Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak Ci się podobała II i III to i IV będzie ok. Momentami film ociera się o świadomą autoparodię - głównie za zasługą Simona Pegga. ale jeżeli jesteś fanem tylko pierwszej części to czwartą omijaj szerokim łukiem i wybierz się na "Szpiega" cool.gif

Link to post
Share on other sites

Z ręką na sercu mogę polecić "The Thing" 2011. Gatunek s-fi.

 

Pierwszy film z serii powstał w 1951 Howarda Hawksa (Rio Brawo, Rio Lobo, Red River) - "The Thing from another world" na podstawie powieści J. Campbella "Who Goes There?" (niestety pierwowzoru jeszcze nie widziałem :bialaflaga:).

 

Potem za remak'a zabrał się znakomity John Carpenter (Ucieczka z Nowego Jorku, Christine, Atak na posterunek 13-sty) który nakręcił z Kurtem Russelem "Thing" w 1982. Za muzykę zabrało się cudowne dziecko Włoch- Ennio Morricone który samą muzyką zbudował kapitalny klimat :biggrin: i wręcz zmiażdżył temat.

Sam film ogląda się do samego końca w napięciu. Na marginesie można dodać że na podstawie fabuły powstała gra komputerowa o takiż samym tytule(http://www.filmweb.pl/videogame/Thing%2C+The-2002-614075). Misji w niej mało ale również z czystym sumieniem polecić. :icon_biggrin:

 

Wreszcie 2011 i prequel Matthijsa van Heijningena "The Thing" - opowiadający o wydarzeniach sprzed 1982!!! A więc......ale tu nie będę się rozpisywał -byłem przed świętami w kinie i nie żałuję. Jeden z lepszych prequeli/remaków/sequeli (etc. etc.) które miałem okazję oglądać. Na dokładkę gra Mary Winstead (Just Dance). Polecam :icon_biggrin:

 

Link:

 

Ps. Polecam obejrzeć najpierw film z 1982r. Są po prostu inne efekty specjalne i inaczej się odbiera całość.

Edited by Piotrass
Link to post
Share on other sites

siedzi człowiek w nocy i się produkuje, a tu Cement wątka ucina (a ja liczyłem że go sen zmorzył)....

 

Pisanie o dążeniu do zgody, gdy działa się wprost przeciwnie to ściema. Z drugiej strony nie widziałem jakiegoś parcia ze strony poznańskich ekip, choćby Dzikusów, w celu "pojednania z PSA". Coś tam było, ale nic z tego nie wynikło. Z trzeciej strony, jeszcze przed WPR WOŚP miał być wspólną inicjatywą i nagle PSA się odwróciło po imprezie i uznało że organizuje WOŚPa na własną rękę. Niby co takiego się wydarzyło na tej imprezie? Kojarzę tylko akcję (a raczej kilka) z Krissem, który zachowywał się nagannie i dostał niedelikatne upomnienie. Ale żeby jedna akcja nagle wpłynęła tak na oziębienie stosunków PSA vs reszta świata? Bo innych powodów nie zauważyłem.

Konflikt ma swoje złe, jak i dobre strony. Złe wszyscy widzą, dobre to zwarcie pośladków po obu stronach barykady. Inaczej bym nie pisał posta, którego skutki publikacji były łatwe do przewidzenia. Chciałbym również uświadomić kolegom z PSA, że idą w złą stronę, puszczając bąki w twarz reszcie środowiska airsoftowego, próbując jednocześnie zabłysnąć poza nim. Smród poniesie się dalej. To że taki Baggie/wojtek533 będzie próbował się bronić, a raczej bronić interesów całego PSA sprawi jedynie, że będzie pogrążał się głębiej i głębiej, plątając się w zeznaniach, bo sam dobrze wie, jakie opinie panują w rdzeniu PSA.

Nie ma tak, że konklikt będzie trwał wiecznie, zawsze jest wyjście. Jest nim przyznanie się do błędu osób, które ten błąd popełnili. Jak dla mnie czymś takim byłaby szczera wypowiedź Codexa na temat jego uczuć do reszty środowiska i czy ma zamiar to zmienić, a nie kolejne teksty typu "my jesteśmy fajni". I co mu się stanie jeśli tak postąpi? Straci posłuch u tej części PSA, która jest gorzej nastawiona do społeczności wmasg niż on sam? Chyba zyskać można o wiele więcej. Jeśli się chce, bo to że są bezkonfliktowe osoby w PSA, to żadna nowość. Co do drugiej strony barykady, to jakie są oczekiwania PSA? Żeby zakończyła się nagonka? No to opisałem sposób. Chyba że oczekiwania są zgoła inne.

Powiem szczerze, większość ludzi ten konflikt ma w dupie, PSA to tylko jedna ekipa, która mogłaby nieistnieć. Z drugiej strony PSA albo będzie się kisić we własnym sosie, albo będzie działać w kierunku zażegnania konfliktu, ale nie w dotychczasowy sposób, czyli "jacy to jesteśmy fajni". Wszyscy są równi, normalni, każdy chce się strzelać, nie można tak się cisnąć. Dobre inicjatywy są potrzebne, ale po co wywyższanie się czy nawet rzucanie sobie kłód pod nogi (jak przed BF9)?

Powtórzę jeszcze raz - fajna inicjatywa PSA z WOŚPem, kupa dobrej roboty. Odłączenie się od reszty - krok kontrowersyjny ale każdy ma takie prawo. Ale dążenie do pokazania że jest się lepszym niż "wumasgi" jako główny cel akcji - choooore. Logiczne jest, że takie zachowanie zadziała negatywnie na stosunki w środowisku wmasgowym i nie wzbudzi jakże oczekiwanego zachwytu.

Wspólne akcje (organizowanie przez PSA kolejnych scenariuszy i uczęszczanie na scenariuszach wmasgowych, a także scenariusze/imprezy organizowane przez kilka ekip) - to najlepsza droga do pozytywnego lansowania się. Zdrowy lans jest dobry.

 

Dobrej nocki

Link to post
Share on other sites

Jak nie wiesz to nie pisz :P Było spotkanie przedstawicieli P.S.A i Dzikusów przebiegło w miłej atmosferze i ustaliliśmy kilka szczegółów najłatwiej pisać głupoty bo dzięki temu można poczuć że wzrasta poziom niskiego ego jakby nie było ludzie zawsze idą za sensacją. O Krissie też coś słyszałeś piąte przez dziesiąte a na spotkaniu był ten temat poruszany. Przedstawiciel Dziukusów sam stwierdził że ktoś od nich zachował się niepoprawnie i coś źle zrozumiał wyolbrzymił sprawę i zaczął krzyczeć jak to na rasowego gamonia z WMu przystało. Nikt z nas nie ma żadnego bana na Dziukusowe imprezy i ogólnie między myślącymi ludźmi omawianych ekip jest ok. Mam dość pedałów którzy zawsze wszędzie wciskają moja osobę. P.S.A to grupa a nie tylko ja. Mam prawo wypowiadać się jako ja a nie na silę dopatrujecie się w moich postach zdania całej ekipy. To dziecinada chamstwo trollowanie strach i zazdrość. Skoro wy tak robicie ja również mogę. Mam już dość biernej postawy. Nie dam sobie za każdym razie pluć w twarz. Spora część pomysłów i inicjatyw P.S.A to koncepcje całej grupy. Przedstawiane tutaj dla informacji normalnych używających mózgu ludzi którzy z dokładnie takich przyczyn jak te opisane przeze mnie wcześniej nie piszą na WM bo nie warto. Nie możecie po prostu olać tematu nawet gdy nie lubicie mnie czy P.S.A ok ja gardzę wami zawsze gardziłem i będę gardzić ale to nie znaczy że się jakoś odcinam. Niestety jestem częścią tego społeczeństwa choć nie utożsamiam się z tą tępą mniejszością która lubi krzyczeć na prawo i lewo tylko po to aby coś się działo. Dziecinada ja już pisałem... Dyskusja tutaj to jak walenie głową w ścianę. Nie ukrywałem nigdy niechęci do Was ale starałem się być kulturalny przez wzgląd na grupę i wasze chore podejście ale skoro wyjaśniłem już po raz kolejny co mną kieruje gdy pisze posty to szczerze dla mnie jesteście po prostu gamoniami którzy nie potrafią kompletnie nic zrobić nawet nie wiecie jak się zabrać za proste rzeczy. W związku z tym zazdrościcie tego co robią inni. Wiele razy już otrzymałem info pochwalające to co robię. To mi dodaje pewności siebie a z Was pozwala tworzyć idealne żarty na rozkręcanie imprezy sylwestrowej. Nie wszyscy tacy są ale zdecydowana większość chamów z tego ułomnego portalu... Żal mi was dziewczyny. Sram już na ten konflikt. Dyskutować można tylko z ludźmi inteligentnymi a nie z tępymi małpami które same nie wiedzą do czego mają pewne części ciała które zazwyczaj umiejscowione są w... głowie

Edited by MareckiASG
Link to post
Share on other sites

Człowiek chce dobrze, a tu go od pedałów wyzwą jeszcze. Wiem dobrze co było na spotkaniu PSA-Dzikusy, wiem również z pierwszej ręki jak wyglądała sytuacja z Krissem. Co do wstawki o WOŚPie to była ona bezpośrednią odpowiedzią na posta który nie był zbyt miły, gdyż wynikało z niego że Mars jest naćpany i wypisuje głupoty, a przecież trafił w samo sedno.

 

Więcej to już mi się odechciewa pisać, szczególnie że wypowiedź jest zdecydowanie poniżej poziomu

Link to post
Share on other sites

sledzik mam takie samo zdanie jak Ty ale skoro w temacie o WOPIe ktos nie potrafi uszanowac tego o czym piszesz to nie pozostaje nic innego jak tylko odbic pileczke w druga strone. Nikt nie bedzie nadstawial policzka. To dziala w dwie strony. Z WOSPa niektore osoby zrobimy sobie jeden wielki burdel zamiast pisac w osobnym temacie. Gdyby taki powstal chetnie bym odpowiedzial na wszystkie pytania o ile bylyby one pisane z kultura a tak to pisze tutaj bo tutaj i tak zawsze jest balagan pisanie od rzeczy itp. Chcecie dyskusji spoko jestem otwarty na propozycje ale nie bede podtrzymywal oskarżeń ktore nie maja nic wspolnego z prawda ani tez nie bede plaszczyl sie przed nikim jak ktos mnie nie szanuje. Dyskusja na poziomie musi wyjsc z obydwu stron

qurcz piszesz o odpowiedziach ponizej poziomu. rozumiem ze masz na mysli moja wypowiedz ale jesli tak myslisz to jstes stronniczy. Popatrz co robia inni... Dla mnie ich posty i ich zachowanie jest ponizej wszelkiej krytyki a jak wiadomo jednostka dostosowuje sie do grupy a nie odwrotnie. Jezeli zostanie rozpoczeta dyskusja na poziomie ja rowniez bede dyskutowal na poziomie. BA! Bardzo chetnie taka dyskusje bym podjal bez wyzywania oszczerstw i klamst. Po prostu pytanie odpowiedz pytanie odpowiedz

Edited by MareckiASG
Link to post
Share on other sites

Cóż za niefortunny dobór słów debil, pedał, gamoń, cham, dziewczyna, tępa małpa, dyskusja na poziomie musi wyjsc z obydwu stron.

 

Ja bardzo chciałbym żeby rozwinięte zostały kwestie "jestem otwarty na propozycje", najlepiej w odniesieniu do poprzedniego posta oraz "nie bede podtrzymywal oskarżeń ktore nie maja nic wspolnego z prawda " - a dokładniej co nie nic wspólnego z prawda i jaka jest ta prawda

 

 

 

To własnie użycie tych niemiłych słów klasyfikuje wypowiedź jako poniżej poziomu, a nie wypowiadanie własnego zdania. Pytanie odpowiedź pytanie odpowiedź to dobry pomysł

Edited by qurcz
Link to post
Share on other sites

Marecki, jego żale i kompleksy, kolejna część telenoweli o złych użytkownikach WMASG :D

 

Szkoda Marecki, że na ta szczerość zdobywasz się dopiero po tym jak strzeliłeś sobie w kolano i żadne tłumaczenie tego na korzyść Twoją i PSA nie wyjaśni.

 

Bardzo mi przykro, że jesteś tak represjonowany i obrażany przez tą całą hołotę z WMASG, przecież Ty jesteś taki porządny ziomal.

 

Oczywiście muszę zacząć od powtarzania tego co już pisałem wcześniej, bo za łatwo bym miał gdybym raz napisała a osoba do której to piszę zrozumiałaby przy pierwszym poście, więc trzeba się powtórzyć.

Marecki nikt na WMASG nie traktuje z góry Waszych inicjatyw, tylko sposobu ich przeprowadzenia. To nie jest tak, że wyskakując w taki sposób z WOŚPem każdy stwierdził że to napisało PSA więc trzeba krytykować, tylko po prostu na pierwszy rzut oka widać, że WOŚP ma być dla Was promocją PSA a nie inicjatywą charytatywną. Cały problem w tym, że nie potrzebnie udajecie że zależy Wam na tym, by pomagać chorym dzieciom.

 

Przejdźmy zatem teraz do Twojego użalania się nad swoją represjonowaną osobą i co za tym idzie PSA.

 

Wszyscy wiemy, że Twoje zdanie nie koniecznie musi się pokrywać ze zdaniem reszty członków PSA, ale TY zdajesz się być rzecznikiem tego stowarzyszenie i inicjatorem wielu rzeczy, które PSA podejmuje.

Tym samym jesteś pewną wizytówką, która robi sporo smrodu.

 

Jeśli PSA nie utożsamia się z tym co wypisujesz, to może ktoś powinien iść po rozum do głowy i wykluczyć Cię z tego stowarzyszenia, bo "smród" jaki się za tobą ciągnie przesiąka na całe PSA i czy tego chcesz czy nie to "śmierdzi" przez Ciebie więcej osób.

 

Marecki twoje powiązanie z WMASG, jak również proble z tym związany jest takie, że gardzisz użytkownikami tego serwisu, ale doskonale wiesz, że bez ich poparcia i chęci współpracy PSA nigdy nie wyjdzie poza swoich członków i nie będzie miało siły przebicia. Mimo pogardy, przyłazisz tu na WMASG, i piszesz o planach PSA, o rzeczach które chcecie organizować bp użytkownicy WMASG sa Ci potrzebni i to przed nimi chciałbyś pokazać jaki jesteś kozak. Póki co pokazujesz jaki jesteś laczek.

 

Jeśli jesteś dorosły i masz jakąś godność, to wypnij się raz na zawsze na WMASG i jego użytkowników, nikt Cię nie zmusza przecież do zamieszczania informacji o działaniach PSA dla debili z WMASG.

Może boisz się, że PSA nie przetrwa bez współżycia w zgodzie z WMASG i mimo swojej pogardy dla użytkowników, przełykasz to i robisz talkie podchody jak przy WOŚP.

 

Z Tobą to tak jak z Jarosławem Kaczyńskim, bez Ciebie PSA niewiele zrobi (przynajmniej na początku), ale z Tobą nigdzie nie zajdą, bo jesteś im jak kij w dupie.

 

Ja powiem krótko, jeśli miałbym takiego lidera i nie zgadzałbym się z ideologią która mu przyświeca, to albo doprowadziłby do jego usunięcia, albo sam bym odszedł.

Skoro ludziom z PSA pasuje Twoja osoba, to rozumiem, że popierają Twoja ideologie i poglądy.

 

Proszę Cię Marecki, nie użalaj się już tak bardzo nad sobą, bo sam sobie i PSA zaszkodziłeś.

Pierdolisz, że nie mamy oceniać PSA przez Twoje wypowiedzi, ale równocześnie oceniasz większość użytkowników WMASG po moich i kilku innych wypowiedziach, a wiadomo, że ja mówię za siebie a nie za cały WMASG, mimo to Ty nienawidzisz wszystkich :D

Może powinieneś pisać do mnie a nie do ogółu, skoro chcesz żeby Twoje wypowiedzi były oceniane jako Twoje stanowisko a nie stanowisko PSA.

 

PS. Zauważyliście, że sposób pisania postów Mareckiego jest zdumiewająco podobny do pisania postów, przez Dzikusa1410 :)

 

Najbardziej podoba mi się to, iż sprowadzasz wszytko do swojej zajebistości i że każdy Ci tej zajebistości zazdrości.

Chciałeś zabrylować a sam sobie liścia strzeliłeś i teraz będziesz łaził z czerwonym ryjem.

Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że sposób pisania postów Mareckiego jest zdumiewająco podobny do pisania postów, przez Dzikusa1410 :)

 

Niemożliwe, przecież:

 

Nie ukrywałem nigdy niechęci do Was

 

A jako człowiek szlachetny i szczery nie posunąłby się przecież do podszywania się pod innego/nowego użytkownika, tylko powiedziałby wprost co go boli ;)

 

Zwykle staram się nie dolewać oliwy, no ale nie mogłem się powstrzymać

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...