Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka snajperka?


Recommended Posts

Oczywiście Warrior. Plus półtora kafla na części.

 

Ewentualnie VSR-10, albo jakaś jego kopia - od HFC, albo BAR-10 JG

Ceny oczywiście podobne - bez kilku kafli snajperki nie ma niestety.

 

Kup m14 cymy i baw się w snajpera, a jak ci się znudzi to full-auto i szturmujesz...

 

Dragunov

 

NIE!!! Proszę!!!

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Najlepszą dla Ciebie rozwiązaniem będzie odejście od pomysłu kupna "karabinu snajperskiego". Jak napisał wiciok, żeby wykreować z tych replik, które podałeś w miarę, powtarzam, w miarę dobry "karabin snajperski" musiałbyś wyłożyć 1500zł dodatkowo na wszystkie niezbędne części. Za cenę Dragunov'a i l96 możesz kupić niezawodną jak zawsze replikę ak ze stajni Cymy : http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg-c003.html

Rozumiem zapał nowych do zostania uber hiper pro snajperami, którzy byli by pewni, że z replik za 400 zł ustrzelą zapałkę z 30 metrów, ale patrzmy na rzeczy realnie. Ak47 Cymy, jak już wcześniej napisałem, są sprawdzonymi i najczęściej niezawodnymi aeg'ami po rozsądnej cenie, z którymi będziesz mieć o wiele więcej przyjemności z zabawy.

Link to post
Share on other sites

Jeśli z tych dwóch to raczej obojętne stawiasz na wygląd chociaż SWD jest replika dla majsterkowiczów dużo dłubania i oczywiście około 1000zł na jakieś tam części.

Ogólnie snajperstwo w ASG jest bardzo okrojone zresztą też nie jest potrzebne jak wspomniał kolega wyżej takie skupienie że masz trafiać w zapałkę ale w paczke po fajkach u mnie w SWD A&K na full stock da rade ;D. Na stocku trafienie w sylwetke z 50m nie jest większym problemem, a jak dla mnie z np: CM 028 która bardzo cenię nie mam tej frajdy ale co kto lubi. Ale skoro i tak jesteś początkujący to albo CM 028 i jej pokrewne lub M14 od Cymy będzie najlepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

@ wiciok :

 

Teraz się pisze przez " v " bo co amerykańskie to amerykańskie :]

 

Jeżeli nie masz dużo kasy i chcesz mieć replikę z jako takimi osiągami to polecam SWD , wystarczy mu wymienić sprężynę na mocniejszą i trochę podłubać i przy odrobinie szczęścia będzies zmiał coś z dosyć dobrym zasięgem .

 

Jeżeli masz trochę więcej kasy to lepiej wybrać L96 bo można do niej dostać dobre części i zrobić z niej prawdziwą wyborówkę .

 

Ale chyba najlepszym pomysłem będzie kupienie tak jak powiedziane wcześniej M14 cymy .

Wystarczy zrobić lekki tuning i jedziemy sobie ładnie na semi jako " strzelec wyborowy " i się dobrze bawimy .

Link to post
Share on other sites

No tak. 550 fps jak nie więcej dla początkującego. Może frytki do tego? Nie tylko fps się liczą. Pozostaje kwestia także tego kto to naciągnie. Bo na pewno nie ja. Jestem tego samego zdania co inni. Cm.028. Albo i używka TM. Do 500 zł nic innego. Ewentualnie inne produkty Cymy i gieta JG. Kropka.

Edited by smuleee
Link to post
Share on other sites

To musisz jeść więcej chleba bo akurat sprężynę dającą 550 fps można naciągnąć jednym palcem ...

 

Jeżeli chce mieć taką replikę to nikt mu nie broni . Ogólnie bardzo mnie denerwuje coś w stylu :

" Wiem że chcesz mieć taką replikę ale one nie są aż takie fajne , zamiast tego wez cm.028 bo wszyscy je polecają ... "

 

Z replik przypominających snajperki bardzo miło wspominam G36 w najdłuższej wersji z wbudowanym celownikiem , bardzo fajnie się z niego strzelało .

Link to post
Share on other sites

Nie znam autora tematu, ale nigdzie nie napisał, że ma w kieszeni tylko 500zł. Ciekawy jest mechanizm co po niektórych, że jak od razu widzą taki temat, to piszą "weź kałacha Cymy lub M14".

Jakbym był świeżo zarejestrowanym użytkownikiem [co nie równa się - bez doświadczenia] i zapytałbym o replikę na bazę karabinu snajperskiego, to pewnie też przeczytałbym - Cyma Cm028.

 

Ogarnijcie się trochę ludzie - czasem człowiek ma pojęcie czego chce, jakie są tego konsekwencje i ile to kosztuje. I jakbym był takim świeżo zarejestrowanym użytkownikiem, to na takie spekulacje bym sobie kupił Cymę, bo zapewne nie mam świadomości ile kosztuje snajperstwo, z czym to się wiąże, odpisałbym, że podzespoły do kompletnego tuningu już leżą na półce i czekają na Dextera.

 

Myślę, że wystarczy już tej propagandy i nawracania wszystkich na bądź co bądź, biedne AK. Wystarczy zaznaczyć tylko, że ze sprężynowej snajpy w stocku się nie postrzela, że na jej zrobienie potrzeba 2000zł + ewentualnie rzucić linka do paru przydatnych tematów z "Karabinów wyborowych".

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...