Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masters of Defense vs Microtech


Recommended Posts

Te MODy sa niedoceniane bardzo. Mysle ze ich kretynski marketing jest temu winny - "absolute absence of fear" - co za osiol to wymyslil? :lol:

Ale tak to leza w lapie swietnie, pancerne, zerowy bladeplay [chocby taki Hornet...] ino niektore maja przekombinowany design i nieraz nie pasuja do niczego kompletnie. Ogolnie kolesie staraja sie robic jak najbardziej fighterskie noze w klimacie TACTICAL. Tylko na bogow Eternii, odpusc sobie wacpan tanto bo to ta ch... potrzebne jest a wadzi niemilosiernie.

 

Co do Microtecha to ja sam nie wiem co myslec, powiadaja, ze ostatnimi czasy znowu ladnie poprawili kontrole jakosci itd. a co za tym idzie ceny poszly w gore... Mimo to najgorszy customer service w branzy mnie odrzuca do dzis.

 

Co nie zmienia faktu, ze za socomem tesknie jak cholera... Ehhh rewelacja noz. Kiedys go sobie odkupie, a co 8)

Link to post
Share on other sites

Ja nie zapomnę swojego obcowania z Mark V Atack'iem. Duży, ciężki, drapieżny. Do normalnego użytku, dla przeciętnego "Kowalskiego" zupełnie zbyteczny. Mimo wszystko łom używany spokojnie do trudnych zadań.

 

Drugim nożem , już normalniejszy jeśli chodzi o nas ,przeciętniaków, to Razorback. Kiedyś go sobie kupię. Poręczny, o dobrej penetracji materiałow, zgrabny w ręce. Zdecydowanie polecam.

 

Mictoecha zostawiam "-holikom" ;]

Link to post
Share on other sites

aj gromek ty mi zawsze nie wierzysz :lol:

Teraz mądzrzejsi koledzy powiedzieli Ci to samo.

Zaiwestuj w jakis tańszy nóż jest tyle modeli na rynku gdzie nie placi sie az tak duzo na logo na głowni :Spyderco, BM, CRKT, Gerber.

Właśnie z BM może bys cos poszukał?

Kup AFCK albo 710

Link to post
Share on other sites

Dzikki ten razorback to w sumie czesto objezdzany jest - glownie o to, ze to taki szpikulec, ktory nie nadaje sie do niczego innego jak do wbijania. Kumpel jeden Razorbacka zlamal... I to wcale nie abusujac go jakos, po prostu pekla glownia w polowie... Delikatny skurwiel. A tego Ataca to bym chetni eobmacal, oj tak.

 

Gromek a po co ci w ogole ten noz? Tzn. do czego masz zamiar go uzywac? Tylko prosze, nie mow, ze do obrony bo nie zdzierze... 8)

Link to post
Share on other sites

Cynik mam w planie kupic jakis noz skladany i nie chce kupic jakiego badziewia i ze wszystkich firmy ktore znalazlem najbardziej ''spodobaly'' mi sie ''MOD'' , ''Microtech''a z tego co wiem to te firmy nie prodokuja jakiegos h..stwa.Chce miec noz zajebiscie zajebisty:D:D:D:D taki ktorym moge zbobic wszystko , wszedzie i w kazdych warunkach.:):):):)Pozdrawiam x2

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...