Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z nową baterią


Recommended Posts

Witam!

Kupiłem dzisiaj nową CM 048 i mam problem z nową baterią stocową. Po naładowaniu podpiąłem do karabinu i nie strzela, sprawdzałem na kumpla karabinie i to samo. Wystarczy, że raz nacisnę spust i jedno z ogniw momentalnie robi się gorące. Szukałem na forum, ale nie doszukałem się informacji na ten temat. Czy ktoś już miał taki problem? ? ? ?

Link to post
Share on other sites

Pewnie kupiłeś tego kałacha od krakmanów, w zestawie dają firefoxy.

:blink: Cooo? :blink: Krakmani dają stockowe batki, a na zakup batki FF dostajesz 15% rabatu, jeśli przy okazji zamawiasz. Poczytaj co jest napisane:
Na akumulator i ładowarkę dołączoną przez producenta do zestawu udzielamy wyłącznie gwarancji rozruchowej. Informujemy że akumulator z zestawu nie gwarantuje długiej i efektywnej pracy mechanizmu repliki.

Rekomendowany przez nasz sklep akumulator do tej repliki to FIREFOX.

 

Przy zakupie repliki udzielamy rabatów na akumulatory FIREFOX 15% (Proszę wpisać w komentarz zamówienia „FIREFOX 15%”)

Link to post
Share on other sites

odeślij aku na gwarancje... Powinni ci wymienić...

Nie wymienią , powiedzą że z winy użytkownika , albo że nie obejmuję to batki :P

Kolega ma taki sam problem , tylko w Cm.028 raz naładował batkę, rozładowała się

a teraz wgl nie działa , inne ładowarki patrzeliśmy tez nic , nic tu kombinować i nową batkę :P

Link to post
Share on other sites

Nie wymienią , powiedzą że z winy użytkownika , albo że nie obejmuję to batki :P

Kolega ma taki sam problem , tylko w Cm.028 raz naładował batkę, rozładowała się

a teraz wgl nie działa , inne ładowarki patrzeliśmy tez nic , nic tu kombinować i nową batkę :P

 

 

A ja mogę się założyć, że wymienią ponieważ na każdą baterię dają gwarancję rozruchową. Stokową jak i kupioną osobno

Link to post
Share on other sites

Dokładnie po zakupie są 3 dni na rozruch później już nie ma gwarancji.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy jest możliwe że mam uszkodzoną ładowarkę i to ona zepsuła baterie? ? ? Zastanawiam się czy im obydwu rzeczy nie odesłać.

Link to post
Share on other sites
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy jest możliwe że mam uszkodzoną ładowarkę i to ona zepsuła baterie? ? ? Zastanawiam się czy im obydwu rzeczy nie odesłać.

Jest to jak najbardziej możliwe. Niestety, chińskie ładowarki z zestawu mogą się czuć zaszczycone, że w ogóle nazywamy je ładowarkami. Najlepszym wyjściem jest odesłanie akumulatora na reklamacji i dodatkowo kupno ładowarki mikroprocesorowej. Dobra ładowarka potrafi dać znacznie więcej, niż nawet bardzo dobry akumulator ładowany beznadziejną ładowarką. Nie wspominam już o komforcie ładowania dobrą ładowarą.

 

FF to syf

FF wymaga trochę czułości, właśnie ze strony dobrej ładowarki, ale odwdzięcza się na poziomie. Nazywanie ich syfem mija się z prawdą.

Link to post
Share on other sites

A ja na FF nie narzekam jednego mam już 3 lata i chodzi do dzisiaj, trochę gorzej, ale działa na 3 magi po 470kulek.

moja batka serwisowa. I mój drugi FF 6.6V 4ooo mAh i batka trzyma miesiąc, miesiąc minął 2 strzelanki a ona jeszcze strzela.

 

Się ma szczęście:P

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o moje przygody z Firefoxami - mam 4 egzemplarze.

Pierwsza (9,6V, 2000mAh) wytrzymała 2,5 roku i pozwalała na wystrzelenie ponad 2000 kul przy sprężynie SP140 Guardera w normalnej temperaturze i około 1000 przy tej samej sprężynie i temperaturze, uwaga - -19 stopni. Zdechła niedwno, śmiercią naturalną.

Druga (9,6V, 2000mAh) - można powiedzieć, że to klon pierwszej. Jedyna różnica, to że nie testowałem jej w tak niskiej temperaturze. Zdechła również po około 2,5 roku.

Trzecia (8,4V 1500mAh) - pozwala na oddanie około 2000-2500 strzałów z MP5 Galaxy. Za niedługo skończy półtora roku.

Czwarta (9,6V 1500mAh) - wystarcza na około 1500 strzałów z replik na sprężynie SP120 Guardera. Ma ponad rok.

 

Wszystkie ładowane mikroklockiem Batimexa, pod dumną naklejką "Kalashnikov".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...