Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale będzie wyglądało brzydko.

Poza tym chciałbym taki zamek z frezarki - koszt nie będzie raczej szalony.

 

@VIPER: Mnie trudno zrozumieć, zwłaszcza że dzieli nas przepaść ewolucyjna - padako! :biggrin:

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Ja osiągnąłem szczyt ewolucji!!

 

Mogę leżeć i iść jednocześnie! A Ty dopiero co z drzewa zszedłeś!

To dzięki mnie wiesz jak ekscytująca może być naga kobieta!

A to nie małpa skusiła Ewe w raju, tylko właśnie wąż!! :icon_twisted:

 

Za to słyszałem iż HIV się wywodzi od "zabaw" z małpami. :teeth:

Link to post
Share on other sites

:hahaha: nie muszę w submarine bo wtedy wpełzam na drzewo, kąsam małpy żeby pospadały do wody i mam całą koronę do rozwalania się po gałęziach :tongue:

 

Oddech wstrzymuje na jakieś 2 minuty ale kiedyś jak się bawiliśmy z kolegami płetwonurkami różnymi mieszaninami Nitroxu to na prawie czystym tlenie wyrobiłem 7 minut. Dlaczego pytasz :P

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc myślałem że Tanaka to coś lepszego a to kolejne gó*no ze ZnAlu. Coś czuję że ją naprawię sprzedam i kupię znowu M24.

 

Żeby rozebrać maga to trzeba wszystkie śruby wykręcać z niego? Bo dwie są tak przykręcone że zaraz je zmielę na miazgę.

Link to post
Share on other sites

Na zaworze do ładowania GG można założyć maleńki oring ( uszczelke ) - dokładnie taką jak w zaworkach od zapalniczek. Nie trzeba nic rozbierać.

To uszczelni zawór podczas ładowania. Same magazynki są bardzo szczelne.

Ludzie używający gazówek tak robią. Nie ma to jednak wpływu na nic więcej poza stratą gazu podczas ładowania.

 

Jaka "nineteen - eleven"..?

Bo chyba nie TM, tam też zakłada się samodzielnie uszczelki.

 

Tanaka to nie gówno ze ZnAlu.

To bardzo dobra replika - tylko wymagająca od użytkownika pewnej wiedzy.

Nie kupuje się używanych gazówek by je poznawać..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem karabin jest nowy (z HK) a zarysowania na zamku sam zrobiłem przeładowując kilka razy bez rączki.

Skoro nie ze ZnAl to z czego to jest zrobione? Bo można to przekroić zwykłym nożem stołowym. Mówiłem o 1911 SocomGear.

Dzięki za podpowiedź z uszczelką - jeden problem z głowy.

 

Rączkę oddałem sąsiadowi (Mostostal) zerknął i powiedział że trzeba to pospawać argonem. Zobaczymy co zdziała.

 

PS: Nic się nie stanie z magiem jak będzie naładowany do pełna leżał?

Edited by jano92
Link to post
Share on other sites

Argonem raczej niepospawa.

 

Nie wiem co miałoby się stać z magazynkiem nabitym gazem.

W nienabitym odkształcą się uszczelki ( po dłuższym czasie.. ).

Ale to wszyscy wiedzą.

 

Jeśli to nowa replika, a Ty ją tak zniszczyłeś to chyba masz rację, może rzeczywiście powinieneś zmienić zabawki..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Parki dobrze by było żebyś nie dawał rad jak nie masz pojęcia o zagadnieniu bo ktoś sobie przez Twoje "nieroztropne" rady coś kiedyś zepsuje i ja wtedy napisze aby poszedł po zwrot kasy do tego co mu tej "genialnej" rady udzielił!

 

Jak tak bardzo lubisz dawać rady polecam Ci dział dla zielonych! Tam się będziesz mógł wykazywać do woli! Może nawet będzie z Ciebie drugi Grzechotnik.

On też wszystkim doradza nawet jak nie miał repliki w ręce.

 

 

 

@Jano, Lambert chciał powiedzieć, że ta replika to nie shit! Ma co prawda elementy ze ZnAlu ale jesteś chyba pierwszym który coś takiego zepsuł.

 

Lobo czepiasz się, ;P wiadomo iż nie samym argonem tylko w otoczce argonowej. Tylko z tego co ja wiem to ZnAl się kiepsko spawa. Jak będzie miał dobrego sprzęciora i odpowiedni drut do spawania to może się uda. Jak da rade to szacun dla gościa!

Link to post
Share on other sites

Szczujesz mnie tym XMem 110 :dry:

 

Na złość Ci powiem, że luneta taka sobie! :maniak_jezyk:

Może parametry ma wypierdowe i z przytupem ale wizualnie nic porywającego!

W sam raz dla lansiarzy! :hahaha:

 

Mam ładniejszą! I to z moją ksywką na tubusie! :icon_twisted:

 

8818611.jpg

Link to post
Share on other sites

Nic nie wyszło ze spawania argonem bo ZnAl dosłownie kipiał po dotknięciu. Oddałem sprawy w ręce drugiego sąsiada który będzie próbował dorobić element z innego metalu (frezarką chyba).

 

Zauważyłem też że w Tanace L96 łatwo schodzi farba nawet odpryskuje co nie miało miejsca M24 CA którego używałem 1,5 roku. Wygląda na to że pokryta jest bardzo cieniutką warstewką lakieru. Dodatkowo cały bolt po odciągnięciu lata jak żyd po pustyni.

 

Mam nadzieję że nadrobi osiągami i niezawodnością te niedociągnięcia bo póki co to myślałem już o jej sprzedaży mimo iż nie oddałem jeszcze żadnego strzału :icon_confused: . Jak uda mi się ją naprawić to zapytam was o tuning bo o L96 nie ma na forum zbyt dużo.

Edited by jano92
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...