Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z dolnym body do M4A1 Universal version od ICS'a


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem, w moim M4A1 Universal Version ICS'a urwała mi się kolba (http://img848.imageshack.us/i/20110313028.jpg/) i myślałem nad kupnem nowego dolnego body, to mi wpadło w oko: http://madonion.eu/Dolna_czesc_body_do_M4M16__z_logiem_ICS_p1030.html, teraz pytanie czy te dolne body będzie pasowało do mojej M4A1 universal version ICS'a?? Od razu chce kupić metalowe bo nie chce się dalej tłóc z plastikiem.

 

Pozdrawiam Ghost123

Link to post
Share on other sites

Otóż połamało mi się to w momencie kiedy miałem replikę na plecach i jak chciałem ją zdjąć to mi się połamało lekko o ładownice zahaczyłem podczas zdejmowania, i to tyle....chyba mi się trafił naprawdę feralny model, że w takiej głupiej sytuacji pękło.....

Link to post
Share on other sites

Hey. To jest nas co najmniej dwóch. Niosę sobie replikę na plecach a tu bach mam dwie repliki:-) Niestety to tylko dwie połówki:-( Jeśli przyjrzeć się konstrukcji dolnej części body na której tylnym fragmencie wisi cała kolba to plastik nie ma tu żadnych szans i to się musi zdarzyć prędzej czy później. Madonion będzie miał zbyt na dolne body:-) A ICS ogromnego minusa za naciąganie klientów. W USA to by wymienili i przeprosili a u nas trzeba by w sądzie udowadniać że nie uderzyłeś w drzewo, nie przewróciłeś się na replikę itp. Czyli ja już zamówiłem. Teraz mnie już tylko martwi czy dolne metalowe body zgra się jakoś z górnym plastikowym...

Link to post
Share on other sites
A ICS ogromnego minusa za naciąganie klientów. W USA to by wymienili i przeprosili a u nas trzeba by w sądzie udowadniać że nie uderzyłeś w drzewo, nie przewróciłeś się na replikę itp.

 

Pretensje miej do sprzedawcy, a nie do ICS'a.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam !

Niestety u mnie ten sam problem ;/ Gdy wkładałem replikę do plecaka pękło body z prawej strony... A wszystko już miało być tak dobrze. Spróbuje to dzisiaj jakoś skleić może mi coś z tego wyjdzie. Do przyszłych osób chcących kupić tą replikę ! Musicie liczyć się z dodatkowymi kosztami naprawy (albo liczyć na farta) co wyjdzie drożej niż byście kupili od razu full metal. Chociaż góra nie powinna się połamać tak jak dół na którym spoczywa ciężar całej kolby.

Pzdr. Rafał

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...