Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@karolkonar

 

Moim zdaniem nie ma sensu. Lepiej wyjdziesz na kupnie pełnej repliki, aczkolwiek zostają jeszcze komisy.

Sama konwersja to nie wszystko, najwięcej zapłacisz za bebechy by podciągnąć te 20-30 m zasięgu więcej niż koledzy z G36c na stock'u. Chyba, że zależy Tobie jedynie na wyglądzie snajperskim repliki?

 

Ale co kto lubi.

 

Pozdr,

 

Bosman

Link to post
Share on other sites

Ostatnio stała się jakaś moda na hejtowanie każdej aktywności na fejsie... Nie bardzo rozumiem co komu przeszkadzają wpisy na temat aktywności fizycznej? Jak ankiety (w sensie napierdzielania kilkudziesięciu ankiet dziennie), czy np "wyzwania piwne" były cokolwiek żałosne, tak tego nie ogarniam. I bynajmniej nie, nie zamieszczam takich postów, bo nie biegam :P

Link to post
Share on other sites

He he, coraz więcej "starości". Ja , qrcze, jestem teraz w Dęblinie na skoleniu, więc wątpię żeby mnie moja lepsza połowa puściła ze swych stęsknionych ramion w weekend. Zresztą, strzelałbym chyba z tytki po cukierkach :icon_neutral2: brak repliki i brak biletów Narodowego Banku Polskiego na nabycie drogą zakupu wyżej wymienionej repliki.

P.S. Eliasz faktycznie zrobił się ciut większy od kiedy go ostatni raz widziałem :hahaha:

Z przykrych wiadomości, w ostatni weekend odbyło się ostatnie strzelanie na strzelnicy LOK w Miłosławiu, idzie na wyburzenie, grillowania już nie bedzie :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

Witam, piszę tutaj, bo za bardzo nie wiem czy osobny temat się do tego nadaje. Na obozie sportowym w maju organizuję zajęcia terenowe dla swojej grupy studenckiej ( bezpieczeństwo narodowe, specjalizacja bezpieczeństwo antyterrorystyczne). Plan zakłada atak terrorystyczny na którego końcu, w przypadku niepowodzenia akcji, terroryści odpalają kilka granatów dymnych, które mają imitować atak chemiczny. Chciałbym się dowiedzieć ( bo pamiętam jeszcze ze strzelanek że podobne cuda były) czy mogę gdzieś wypożyczyć, wynając itd zapalnik czasowy co by mi te granaty i kilka wulkanów sylwestrowych odpalił o odpowiedniej godzinie. Z góry bardzo dziękuję wam za pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siedzimy w pieluchach.

nina.jpg

 

Witam, piszę tutaj, bo za bardzo nie wiem czy osobny temat się do tego nadaje. Na obozie sportowym w maju organizuję zajęcia terenowe dla swojej ...

 

A nie prościej puścić nagranie? Z bateryjnego jamnika? Starczy napisac prostą apkę na byle jaki telefon.

Edited by szalony jack pirat
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...