dluzej starczy.

 

2: najlepsza informacja odnosnie FF z taiwana to to "Są bardziej wydajne od pakietów SANYO lub KAN." Smiech na sali mimo ze puste krzesła, sprawdz w sklepach modelarskich czy nie taniej Ci wyjdzie zrobienie na zamowienie jakies baterii albo kup pakiety i daj komu kto sie na tym zna do zlozenia.

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

A mogą koledzy mi wyjaśnić co takeigo stało się z Firefoxami, że teraz to one są te BEE? Fakt, na jakiś czas odciąłem się od Airsoftu i od śledzenia całego rynku, nowości, i innych dupereli dotyczących Airsoftu i sprzętu, ale jeszcze pare miesięcy temu większość osób firefoxy oceniało bardzo dobrze, a nawet czasem były polecane(!). Więc?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, jest to odpad po bateriach wysokiej jakości ( np. druga czy trzecia selekcja KANa albo Intellecta), sami nie są producentem baterii, tylko walą nalepkę na niewiadomo jaki produkt jakiego pochodzenia. Ale najgorsze jest to, że nie wiadomo ile ona na magazynie leżała. Bateria niklowa nie może leżeć w stanie przechowywania długo, bo następuje samorozładowanie, które prowadzi do zgonu albo do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Firefox będzie do ASG dobry, jeżeli to z czego go złożyli będzie nowe, bo przy naszych obciążeniach to tam szału nie potrzeba :P

 

Myślę że z grubsza wytłumaczyłem o co się rozchodzi:)

Link to post
Share on other sites

Jest tak jak opisał kolega Agata. Kiedyś miałem w SR25 P&J batkę 9,6V 2000mAh FF i radziła sobie całkiem nieźle ze sprężyna M130, ROF był w porządku. Jakiś czas temu w mojej obecnej replice M4 Ares, inna batka też FF (9,6V 2300mAh) nie miała siły naciągnąć M100, dopiero jak ją rozgrzałem to jakoś sobie radziła (rof po rozgrzaniu nie był najgorszy ale przypominam, że w środku mam M100...), jak wsadziłem M120 to nie zawsze strzelał, nawet po rozgrzaniu miał kłopoty, rof- w porywach do 5k/s (ale to w porywach). Jak widać bardziej opłacało mi się używać gaziaka, rof był wiekszy.....

 

Zmieniłem batke na 9,6V 1400 mAh KAN a obecnie na 9,6V 2000mAh KA i rof jest bardzo przyjemny na M100, na M120 też nie jest wolno ;)

Oczywiście konfiguracja Mki się nie zmieniła.

Link to post
Share on other sites

z FF jest loteria. Przykład kumpla z teamu:

kupił sobie FF 4Ah i był bardzo zadowolony ale zima się zbliżała i stwierdził iż warto było by się zabezpieczyć i po ok miesiącu od kupna pierwszego pakietu kupił drugi taki sam. Nowszy pakiet okazał się trupem. Nie był w stanie wystrzelać na nim nawet magazynka kulek. Jak trafił do mnie władowywało się w niego niespełna 500mAh. Dodatkowo jakość zgrzewów i kabli w tych akumulatorach pozostawia wiele do życzenia.

takie widoki:

http://myk.elkopytko.pl/wmasg/2010-11-22%2023.18.28.jpg

http://myk.elkopytko.pl/wmasg/2010-11-22%2023.18.10.jpg

to nie są odosobnione wypadki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...