Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bron deko - gdzie ?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Opis tej przerobki jest dosc kiepski merytorycznie. Autor myli AKM i AK47. Nie wie przykladowo, ze obsada kolby w AKM ma tylko jeden wkret od gory i z dolu nie ma metalowego "wąsa" oraz tym samym zadnego wkretu (to co tu opisuje dotyczy AK47, a nie AKM). Inaczej wyglada tez w AKM lacznik rury gazowej z lufa oraz podstawa celownika (pozostaje charakterystyczny z AK74/Yunkera). Generalnie jest to opis, jak zrobic kolejne dziwadlo... :?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na moje oko to kupowanie kota w worku, bo sprzedawca sie nie zna, nie raczyl zrobic zdjecia real przedmiotu, tylko wstawil fotke z netu. Od czasu pojawienia replik AK47 denixa trzeba dosc uwazac, co sie kupuje bo mozna sie naciac... Ale jak ktos kupi, to niech sie pochwali co dostal! :wink:

Link to post
Share on other sites

na allegro nigdy bym czegos takiego nie kupil chyba ze bym mial pewnosc co do sprzedawcy ale jak sam zauwazyles sprzedawca g***o wie o broni palnej wiec nie wiadomo co on tam ma naprawde. A bron deko mozna jeszcze kupic np w Warszawie na bazarze "koło" na woli tylko ze to raczej II wojna swiatowa. Rozne pepesze mosiny mausery itd oraz cala masa wykopow jak i czesci w calkiem dobrym stanie o lozach nie wspomne (czesci od kalachow tez sie zajda). Jak sie kiedys pytalem to za takiego kompletnego (chyba kompletnego) mosina koles chcial 800plnów. Z bliska go dokladnie nie widizalem bo sobie wisial na dzrwiach od samochodu ale z odleglosci 3 metow wygladal przyzwoicie, wiec za taka kase moze sie i oplaca, tak wiec polecam bazar koło na warszawskiej woli.

Link to post
Share on other sites
prosze :)

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54311401

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54342628

 

 

co prawda wedlug opisu oba to ak47 ale widac ze osoba sprzedajaca ma male pojecie o broni palnej.

Tak sie squada ze ja sprzedaje to deko i znam sie na broni. Wiem ze to nie jest Czeski AK. wspolne z AK ma tylko amunicje :) nawet magazynki sa inne chodz bardzo podobne. TO JEST TYLKO >>CHŁYT MATERKINGOWY<< troche podobne do kalaha = ludzie mysla ze to kalach, no a ja szybciej sprzedam :D Pozdrawiam

 

AHA. Skladam replike AK47 z czesci. Oto co posiadam: 2x oryginalne łoże, magazynek, stopke kolby, naboje :P 7.62, i troche rupieci metalowych za duzo by pisac, ma ktos checi zeby mi pomuc? Mcie skad zalatwic czesci piszcie, chcecie sprzedac cos do klaha - piszcie. Chetnie tez kupie ASG AK sprezyna albo elektryk.

Uff - konec :P

Link to post
Share on other sites

Chwyt chwytem ale sadze ze domniemany kupiec takiej broni deko, raczej zna sie na tym wiec raczej oleje twoja aukcje niz sie nia zainteresuje bo zauwazy ze sprzedawca jest sciemniaczem. Bo co jak co ale taka bron kolekcjonuja znawcy a nie ludzie ktorzy nie potrafia odroznic akm od m16 :wink:

 

(swoja droga to widze ze aukcja chyba zniknela wiec juz raczej nikjogo w balona nie zrobisz)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Piszecie o tej broni deko no i co ??? Sklada ktos bo ja jestem chetny. Szukam kogos z kim zloze kompletnego AK-47 Mam juz duzo czesci - moge sie powymieniac i chetne tez kupie inne czesci. Moge sprzedac albo wymienic sie oferuje : kolbe skladana, loze, magazynek, rekojesc. Co do moich osobistych to mam : Łoże, rure gazowa z pokrywa, przelacznik kontroli ognia, rekojesc, spust, mechanizm powrotny z pokryciem stopke kolby, oporopowrotnik, wyscior, magazynek na 10 naboi 7.62mm, 5x magazynek 30szt. 7.62 + 30 naboi. Chetni niech sie zglosza pod 502389563 lub na nv_45@op.pl Pozdro.

Link to post
Share on other sites
Piszecie o tej broni deko no i co ???

A prosze bardzo: http://www.asg.elknet.pl/akm/

 

Zycze powodzenia!

 

Okiiii. Pikace chyle czoła przed Twoja "intrukcja" tylko kutfa skad wziąć czesci ??? Wszystko co mam jest z allegro ale tam jest tego bardzo malo i nic ciekawego :( no i drogo zaplacilem za caly mechanizm spustowy 190zl !!!! AAAAAGRRRR !!!!

 

------===REKLAMA===---------

 

Sprzedam ORYGINALNĄ KOLBĘ SKŁADANA do AKM taka jaka maja chlopcy przed ambasada chińską STAN MAGAZYNOWY - LEGALNA - TANIOOOO info na moja mail albo 502389563 !!!!

 

------===KONIEC REKLAMY===---------

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...