Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle do max 100 zł


Recommended Posts

Witam.

ja z takim pytaniem co sądzicie o tych goglach :http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/gogle_gx-1000_z_wymiennymi_szklami_a_c_m-855.html

jest fajna cena,według mojego punktu widzenia nie są złe ale wolę się doradzić od specjalistów w tym zawodzie.

A jeżeli są złe to proszę napisać z jakiego powodu i jak moglibyście to linknijcie mi inne gogle do 100 zł..

"Jeżeli chodzi o ilość FPS które będą na strzelankach to od 400 do 500 fps."

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Ale hello mi chodzi o gogle do 100 ...;/

ale w taiwangun będę broń zamawiał to co niby też źle ?

to jest - bujda... kumpel zamawiał z tamtąd kałacha to jakoś do tego czasu mu trzyma .. kupował za 400 zł a zamawiał 2 lata temu około

ja chcę z taiwana zamówić karabin G36c za 600 zł .. też chciałem zamawiać z gunfire i mogłem ,była nawet podobna za taką samą cenę ale miała o sporo mniejszy fps... a ja potrzebuję fps ,ponieważ ludzie z którymi będę chodził posiadają od 400 do 450 fps.tak btw to jest ten karabin który chcę zamawiać : http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html

pisałem o tym wcześniej temat i jakoś nikt nie krytykował tej repliki.

Edited by GrzybekPL
Link to post
Share on other sites

Człowieku - krakmani nie mają gogli z ATESTEM - o to mi chodziło... Czyli nie można ich używać podczas strzelanek! PISZE NAWET PRZY GOGLACH DUŻYMI LITERAMI! Kup ESS od zielonejpantery albo UVEX'Y(50zł)...

 

@Czort

Nie po to rekomenduje się gogle z atestem, które są tańsze, żeby kupować droższe a gorsze. Krakmani nie odpowiedzą jak straci oko :)

Edited by Andreas Jacques
Link to post
Share on other sites

aha czyli są jednak dobre.

a powiedzcie mi jak to jest z tymi maskami.

ogólnie chciałem najpierw kupić karabin potem okulary z kominarką i powoli zaczynać przygodę ASG.

ale jednak te 400 do 450 fpsów jest trochę dużo i nie wiem czy ta kominiarka coś pomoże przed rozcięciem czy czymś..

kurde wkurzę się jak jeszcze bd musiał kupić maskę bo to jeszcze większy wydatek .. pochodzę z lekko biedniejszej rodzinki niestety.

A i btw CzoRtt to kupować te z linku co podałeś czy te co ja podałem ? ;p

Edited by GrzybekPL
Link to post
Share on other sites

no właśnie ale ja chce gogle nie używane.. z taiwangun gunfire zbrojownia itp sklepy ale nic taniego tam nie widzę .

 

Omg CzoRtt... nie chodzi mi o taką maskę ... ehh chodzi mi o maskę na dolną część twarzy "Zęby,usta itp" twarz żeby te 400 do 450 fpsów mi zębów nie wybiło czy skóry na twarzy nie rozwaliło...

a nie wiem czy kominiarka sama starczy.

Link to post
Share on other sites

no właśnie ale ja chce gogle nie używane.. z taiwangun gunfire zbrojownia itp sklepy ale nic taniego tam nie widzę .

 

Omg CzoRtt... nie chodzi mi o taką maskę ... ehh chodzi mi o maskę na dolną część twarzy "Zęby,usta itp" twarz żeby te 400 do 450 fpsów mi zębów nie wybiło czy skóry na twarzy nie rozwaliło...

a nie wiem czy kominiarka sama starczy.

No kupisz ochraniacz na zęby po 2 zł na allegro , kominiarka raczej niepotrzebna 450 raczej nie rozerwie Ci skóry !

Link to post
Share on other sites

Zielona pantera czasem wystawia jeszcze czarne NVG, które mi się akurat udało dorwać za 70 zł :happy:

Maskę - 19 zł , i pod maskę jakieś byle jakie okulary nawet przeciw słoneczne , bo kulki mogą rozwalić się na siatce i wpaść odłamki w oczy ..
Ja kiedyś przeciwsłoneczne rozwaliłem 3 strzałami ze sprężyniaka 130 fps ale <ok>
Link to post
Share on other sites

Do................. grzybpl kup gogle ess od zielonej pantery na allegro to sa oryginalne uzywki gogli za około 300 zeta ich szyba wytrzymuje strzał ze strzelby z 10 m (ostra kaliber 12 aby nie było niedomówień)... lub kup za 109 zł ESS ICE ONe

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Nie kupuj także gogli z allegro pod nazwą S44 (czy jakoś tak) użytkowałem je jakieś 3 late temu i:

- mega niewygodne,

- gumka jest strasznie badziewna,

- parują,

- sam sobie musisz zrobić wywietrzniki, aby była jako taka cyrkulacja powietrza (i tak to nic nie daje),

- ta speudo gąbka, po jakimś czasie odrywa,

I najważniejsze to pękają. Otrzymałem trafienie i widziałem jak szybka pęka, replika z której oddano strzał to customowy dragunow o sile 550fps, a podobno te gogle wytrzymują 1000fps.

 

Ale polecić Ci mogę Uvex Ivo i Uvex Skyper :)

Link to post
Share on other sites

CzoRtt - poleciał raport do Moderatorów za polecanie nieatestowanej ochrony oczu Zielonym. Mam szczerą nadzieję na dożywotniego bana na ten dział dla Ciebie.

 

GOGLE, MASKI I OKULARY OCHRONNE Z TWAIWANGUNA NIE SPEŁNIAJĄ POTRZEBNYCH DO UŻYWANIA ICH W ASG NORM. ICH UŻYTKOWANIE STWARZA REALNE ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA!!! Oczywiście mówię tu o ochronie oczu. Maski na dolną część twarzy są ok.

 

Okulary i gogle ochronne kupuje się tylko atestowane i dobrych firm: Bolle, ESS, Peltor, Uvex i tylko te modele, które są ochronne, a nie np. przeciwsłoneczne.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...