Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad kupnem repliki dokladnie interesuje mnie ak74 poniewaz najbardzie go lubie. Bardzo ladny jest cm 0.31 ale prosilbym o cos bardzie szykownego. I tu potrzebuje waszego doswiadczenia oraz wiedzy. Chcialbym zeby to byl ak od jakiejs dobrej firmy. Moge na niego przeznaczyc ok 1000zł. Jesli mozna to prosilbym o jakies propozycje i sugestie.

 

Z gory dziekuje za fatygę.

Link to post
Share on other sites

Hm.. a co masz na myśli mówiąc "szykowny" ?

Stary, jak masz tyle kasy, to inwestuj w np. cm.048 jak poprzednik napisał+tuning...

 

@Edit

Tutaj wyglądają tematy "witam, szukam broni do 200 zł, ma strzelać na 200 m i ma mieć co najmniej 400 fps" :D

Edited by treyT
Link to post
Share on other sites

Od TM masz w ogóle bardzo dobrze repliki, ale raczej za trochę więcej niż 1000zł, a tą cymkę co Ci podałem to jest bardzo fajna.

To jakiego AK wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, my staramy się doradzić, dobrze kierując się ceną jaką podałeś. Skoro podałeś 1000zł to nie rozglądałem się nawet za tymi replikami uważanych za lepsze :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Bierz Cymę. Bo jest metalowa. Możesz o niej dużo na forum znaleźć.

 

Po prostu plastikowe AK to jest coś, do czego nie chciałbym się zbliżyć nawet, choćby nie wiem jak strzelało.

Zanim ktoś "inteligentnie" odpowie... Mam 3 repliki TM, więc wiem, jak dobrze strzelają. I brałbym Cymę.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...