Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jednak wybrałem G36


Recommended Posts

Witam.Jednak mam szanse dobrać broń do 600 zł.Zdecydowałem się na G36 bardzo mnie zainteresowała ta : http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html

Jestem zdecydowany na 90 % na tą broń ponieważ mi się podoba i nie widzę żadnych niedociągnięć.

ma ładny FPS ,i oczywiście ma dużo lepszy korpus niż tamta m4 co wam linknąłem

natomiast chciałbym usłyszeć jeszcze parę słów od kogoś kto miał tą replikę

czy miał dużo z nią awarii itp.chciałbym usłyszeć zarówno plusy jak i minusy.

(Proszę żebyście nie linkowali mi żadnych AK bo nie mogę na to patrzeć trochę mnie to wkurza jak pisałem temat i w każdym z nich napisałem że nienawidzę broni typu AK to i tak wysyłaliście ;/)

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Udało mi się jakoś wbić na tą recenzje i faktycznie jest ok ;)

Lecz to mnie martwi : "źle umieszczona sprężynka, co spowodowało awarię magazynka", jak, zapobiec takiemu przypadkowi ?

A i btw co do tej gumki hop up z dystanserem to nie jest po prostu ta gumka silikonowa np.: firmy guarder?

bo kumpel powiedział do mnie który jest już trochę w tym,że zanim kupuje się karabin najlepiej odrazu dokupić gumkę silikonową firmy guarder. jak to nie o ta to jaka jest z tym dystanserem ? i czy jest droga ?

Link to post
Share on other sites

Gumkę Guardera lepiej nie kupować, opinie o niej nie są zbyt dobre, lepiej poszukać innej.

Co do magazynka to wystarczy prawidłowo włożyć sprężynkę i tyle, po prostu źle ją Chińczycy założyli.

 

Koszt gumki waha się w granicy 20-30zł, a dystanser to koszt 10zł.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na taiwangunie jest gumka guardera razem z dystanserem 23.99.Bez problemu Ci zamontują ją w sklepie jeżeli im to napiszesz. Magazynek ma 470bb więc nie musisz nic więcej do niego dokupować. Wygodnym rozwiązaniem jest rączka na szynę ris http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_raczki_i_chwyty/raczka_do_szyny_ris_typ_knight_s_p_j-2473.html tylko nie wiem ile dokładnie ma dolna w tym G36 dopytaj sprzedawcy. Taiwangun słynie z doskonalego kontaktu sami Ci dokładnie doradzą co i jak.

Link to post
Share on other sites

Grzybek, wiedz tylko, że te 400-450 fps potrafi zrobić krzywdę. I że nie ma na świecie osoby, która, trzymając pierwszy raz w życiu replikę (i nie trzymając przedtem prawdziwej broni) będzie się idealnie kontrolować. Po prostu nie ma. Więc licz się z posiekaną twarzą i noś dobrą ochronę oczu. Nie żaden syf z taiwanguna, tylko Bolle, ESS, Peltor, specsy, ewentualnie Uvex.

 

Brałem udział w strzelance cqb z replikami 450fps i wiem, co mówię, to po prostu boli i rozcina skórę. Tyle.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Grzybek, wiedz tylko, że te 400-450 fps potrafi zrobić krzywdę. I że nie ma na świecie osoby, która, trzymając pierwszy raz w życiu replikę (i nie trzymając przedtem prawdziwej broni) będzie się idealnie kontrolować. Po prostu nie ma. Więc licz się z posiekaną twarzą i noś dobrą ochronę oczu. Nie żaden syf z taiwanguna, tylko Bolle, ESS, Peltor, specsy, ewentualnie Uvex.Brałem udział w strzelance cqb z replikami 450fps i wiem, co mówię, to po prostu boli i rozcina skórę. Tyle.Pozdrawiam,Laokoon

 

Popieram w 100 %, jak przeczytałem, że grają CQB w 450 czy tam 470 FPS to się przeraziłem... widocznie nie wiesz jeszcze, Grzybek, co to za moc...

Link to post
Share on other sites

Nie demonizujmy. Tu rozsądek jest najważniejszym czynnikiem, nie fps. Jak mówię grałem w CQB z osobami mającymi 450 fps. Nie polecam, ale też nie mówię, że to czyste zło i tak nie można. Zależy co kto lubi. Mi specjalnie nie przeszkadzało kilka pęknięć skóry, modelką nie jestem, poboli i przestanie. To, o co bym się bał to zęby i ewentualnie schodzące paznokcie i w zasadzie tyle, dopóki ma się dobrą ochronę oczu.

 

W większości środowisk są limity fps na CQB w przedziale 300-360fps, bo to gwarantuje bardziej komfortową rozrywkę i większe bezpieczeństwo uzębienia graczy.

Ogólnie proponuję wziąć sobie pistolet na GG z tymi 300-330 fps i strzelić z 10 cm w gołe przedramię. To jest porównywalne do trafienia z 5-10m z 450fps przez mundur. Porównanie wzięte z doświadczenia. Kilka kropli krwi jest. Jak ktoś ma sztywniejszą niż ja skórę, to może mu bardziej pęknie i krwi będzie trochę więcej. Kwestia tego, jakie obrażenia są dla nas akceptowalne, a jakie nie.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

PS jeszcze o małżowiny uszne bym się trochę bał, bo podejrzewam, że mogą się niezbyt fajnie goić i cholernie boleć.

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Ale pitolicie wiecie? Strzela się we własnym gronie, z własnymi kolegiami na własnych zasadach które wszyscy strzelający akceptują wiec nie wciskajcie mu proszę na siłę swojej ideologii mięciutkiego i różowego airsoftu OK? Nikt was o zdanie na ten temat nie pytał, nikt was na inny "jedyny słuszny" kierunek airsoftu nie nawraca.

 

Gumkę Guardera lepiej nie kupować, opinie o niej nie są zbyt dobre, lepiej poszukać innej.

 

Bzdury, gumka guardera należy do lepszych gumek. Systema, Guarder, G&G, potem już zaczynają się raczej średnie gumki. Nie słuchaj "nowych" kiedy doradzają bo zazwyczaj doradzają pierdoły- można wydać niepotrzebnie kasę.

 

 

Na taiwangunie jest gumka guardera razem z dystanserem 23.99.Bez problemu Ci zamontują ją w sklepie jeżeli im to napiszesz.

 

Nie montuj gumki HU u Krakmanów. Kupić możesz ale nie proś o montaż. Zamontuj u kolegi który się zna lub u jakiegoś serwisanta z dobrymi opiniami.

Link to post
Share on other sites

Nie montuj gumki HU u Krakmanów. Kupić możesz ale nie proś o montaż. Zamontuj u kolegi który się zna lub u jakiegoś serwisanta z dobrymi opiniami.

?? Niby dlaczego ? Mój znajomy też miał montawaną i gumkę i preckę i też wszystko działa bez zarzutu. A montaż jest dodatkowo darmowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...