Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cze.

Przeszperałem zbrojownię i wpadły mi w oko 3 emki. Akurat nie mam jeszcze na nie pieniędzy, także szanse na kupno w bliskim czasie są nikłe.

Podobają mi się:

M4A1 CASV BOYI

M4 CQB NAVY AGM'A

M4A1 FM AGM'A

 

Teraz tak - emka Boyi będzie do lasu i CQB, emka AGM Navy do lasu (400fps - i to jest CQB?) tak samo jak M4A1 FM (shit 410fps...). Najbardziej z nich mi się podoba emka Boyi bo ma fajną konwersję. Tylko czy nie lepiej kupić te 16zł tańszą AGM Navy?

 

Ładowarka & batka - Turnigy Accucel i stock?

 

Emki - opłaca się którąkolwiek brać?

Link to post
Share on other sites

@autor- strzelałem z 2 szt tych AGMowskich EMek. I mogę śmiało powiedzieć ,że to najlepsze chińczyki jakie widziałem, te z których strzelałem miały po 2 czy 3 lata i poza wymianą gumki w 1 nie było nic robione. Potem z jednej z nich dostałem kulkę centralnie w czoło z odległości 40m. :) Także jeśli są dostepne to polecam.

Oczywiście jeśli masz kasę to lepszym wyborem bedzie G&P ICS KWA itd, ze względu na mocniejsze bebechy.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Sam użytkuję tylko G&P ale z replik na start polecam Giety JG-wiem że to nie Mki ale są na prawdę dobre i po zakupie adaptera magazynka (cena około 50-60 zł) magi od Mek pasują jak ulał :)

 

Jeśli chodzi o wymienione Mki to ta Boyi nie jest taka zła tak na prawdę.Nie rozumiem po co się martwic mocą skoro wystarczy wstawić słabszą sprężynę i Masz CQB, potem mocniejszą (bebech Boyi powinien wytrzymać przy springu do 120 bez wymiany zębatek) i znowu Masz las.Bez rozkmin :)

 

Zależnie od tego kiedy Planujesz zakup, jest możliwość że uda Ci się dostać PJa :)

Link to post
Share on other sites

@Hatch

możesz mi wytłumaczyć jak to co napisałeś ma się do mojego cytatu ?

BTW jak ktoś nie ma kasy i kupi używanego chinola z wymienionymi czesciami tymi które przewaznie pękają ,za mniejszą kasę niż nówka to to ma sens...

Poza tym AGM przewyższa P&J , może nie koniecznie "efpeesami" ale jakością wykonania! Jesli ktoś mi nie wierzy to podam telefon do sklepu w łodzi, i spyta się o opinie nt. emek AGM...

Link to post
Share on other sites

Zaznaczam, że nie powiedziałem nic na temat tego, że to zło, czy puszczanie kasy w błoto. Oznajmiłem natomiast, że nie opłaca się, w moim mniemaniu przynajmniej, kupować używanego chinola. Bebechy nie są takiej jakości, by przetrzymać w dobrym stanie 2 właścicieli. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem było by zainwestowanie tych pieniędzy w ak cymy i bycie pewnym, że zrobiło się dobry interes. I white, czemu zestawiasz ze sobą 3 różne firmy, skoro w ręku miałeś replikę tylko jednej? To oczywiste, że każdy będzie chwalić to, co ma. Byłem użytkownikiem i Boyi i P&J, w rękach również trzymałem AGM'a i śmiało mogę powiedzieć, że agm'owi daleko do P&J w tej klasie cenowej.

Link to post
Share on other sites

@Hatch.

Proszę Cię nie denerwuj mnie, ;/ Nie trzymałem w rękach tylko 1 repliki! Śmiem twierdzić ,że przez moje ręce przeszło pewnie dużo więcej replik niż przez Twoje ...ale nie w tym rzecz.

Strzelałem/serwisowałem wszystkie repliki o których piszę oraz firm japońskich więc mam odniesienie zarówno w jakości wykonania jak i wytrzymałości.

Wypowiadam się o czymś, jak mam o tym pojęcie - dlatego z tych podanych przez autora poleciłem te co poleciłem.

Dla mnie wszystko.

Roger, Out.

Link to post
Share on other sites

Jako wielki zwolennik replik A&K/P&J powiem - nie warto kupować używki chińskiej. Niestety, ale w takich replikach nigdy nie wiadomo, czy poprzedni właściciel zostawił wszystko w porządku. Lepiej mieć gwarkę i swego rodzaju pewność, że nie dostaniemy bubla (nie licząc wyjątków).

 

Jeśli chodzi o moją opinię dotyczącą chińskich emek, to:

Well < A&K (P&J) II generacja < JG II generacja < Boyi (seria krótkich emek) < JG III generacja < Boyi (długie emki) <=> AGM < A&K (P&J) III generacja < JG IV generacja (te z metalowym korpusem, u nas częściej znane pod szyldem GFC).

 

 

Odnośnie pytania o ładowanie akumulatora - im mniejszym prądem ładujesz akumulator, tym lepiej dla niego. Dlatego rób tak zawsze, jeśli masz na to czas.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...