Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96 mb01 czy L96 mb05?


L96 mb01 czy L96 mb05??????  

17 members have voted

  1. 1. CO BYSCIE WYBRALI(pod wzgledem jakosci i osiagow!!!)



Recommended Posts

A wiec tak jak w pytaniu.Mam dylemat wyboru poniewaz jedna bron od drugiej jest tansza i nie wiem co mam wybrac.Czy mogl by mi ktos zblizyc ten temat i powiedziec ktora bron jest lepsza.W mb05 ta kolba wydaje mi sie jakos slaba wykonana (oba produkty WELL),a w mb01 jakos tak to mocniej wyglada.Chce sie dowiedziec o wszystkich plusach i minusach.Z gory wielkie dzieki :zastanawia: (BEZ KOMENTARZY TYPU:JESTES IDOTA NIE GRAJ SNIPERKAMI, JESTES TEPY NIE ZNASZ SIE NA ASG!!!)PS.Jakiej wagi proponujecie pociski.Uprzedzam ze razem z bronia kupuje czesci do tuningu.

Link to post
Share on other sites

będę tu pierwszy, a może już nie. Dlaczego nie ma opcji -żadne z powyższych?

 

 

ps. plus polecam część forum dla "Zielonych". tam jest temat odnośnie wyboru repliki spreżynowej za takie pieniądze.

Są zapewne na forum tematy o tych replikach, wypadaloby tylko poszukać. Tak, jestem pewny. Znalazłem kilka tematów o podobnej tematyce.

l2usesearch!

Link to post
Share on other sites

Oby dwa to są ścierwa żadne się do niczego nie nadaje.

Mógłbyś kupić SWD Dragonow ponieważ jest to najtańsza baza to tuningu,słyszałem że można z niej coś zrobić za 500 zł.

Albo kup lepiej elektryka cm.028 i pochodne i będziesz zadowolony i do tego kup sobie porządną ładowarę i będziesz szczęśliwy niż z snajpą.

Snajperstwo to nie jest tania zabawa to musisz wiedzieć kręcą cie fpsy ? To żal mi cie te snajperki mają takie wachania,że aż szkoda na nie patrzeć,gdybyś jednak się uparł to na tuning któreś z nich musisz mieć około 1500 zł.

Link to post
Share on other sites

Hokager odradzasz mu Wella MB01, do którego jest masa części zamiennych z którego da się zrobić karabin snajperski a polecasz mu karykaturę SWD w żałosnym wydaniu A&K? Widać jesteś zielony w temacie, więc nie rób koledze wody z mózgu. Warrior to może nie Maruzen, ale da się z niego wykręcić dobry karabin snajperski. SWD A&K to bym nawet na powieszenie na ścianie nie wziął, bo jest zwyczajnie szpetnie wykonany. I nie to żeby Warrior był piękny, ale ma potencjał, którego w tym SWD próżno szukać.

 

Także Kozman, z tych dwóch które tu wymieniłeś, lepszy będzie Well Warrior MB01. Możesz też popatrzęć na VSRkę i jej chińskie kopie.

I musisz zdać sobie sprawę, że każda sprężynowa snajpa w stocku się w zasadzie do niczego nie nadaje, więc porównywanie ich fabrycznych osiągów wielkiego sensu nie ma. Liczy się potencjał tuningowy.

A tak w ogóle, to nie broń tylko replika i nie pociski, tylko kulki.

Edited by vanyel1985
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzieki vanyel1985 teraz wiem co kupuje.Odwolujac sie do tego co koledzy wyzej napisali to tak:nie nazekam na brak kasy-to pierwsze, drugie-swd to syf kolega ma,czesci trudno dostepne jakosc do d**y,a po trzecie nie bede dodawal opcji zadnej poniewaz tylko te dwie sniperki mnie kreca!!!.A teraz kieruje pytanie do kogos madrego.Ile wynosi koszt vsrki i tuning tego sprzetu???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...