Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK za 130 zł - czy warto


Recommended Posts

Najtańsza nowa replika w sklepie to wydatek +/-350, jeśli znalazłeś taniej to nie warto. Jeśli jesteś ograniczony finansowo to poszukaj używanego AK Cymy (cm.028-031).

 

Edit.

Cytat z tego sklepu odnośnie zabawki, do której link podałeś:

Wykonanie: elastyczny plastik ABS + el. metalowe

 

Ten plastik jest tak elastyczny, że możesz wygiąć karabin o 90 stopni i strzelać nim zza rogu...

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Nie bierz w sklepach typu bron.pl, ani militaria, etc. Oni tylko 'rebrandują' produkty innych firm i wypuszczają drożej. Replika, o której mówisz, to zapewne rebrandowana wersja tej:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028_s-173.html

 

Ogólnie rzecz biorąc - lepiej wersję ze stałą kolbą. Kolba składana w tych modelach jest bardzo łamliwa i przekonała się o tym większość posiadaczy eSek.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jeżeli chodzi o CM.028, to czy są jakieś niedrogie części, które podniosą osiągi repliki ? A o wybór sklepu, to trzeba szukać takich, które handlują tylko tymi produktami (tylko ASG, a nie jakieś wiatrówki, ASG, scyzoryki itd.). Takie sklepy mają duże lokale, duże opłaty za wynajem więc i duże ceny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja proponuję Ci na poczatek kupić shota z AGM-u cena nie wygórowana sam z takim zaczynałem i po dziś dzień go mam. AK cymy 28 lepiej nie ruszać i nie tuningowac zostawić w stocku jednynie co to gumke hopka i lufe na preckę. W stocku cymka długo nam posłuzy i ma bardzo dobra kulturkę pracy.

Link to post
Share on other sites

A ja proponuję Ci na poczatek kupić shota z AGM-u cena nie wygórowana sam z takim zaczynałem i po dziś dzień go mam. AK cymy 28 lepiej nie ruszać i nie tuningowac zostawić w stocku jednynie co to gumke hopka i lufe na preckę. W stocku cymka długo nam posłuzy i ma bardzo dobra kulturkę pracy.

 

 

A ja proponuję Ci nie odkopywać tematów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...