Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć Ostatnio Zakupiłem Replika ak47 od Firmy cyma Model cm.028 i Mam zamiar ją tuningować i Niewiem czy jeżeli zacznę Ja tuningować nic sie niestanie Mam zamiar wymienić tak: Gumke Hop Up, Precke Sprężyne i niewiem może coś jeszcz epowiedzcie czy się opłaca czy sie coś stanie jeżeli kupie precke o Długości 455 mm to jakich kulek muszę używać aha i jak możecie Powiedzcie jakie części sa najlepsze do tego typu modeli. Z góry Wielkie dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Kupno gumki i prec lufy niezaszkodzi, troszkę fps bedzie wiecej poprawi się celność. Ale musisz używać dobrych jakości kulek, bo niektóre mogą sie blokować w lufie (zależy też od średnicy lufy).

 

Tematów o tuningu jest sporo poszukaj tam już jest wszystko napisane.

Link to post
Share on other sites

Dzięki a jaką średnice Precki wziąć abym mgół strzelać z np Guarder lub jakieś inne bo jeżeli miał bym strzelać z Blaster Devill to Niewiem czy będe Wyrabiał na kulki :) Jeszcze Raz dzięki i Pozdrawiam :)

Systema 6,04mm, nigdy żadna kulka mi się w niej nie zacięła. A używałem wielu rodzajów. Ewentualnie możesz kupić preckę od prometheusa chyba 6,03 za 230zł (co do ceny pewny nie jestem).

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...