Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36-oryginalne oznaczenia


Recommended Posts

Ja postaram się się nie spierniczyć akcji i na giecie żony zrobić to ładniej, tylko wiertełka mniejsze muszę dorwać.

 

@Wolf - też kiedyś myślałem o stępelku, ale moim zdaniem efekt będzie wiele lepszy niż moje homemade ale dużo gorszy niż grawerka.

Link to post
Share on other sites

Jest delikatna różnica w materiale i wyglądzie jego powierzchni.

 

grawerka laserowa będzie idealnie równo a firm które się tym zajmują jest sporo.

Ronin

Z tą małą rożnica, że stempelek będzie wielorazowego użytku, więc nawet większe koszta jego wykonania inaczej się rozłożą.

Link to post
Share on other sites

No tak jest różnica w materiale ale materiał CA jest jako tako bardzo dobry chociaż wydaje się mniej masywne od materiału zastosowanym w aresie. Mam teraz w domu stare body od JG które to jakiś już czas "poleruję" papierem ściernym chcąc zrobić je mniej błyszczącym i bardziej chropowatym przy okazji zeby to jakoś naturalnie wyglądało. :wink:

Edited by CptInzMathias
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Tylko jeżeli wiecie jak to może wyglądać w wypadku WE. Ponoć materiał jest ten sam co w orginale.

Akurat w to raczej mocno wątpie, może co najwyżej być podobny. Nawet jeśli opis rodzają materiału mówi że jest Glasfaserverstärkter Kunststoff, GFK

(z angielskiego GRP – glass-fibre reinforced plastic), to dokładny skład pozostaje tajemnicą producenta.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 5 weeks later...

Kolby Snajperskiej w BW nie ma, czy jest na oryginalnej to możliwe. Popatrz na HKparts. Każde G36 dla Bundeswehry ma SEFy nie tylko wersja K. Po za tym G36K ma na body wybitą pełną nazwę wraz z wersją: Np jak na G36A1 jest G36A1 tak dla G36KA2 jest G36KA2:

 

Przykładowe zdjęcie G36KA2 fernów: http://h-3.abload.de/img/fernspherstuffb30l.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...