Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TM G36 vs ARES G36


Recommended Posts

Posiadam replikę ARES'a co prawda nie jest to g36. Jestem bardzo zadowolony z niego i nie mam problemów. Wykonanie w moich oczach stoi na bardzo dobrym poziomie, co do flaków to też nie ma źle. Podejrzewam, iż tak samo jak moja - każda replika Ares'a stoi na dość wysokim poziomie, niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat TM ponieważ nigdy nie posiadałem, poszukaj bo pewnie na forum jest poruszony temat TM g36.

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Witaj, g36 Aresa jest bajką. Powiem ci tak weź Aresa a się nie zawiedziesz... Na temat TM niestety zdania mieć nie mogę, kiedyś trzymałem TM-a w ręku ale nie strzelałem niestety. ARES ma znakomitą kulturę pracy, taki miód malina nic nie trzeba robić w GB a zasięg jak przy 450 fpsach.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie miałem w ręku nigdy g36 z aresa, ale jestem posiadaczem odpowiednika z TM. Wadą TM jest zdecydowanie body- wykonane ze świecącego plastiku. W porównaniu do CA wychodzi bardzo kiepsko. Z plastiku wykonana jest także szyna ris. Natomiast bebechy są nieprawdopodobne. Tuningowałem ją dopiero teraz - kiedy replika ma 7 lat, a wewnątrz nadal wszystkie części stockowe w bardzo dobrym stanie.

 

Tak jak mówię, moja replika ma już swoje lata i być może w nowszych poprawili już te detale. Zasięg w stocku jest zaskakująco duży i najlepiej spisuje się na za ciężkich kulkach. Przy 290fps najlepszy zasięg miałem na kulkach 0,28g.

 

Jeśli bym miał doradzić, to jeśli wchodzi w grę nowa replika (kiedy pieniążki nie grają roli) to brałbym ARESa, jeśli używana to TM (można dostać za 350zł). Ale to tylko moja opinia :) o ARESach nasłuchałem się dobrych rzeczy.

 

pozdrawiam

szuszpl

Link to post
Share on other sites

Mam replikę G36 Aresa (ten nowy z blow-backiem). Świetna jakość wykonania i świetne osiągi.

Na YT znajdziesz mnóstwo wideo-recencji

 

 

Tu masz G36C, ale bebechy w każdym modelu G36 od ARESa są takie same.

 

Nie wiem jak działa model z TM, ale mogę cię zapewnić, że ARESowe G36 jest warte swojej ceny.

Edited by Sledziu_w
Link to post
Share on other sites

okej, a wie ktoś coś na temat celownika kolimatorowego w Gietce ARES'a?

Tak, po za tym to jaką wersje polecacie? Dłuższą czy krótszą?(oczywiście z lunetą)

 

Jeżeli chodzi o ARES'a:

 

*W G36 masz dwójnóg, lunetę x3 i kolimator - nawet fajny, można go regulować (kolimator jak kolimator - spełnia swoje zadanie). Działa na 2 baterie LR1/N - te same możesz znaleźć w lampach rowerowych.

 

*W G36K masz samą lunetę x3 i szynę na montaż optyki zaraz nad lunetą (tam gdzie w G36 jest kolimator)

 

*W G36C masz samą szynę z celownikiem. Optykę musisz sobie zainstalować samemu.

 

Jeżeli chodzi o to czy dłuższa lepsza - to zależy od twoich upodobań. Wszystkie G36 Aresa mają te same bebechy, więc jedyne co się zmienia to liczba fps'ów (im dłuższa lufa, tym więcej fps).

 

Moim zdaniem luneta x3 to wystarczające powiększenie dla karabinów szturmowych w Airsofcie (powiedział głaszcząc swojego kałasznikowa z lunetą x4)

Edited by Sledziu_w
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...