Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie się beryl nie podoba i może dlatego staram się dostrzec inne modele :tongue:

(Eliaszowi muszę przyznać rację, na berylach się ni choinki nie znam i nie chce znać!... bo są bleeee)

 

A jak jesteśmy przy rosyjskiej technologi, kto by wpadł na to, że USA będzie od nich kupować broń...

http://www.sfora.pl/Rosja-zbroi-amerykanska-policje-Doskonala-bron-a40083

 

 

A takie coś w ASG to by była rewolucja :

http://www.sfora.pl/Zobacz-supernaboj-w-akcji-Zawsze-trafi-w-cel-g40081-38857

:laugh:

Link to post
Share on other sites

@FLC O kurza morda no tego też nie widziałem :blink: ale im się tam porobiło... :teeth:

 

 

Jednak odbiegając nieco od tematu! Wiecie, że ACTA to będzie również koniec tanich leków, części samochodowych itd itp???

Wszystko co jest produkowane jako tani zamiennik będzie uznane jako podróbka i może zostać zlikwidowane z rynku!

Jak to wejdzie to powinniśmy spadać z tego kraju bo już nawet samochodu nie naprawimy na częściach nie z serwisu...

 

Petycja europejska przeciw ACTA!

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread_pl/?crEdJcb

 

 

Link do artykułu o lekach: http://www.biztok.pl/Dzieki-ACTA-niektore-leki-zostana-uznane-za-podrobki-a3215/10#komentarze

 

 

Benzyna do góry, ceny leków do góry, części sam. do góry, cenzura internetu, groźba grzywny lub więzienia za komentarz w necie/ściągniecie piosenki lub obrazka ... a pensje te same...

 

Rewolucję wyczuwam nieuniknioną! :icon_evil:

Link to post
Share on other sites

Tak, tak, ściągniesz mp3 i pójdziesz siedzieć. Dwunastoletnie dzieci będą zamykać w poprawczakach i gwałcić. A jak opublikujesz nie swoje zdjęcie to Ci odetną internet dożywotnio zapewne i jeszcze będą obserwować Twoją rodzinę.

 

Polakom można obcinać pensje, można zatrudniać na czarno, można zamykać za palenie trawy i karać mandatami za picie piwa, ale jak ktoś spróbuje im ograniczyć możliwości kradzieży, to wielki lament i wykrzykiwanie o obaleniu rządu :D

 

Argumenty, że za ściągnięcie mp3 grozi więzienie, to albo wymyśla Rychu Czarnecki, albo ośmiolatek, gorzej, że niektórzy w to wierzą i powtarzają te bzdury na forach.

 

Jeśli ktoś ma obawy, że go zamkną za ściąganie zdjęć i mp3 to jest na to proste wyjście. Nie ściągaj i masz problem z głowy.

Edited by mars_
Link to post
Share on other sites

@Viper, wiem cała nadzieja w TK... a tak na marginesie to jeszcze Beretta, HK czy Izmasz będą mogli na legalu zaorać nielicencjonowane repliki od CYMY czy innego JG...

 

Trzeba o tym pamiętać przy następnych wyborach, szkoda strzępić ozór...

Link to post
Share on other sites

@ Mars

Mylisz się, nie chodzi mi o zamykanie kogokolwiek bo zamykać nie będą gdyż więzienia i tak już są przepełnione.

Mars mnie tam ryba ściąganie Mp3 i obrazków bo tego nie robię ale sama ogólna idea ACTA jest niepokojąca.

Nie bez powodu na logo WMASG też pojawiło się STOP ACTA. Cenzura to nic fajnego...

 

Takie prawo o podróbkach i w nas uderzyć może bo mogą zniknąć tanie repliki.

Natomiast blokowanie produkcji tańszych lekarstw przez bogate (bardzo i tak już bogate) firmy to świństwo!

 

Krzychu ma racje szkoda język strzępić!

 

 

 

@ Wacol jak wejdzie do kin to też idę :wink: będzie fajna "baja"! Lubię SF :]

Link to post
Share on other sites

Czym ta cenzura się objawia ?

 

A o czym świadczy to, że WMASG ma napisane stop ACTA to nie mam pojęcia.

Może poszanowanie prawa autorskiego nie jest im na rękę, a może nie wiedzą co to ACTA, a może ja nie wiem.

 

Polityka WMASG jest mi nieznana i dla mnie to o niczym nie świadczy i z pewnością nie jest to dla mnie wyrocznia.

Edited by mars_
Link to post
Share on other sites

Spoko, Viper, miło się dyskutowało, ale mam nadzieję, że zanim następnym razem będziesz pisał o cenzurze itp. to będziesz miał jakieś argumenty.

 

FLC, sorry, nie przeczytałem całości, ale gdzieś tam zasłyszałem coś na temat tych wpisów, więc jeśli się mylę w tym co napiszę to mnie popraw.

Nie mam też konta na Fejsbuku więc będę pisał domyślnie. Oczywiście popraw mnie w tej kwestii również jeśli coś nakręcę.

 

Zakładam, że każdy użytkownik na fejsbuku ma możliwość kasowania komentarzy. Jeśli tak jest to znaczy, że autor serwisu w jego konstrukcji założył, iż właściciel profilu może kasować komentarze które np. będą dla niego niewygodne itp.

Zakładamy, że masz tam konto, ja narobię Ci na tym koncie syfu, to będziesz mógł sam ten syf posprzątać.

 

To że właściciele tego profilu, czyli Rząd usuną posty, nie jest oznaką cenzury, tylko jest to usunięcie syfu, który właścicielowi profilu nie pasował. Oczywiście możemy dyskutować tutaj o właściwym lub niewłaściwym podejściu do tych postów, bo dla mnie to obciach dla Rządu, skoro w odpowiedzi na negatywne wpisy nie potrafi rozwiązać tego w inny sposób niż poprzez kasowanie komentarzy, ale to nie jest cenzura, ani nie ma na to wpływu ACTA. To znaczy jedyny wpływ ACTA jest taki, że były te wpisy powodowane tym tematem, ale w kwestii prawa ACTA nie ma z tym nic wspólnego.

 

Jakbyś miał profil na fejsbuku i bym Ci go zasrał tysiącami wpisami, to pewnie też byś sobie to wyczyścił, choć jest to raczej oznaka słabości i braku argumentów do odbicia tych postów, niż cenzura.

 

Gdybyśmy mieli do czynienia z cenzurą, to nikt z nas nie miałby prawa dowiedzieć się chociażby o tym że rząd usunął takie wpisy, bo wszelkie media miałby problemy publikując takie informacje, które ukazują rząd w złym świetle. jak widać nikt niewygodnych informacji w mediach nie cenzuruje, więc może warto czasem użyć własnego rozumu, zamiast łykać to co wpisują w brukowcach i co krzyczą Ci co niewiele rozumieją, lub którym pewne rzeczy mogą zaszkodzić lub być nie na rękę.

 

Oczywiście mogę się mylić, ale jeśli Ci zależy na szerszym podyskutowaniu, to przeczytam całość, doedukuje się w funkcjonalności fejsbuka i pogadamy.

Kto jak kto, ale Ty nie masz 20 lat więc chyba nie wierzysz w to, że żyjesz w Państwie w którym jest cenzura.

Oczywiście przypadki tuszowania jakiś spraw itp. są w naszym kraju, jak i w każdym innym na świecie, ale to nie jest cenzura jakiej ktokolwiek z nas powinien się obawiać i nie jest to od dziś, tylko od zawsze.

Link to post
Share on other sites

Wchodzi człowiek na wumazg, a tu wciąż ten stary temat i nic o Szymborskiej?!

 

Ale ten link słaaaaby....

1. Wygląda na to, że Rząd usunął 3 posty na swoim profilu, pod którymi ludzie zaczęli robić gnój. A temat niby jakoby usuwano niewygodne komentarze, co mogłoby sugerować, że wygodne komentarze pozostawiono.

2. Posty dotyczyły różnych tematów, kometarze dotyczyły ACTA, niezależnie od tematu.

3. Zgodnie z analizą zespołu Fanpage Trender, jedynie niecałe 4% postów miało jakąkolwiek wartość merytoryczną, ale jeśli 3 z 4 zacytowanych brzmią następująco

■„Szanowny Panie Premierze! Prosimy podjąć kroki w celu powstrzymania ACTA! Ten twór nie może przejść! Pozdrawiam ”

■„KOMUNA I KNEBLOWANIE UST W USA PRZEJDZIE ALE NIE W POLSCE!”

■„Zwracam się z uprzejmą prośbą o NIE PODPISYWANIE ustawy o ACTA”

to można przyznać, że zespół analizujący te komentarze lekko pojechał po bandzie i w rzeczywistości z 1% komentarzy ma jakąś wartość.

4. Nie wiem czy ten zespół FT to banda debili, czy co...

"Zdecydowana większość usuniętych komentarzy nie miała nic wspólnego z łamaniem netykiety, choć wiele z nich można przy złej woli uznać ewentualnie za spam. Wiele z komentarzy to rzeczywiście nużące powtarzanie: Nie dla ACTA i podobnych treści. Natomiast warto zauważyć, że te powtarzające się treści wpisywane były przez różne osoby, nie mają więc charakteru spamu."

Spam to spam, jak otwieram skrzynkę z rana i widzę spamerske maile to mam gdzieś czy wyszły od jednej osoby czy od różnych.

5. Dalej:

"Fanpage to miejsce publiczne, dostępne dla każdego. Można argumentować, że część z komentarzy spełniała ustawową definicję dzieła chronionego prawem autorskim. Jak zatem potraktować ich usuwanie bez powiadamiania autorów, czyli ograniczanie rozpowszechniania dzieła?"

Niby że jak coś napiszę, to nie mogę własnego posta skasować bo komentarze do niego są chronione prawem autorskim? O kurcze, Wacol słyszałeś? Koniec gaszenia flame'ów.

 

Podsumowując, ludzie zrobili wiochę na fejsie, a Kancelaria Premiera musi jakoś dbać o swój wizerunek, najłatwiej było wszystko wywalić. Tak jak Marsidło napisał. A co będzie dalej? Pewnie to samo. Demokracji nie ma i nigdy nie było.... Aż kusi, żeby przeczytać treść tej ACTA'y

Link to post
Share on other sites

Jakie prowokacje, jaki schemat. Mała teoria spiskowa ala Viper :D

 

Piszesz o rzeczach, w których ja mam odmienne zdanie, więc odpisuję. Jako, że jesteśmy na forum, to musisz się z tym liczyć. Nie strzelaj focha, tylko napisz co z tą cenzurą. Zasłyszałeś gdzieś slogan i powtarzasz, czy rzeczywiście jest się czego obawiać. Jeśli ma przyjść cenzura, to chętnie się dowiem w jakiej postaci, co by mógł potem na forach opluwać rzad i mieć ku temu podstawy. Na razie nie wiem w jakiej postaci ta cenzura ma przyjść, więc nie mogę wyzywać i krzyczeć "Precz z cenzurą, precz z ACTA"

 

Pomóż mi zrozumieć to co Ty już zrozumiałeś.

Link to post
Share on other sites

Co do cenzury to w Polsce jak i w wielu innych krajach obowiązują dwa modele cenzury - prewencyjna i następcza. Prewencyjna to ta, gdy np przed wydaniem książki dochodzi się w sądzie do wydania zakazu publikacji. Następcza to ta, gdy np po wydaniu książki zakładamy sprawę o zniesławienie.

 

Swoją drogą to zimę mamy lekką w Poznaniu. W Białymstoku cieszą się, jak temperatura z -30 w ciągu dnia wzrośnie do -26 :).

Link to post
Share on other sites

Chwila, chwila... Dragon Ball, to ta kreskówka, gdzie każda walka trwała minimum 10 odcinków, a najpopularniejszym ujęciem było nagłe zbliżenie na twarz? Taka Moda na Sukces z elementami akcji?;p

 

A doszło u Ciebie do takiej temperatury, gdzie do sikając w lesie musisz mieć dwa kije? Jeden do zbijania sopli a drugi do odganiania wilków?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...