Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

Qurcz i tak jesteś dla mnie mistrzem informatyki, wszelkiego oszustwa i tworzenia zła!

Dasz mi jakieś swoje zdjęcie? Bo do ołtarzyka potrzebuję.

Super! Będzie kolejny artefakt, w sobotę do zdobycia.

@Nogri, zmieńcie nazwę wyznania, na "Wyznawcy drobiu"

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kevin David Mitnick przy Qrczaku to pikuś :hahaha:

Qrcz. nie martw się.. Wielkopolskie środowisko ASG uzna Cię za walczącego z korporacyjnym bajzlem i obwołamy bohaterem :hahaha:

A jak Cię zaaresztują, to sam powołam stowarzyszenie "Free Qrczak" i bede zbierał podpisy pod petycją:D

 

 

Na Wawel!

 

Pewnie! Plecak specjalnie wezmę! :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dobra, bo pracować się nie da. Sorry, ale informacje jak wyciągnąć wszystko z forum PSA przekażę tylko im, żeby sobie mogli je zabezpieczyć. Głupio mi, że ujawniłem tu informacje, które woleli by zachować dla siebie. Czasem trzeba zastosować terapię wstrząsową, myślałem że zmienią jakoś swoje podejście, ale wolą się pogrążąć, trudno. Teraz już mamy pewność, że żadnych przeprosin nie usłyszymy i pozostało tylko obrzucanie się błotem.

 

 

uff, lepszy ten plecak, niż czarny worek...

 

 

Przy okazji, kto to jest tan cały Hassan? Jak do tej pory wszystko pisał Codex (jak to już wspomniał Marsidło)

Edited by qurcz
Link to post
Share on other sites

Widzicie a zaczeło się tak niewinnie, od wojskowej wersji hummera ;]

 

Dla mnie bardzo ciekawe bylo spotkanie z szeregowymi członkami PSA, generalnie przyznali że ich szef jest debilem ale nie zabarodz wiedzą co z tym zrobić.

Normalnie wczesne FST ;]

 

A gdyby tak? Obalić dyktatora? :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Obejrzyjmy sobie kucyki na rozluźnienie atmosfery.

http://www.youtube.com/watch?v=dmIql43x2_Q

 

Jeeej :-)

 

A gdyby tak zbieranie "Elementów Harmonii" jako scenariusz? Każdy by musiał sobie zrobić róg i mieć go na czole podczas całej strzelanki. Były by dobre i złe kucyki, te złe latały by w mundurach z krajów byłego bloku wschodniego a te dobre jako np USA i NATO? Po zebraniu wszystkich elementów przez dobre kucyki, te złe wysłało by się na księżyc i świat byłby znowu dobry :-)

 

@edit:

Wiesz ile to roboty całe NATO postawić na nogi. Ale wtedy to by mieli drugą Libię :D

 

Powiemy że mają ropę!

Edited by Nogri
Link to post
Share on other sites

Jeeej :-)

 

A gdyby tak zbieranie "Elementów Harmonii" jako scenariusz? Każdy by musiał sobie zrobić róg i mieć go na czole podczas całej strzelanki. Były by dobre i złe kucyki, te złe latały by w mundurach z krajów byłego bloku wschodniego a te dobre jako np USA i NATO? Po zebraniu wszystkich elementów przez dobre kucyki, te złe wysłało by się na księżyc i świat byłby znowu dobry :-)

 

 

Jak nic scenario dla właścicieli klamek o "niestandardowych"kolorach :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dyskutować można tylko z ludźmi inteligentnymi a nie z tępymi małpami które same nie wiedzą do czego mają pewne części ciała które zazwyczaj umiejscowione są w... głowie

I teraz w sumie nie wiem, czy dodatkowo Goryle zostały obrażone czy też nie............ a przepraszam bo się chyba zaraziłem tym syndromem Kaczyńskiego, tfu tfu tfu.

 

A tak poważnie to koledzy z tej jakże ociekającej jedwabistością ekipy muszą pomyśleć nad zatrudnieniem jakiegoś zawodowca od PR.

Sorry ale żenuła. A smród się już tak szybko rozprzestrzenia że już nawet dociera do osób które mają ponad roczny urlop od ASG, i specjalnie się pofatygowali poczytać. Bez obrazy ale każdy logicznie myślący człek, zastanowił by się jak rozegrać sytuację żeby ją załagodzić, wy niestety zrobiliście to w sposób nie udolny, a może w ogóle tego nie zrobiliście hmmmmm, no jak na pewno próbowaliście przecież jesteście tak zajebiści.............. eeee jednak nie.

 

Jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek zapyta mnie o zdanie PSA, pierwszą rzeczą będzie lektura tematu, a co mi tam, przecież jestem tym debilem z wmasgu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...