Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który elektryk do 140 zł?


Recommended Posts

który z powyższych najdłużej wytrzyma i się nie rozleci?

Niestety, elektryki, które wytrzymają i się nie rozlecą, a z których dodatkowo będzie można od czasu do czasu postrzelać kosztują od 300 złotych w górę..

 

Jedynym wyjątkiem jest Glock elektryczny Cymy (CM.030), którego znajdziesz za około 180 złotych.

 

Cała reszta to totalne zabawki, które nie powinno się nazywać replikami. Pod żadnym pozorem tego nie kupuj, bo tylko zrazisz się do ASG. Za tą cenę albo pompka sprężynowa, albo gaziak. Elektryka po prostu nie ma.

Link to post
Share on other sites

Gaziaka dałby radę dorwać - Beretta od STTI w wersji zarówno na CO2 jak i na Greengas. Dają radę, nawet zimą. Opisałem je w dziale "Gazowe", jeśli ktoś byłby ciekaw.

 

Jeśli chodzi o sprężynowe repliki - według mnie znacznie lepsze od tych od Cyberguna (które w rzeczywistości są zwykłymi Cymami i DE) są shotguny firmy GA :).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A my gdzie jesteśmy, jeśli nie w Internecie?

Gdzie czytałeś? Na stronach sklepów, które je sprzedają czy forach dziecięcych ekip airsoftowych, które nie mają porównania do innych replik? :)

 

Zasięg kulek - 10-15 metrów. Gdy replika jest nowa, dochodzi do 20 i z czasem spada.

 

Nie zmuszamy Cię byś nam wierzył - po prostu chcemy zaoszczędzić Ci nerwów i pieniędzy.

 

Śmiało! Kupuj :). A potem podziel się z nami swoimi wrażeniami :).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

przeczytałem opinie na internecie o cm022 i cm023, poza tym że czasem się zatną i trzeba w trybie auto strzelić to ludzie to mają po 2 - 3 lata i działa bezawaryjnie :> ciekawi mnie tylko zasięg kulek

 

Śmiało! Kupuj! Założę się, że te cudowne opinie przeczytałeś na stronach sklepów, które mają tę odpustową zabawkę w ofercie.

Jak to mówią "Człowiek najszybciej uczy się na własnych błędach". Czy coś w tym stylu ;)

Link to post
Share on other sites

Z takimi właśnie replikami o ile dobrze pamiętam z moimi znajomymi mieliśmy świetną zabawę .

Łapaliśmy w ręce wystrzeliwane przez nie kulki bo prędkość początkowa jest w sam raz do takich zabaw , ale chyba jednak nie do asg .

 

A tak serio , miałem obydwie repliki w rękach z czego jedna była moja . Spisywały się w miarę dobrze ale w porównaniu do innych " elektryków " tej klasy . Wszystkie shotguny AGM przewyższały je zasięgiem i celnością więc tryb auto można sobie było włożyć w ....

Jeszcze do niedawna miałem G36c w szafie ale już się go pozbyłem , nie nadaje się do sprzedaży ani nawet do dania komuś na zapasową replikę .

 

Jeżeli chcesz koniecznie elektryka to poszukaj używanej cm.028 w komisie bo te są najtańsze . Jeżeli będzie sprawna to jedyne co będziesz musiał przy niej robić to ładować kulki i akumulator i to w zasadzie tyle bo posiada ona na tyle przyzwoity zasięg w stocku że tuning nie jest obowiązkowy .

 

Ew.jeżeli masz mało kasy to polecam dorwać gdzieś Shotguna AGM [ Chyba też DE był dobry ale głowy sobie nie dam uciąć ] też fajnie się z nim biega i posiada przyzwoity zasięg [ mniej więcej taki jak wspomniana wcześniej cm.028 w stocku ]

 

A jak nie to kup sobie tego "elektryka " ale musisz się liczyć z tym że te pieniądze już do ciebie nie wrócą i będziesz musiał kupić sobie z czasem nową , działającą replikę a tą tak jak ja wrzucić do szafy :]

Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak byłem mały to z kumplami bawiliśmy sie strzelajac z cm.022 do wody puszczajac kaczki :P

 

Te repliki warte są tyle co plastik na nie zużyty. Zasięg jest... hmmm... żałosny? Moze to do ciebie przemówi. Owszem, bierz ale uprzedzam że dużo się z tym nie pobawisz, bo rozleci się szybko.

 

Jeśli chcesz repliki która będzie miała zasięg dochodzący do 40 metrów, bedziesz mógł ja tuningować i będzie miała większość części z metalu a nie tylko śrubki, polecam to;

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028_a_tactical-792.html

 

Jeśli z kolei uparłeś się na to M4 to TO będzie natańszą i najlepszą opcją;

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2878&name=BOYI_-_DBOYS_-_M4A1_-_Full_Metal

 

Do tych replik pasują wszystkie części, akumulatory i magazynki w przeciwieństwie do "shitgunów", pożyją nawet kilka lat. Osiagi będą nieporównywalnie większe.

 

Tyle ode mnie.

 

Aha, jeszcze jedno;

Jeśli jesteś młody a chcesz sie pobawić tylko na podwórku - już lepiej weź te "shitguny". Przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobisz tylko conajwyzej sklep taki jak taniemilitaria zostanie pozwany do sądu przez twoich (lub kolegi któremu zrobiłeś krzywdę) rodziców że sprzedają "niebezpieczna broń" ;)

 

Gogle oczywiscie obowiązkowe, choć sam wiem jak w czasach gimnazjum przywiązywalismy do tego małą wagę i "castoramiaki" były bardzo popularne :)

 

Pozdrawiam

Edited by Vault13
Link to post
Share on other sites
ma 300 fpsów na kulkach 0,12 i 280 fps na 0,20.

Jedno, albo drugie. Albo ma 280 FPS na 0,2g (i wtedy 360 FPS na 0,12g), albo ma 300 FPS na 0,12g (i wtedy 230 FPS na 0,2g). A znam tą replikę i jest to zapewne ta druga opcja.

 

Jako backup broń mam MP5 spręzynowe ale to to jest już totalny szajs ;)

Gwarantuję, że ta sprężynówka ma lepsze osiągi niż elektryk z plastikowym gb.

 

EDIT:

 

Czytać nie umiesz?? Skończ podstawówkę, a potem się dopiero za ASG zabieraj.

 

Po raz kolejny cytuję:

Niestety, elektryki, które wytrzymają i się nie rozlecą, a z których dodatkowo będzie można od czasu do czasu postrzelać kosztują od 300 złotych w górę..

299, to też nie 300. W chwili obecnej najtańsze jest CM.028, ale o tym już wiesz.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...