Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak ganiasz z oryginalną osłoną lufy to kupuj. Mam co prawda org ale diabelnie wygodne, w miarę sztywne, dobry polimer. Natomiast jeśli chcesz jeszcze risy na to położyć to zapomnij. Będą się ruszać w każdą stronę bo jednak jest to zbyt miękkie.

Link to post
Share on other sites

Mam to na mojej eMce.

 

Więc tak:

-wykonanie na ogromny plus, gdzieniegdzie widać szwy, ale nie są one bardzo widoczne, nylon dobrej jakości, lekko chropowata powierzchnia, słowem cud, miód i orzeszki;

-założone na delta ringa bojca, 0 telepania, chybotania, ani nic w tym stylu

 

Do Pana Up: chodzi o risy dedykowane do MOE? Bo miałem zamiar sobie je sprawić, ale jakoś mnie zniechęciłeś

Link to post
Share on other sites

Do Pana Up: chodzi o risy dedykowane do MOE? Bo miałem zamiar sobie je sprawić, ale jakoś mnie zniechęciłeś

 

Co prawda nie jestem "Pan Up" ale pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze :wink:

 

Jeżeli masz na myśli te szyny: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4138 to śmiało mogę je polecić.

Mam założone 3 sztuki w chwycie przednim Masady. Wykonanie pierwsza klasa. Nic nie lata, szyny po przykręceniu nie przemieszczają się względem samego chwytu - zero luzów. Polimer wysokiej jakości - można mocno dokręcać akcesoria bez obawy że zgnieciemy szynę. Moim zdaniem dużo lepsze niż szyny z shit-metalu.

Link to post
Share on other sites

Tak, chodzi mi o takie risy. Risy są pancerne. Wszystko ładnie pasuje. Tylko jak obwiesisz karabinek jak choinkę, albo lubisz mocny i pewny chwyt rączki z przodu, to niestety robi się kicha. Nadal jest to polimerowe łoże, a nie stal/znal/metal który jest sztywny.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się. U mnie akurat wszystko jest względnie sztywne, choć pewnie właśnie dlatego, że nie mam na szynach za dużo (na dolnej AFG a na jednej z bocznych Surefire G2). Co nie zmienia faktu, że nigdy nie będzie tak sztywno jak w przypadku metalu.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dokładnie. Szyny dokupujesz właśnie po to, żeby założyć je tylko pod dany szpej. Nie chcesz po prawej stronie latarki czy wskaźnika laserowego - nie zakładasz szyny i nic Cię nie kaleczy. Taka magia tego rozwiązania. Zakładanie RISów tylko po to żeby je zasłonić nie jest lansem lecz głupotą. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem te chwyty są bardzo fajne. Swoje kupiłem na azteku http://azteko.pl/m4-moe-kolba-chwyt-front-de-p-933.html . Wszystko trzyma się jak złe. Szyny założyłem te: http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_montaze_szyny_montazowe/zestaw_szyn_ris_do_chwytu_typu_moe_p_j-1995.html i też nie było z tym żadnych problemów. Ogólnie całość prezentuje się bardzo fajnie, no i najważniejsze...mamy jakieś +15 do lansu ;)

 

Przykładowa fotka jak to wszystko wygląda http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6cdcab97027ab882.html

Edited by Czarny650
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hmm, za różnicę w jakości nawet dopłata 100 zł nie byłaby duża, ale jak kto woli... Nie ma to jak oszczędzanie 4 dych na kupnie chinola, kiedy można mieć markowy sprzęt.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A jak byś skomentował umieszczenie Lipola (tego Hódego xD) w prowadnicy Kolby dokładnie takiej jaka jest w zdjeciu dodanym przez Ciebie :D

aha i mam jeszcze jedną prośbę jak już rozmawiamy o Lipo to W co potrzebowałbym zaopatrzyć replikę? mianowicie jest to full stok M16A3 od AGM wymeniłem w niej tylko komore lufe i gume :] lecz chce troche obniżyć fps a postawić na szybkostrzelność. Czy do zakupu Lipo potrzebowałbym wymieniać kable bądz montować mosfeta? :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...