Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maciejs

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

 1. PS TACTICAL GEAR << Spoko. Ja rozumiem. Ale tak tylko mówię że wydźwięk Twojej wypowiedzi był w stylu kopiowanie innych luz, kopiowanie mnie już nie.
 2. Zabrzmiało jakby ktoś tu miał podwójne standardy.
 3. Czy w/w podróbki produktów firmy ESS na allegro to pojedyncze przypadki czy są one w stałej ofercie jakiejś firmy/osoby?
 4. maciejs

  Gunfire.pl

  Realizacja bardzo szybka. Fajnie ale w dzisiejszych czasach to raczej uważa się za standard. Pytanie jak w kwestiach trudniejszych! No i tu duży minus. Zakupiony produkt był źle opisany na stronie co już, po otwarciu przesyłki mnie bardzo zirytowało (nie ten kolor). Do tego nie kompletny, brak jednej części do montażu, głupiej śrubki o odpowiedniej długości (była śruba ale o wiele za krótka) bez której mogę sobie co najwyżej popatrzeć na produkt (jeśli kogoś to interesuje to rączka/chwyt na szynę RIS). Z tego wszystkiego albo mogę odesłać produkt, albo sobie sam dopasować śrubkę. Czy jedno czy drugie, naraża mnie na dodatkowe koszty ewentualnie tracenie czasu, a wszystko z powodu totalnego braku kompetencji w tej firmie! MINUS!
 5. Karczu rozumiem, że pytanie do mnie? Jeśli tak to powiem krótko i na temat. Mam do czynienia z produktami Flyye i Condora. U Condora częściej zdecydowanie widywałem nie doróbki. Gorsze materiały. Z powodu dobranych tekstyliów mają cięży sprzęt. Do tego są produkty Condora (oczywiście nie wszystkie) na rynku (trzymając się cen detalicznych w sklepie a nie używek z drugiej ręki), które przy tym samym charakterze, rodzaju elementu ekwipunku (powiedzmy np. plecaczki w rodzaju MBSS) są w tej samej cenie lub nawet droższe od Flyye. Gdzie idąc na logikę. Jeśli mam kupić jakiś element ekwipunku gdzie ceny są takie same to wolę wybrać produkt z bardziej wytrzymałych materiałów. Nawet jeśli charakter użytkowania nie wymaga takiej wytrzymałości. Dlatego skłaniam się bardziej na Flyye i dlatego nie stawiam znaku równości między nimi. Tyle. Jeśli ktoś kupuje Condora i jest zadowolony. Ba niech ma i nawet Mil-Teca, MFH czy tam Texara i jest zadowolony to pogratulować bo to jest chyba najważniejszy czynnik po zakupie. Być zadowolonym z wyboru. Dlatego Karczu jeśli jesteś zwolennikiem Condora to nie traktuje tego jak atak na siebie bo to twoja sprawa z czego korzystasz. Mam nadzieję, że moja odpowiedź Ciebie usatysfakcjonowała.
 6. Nie stawiał bym na równi. Flyye = Condor. :icon_neutral2:
 7. maciejs

  M4A1 [ASG]

  Borax: 385 PFS przed modyfikacją.
 8. maciejs

  M4A1 [ASG]

  Co do FPS. Wynik 420 uzyskałem przez zmianę lufy na Systema i gumkę G&G zielona. Środek bez zmian.
 9. maciejs

  M4A1 [ASG]

  Replika się pojawiła. Pojawiają się nowi nabywcy. Pytanie do tych co już mają replikę. Jakie ucho/mocowanie do zawieszenia mocowane przy prowadnicy kolby można dopasować do tych replik? Wstępne oględziny mi mówią że standardowe od AEG nie będą pasowały, bardziej za to te od replik GBB np. takie >> http://www.taiwangun.com/product/show/17293.html Czy ktoś może potwierdzić moje przypuszczenia? Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
 10. Na jednym zdjęciu wydaje mi się, że jest IOTV. Ale nie na wszystkich fotkach jest ten sam wzór kamizelki. Na innej fotce plate carrier SPCS.
 11. Widzę że temat zszedł daleko od głównego wątku w kontekście zdrowotnym gdzie jedni nad drugimi próbują udowodnić wyższość świąt Wielkanocnych nad Bożym Narodzeniem. A komfortowym stało się krytykowanie innych w kontekście "skoro nie lata ze sprzętem zgodnie z moją logiką to jakiś dziwak". Kogo to obchodzi. Nie podoba się to wypad do swojej piaskownicy. Wracając do tzw. ciężaru wyposażenia. Nie ważne czy dużo czy mało. Jedni są lepiej przygotowani inni gorzej. Mają to lepsze predyspozycje do dźwigania lub nie. Pamiętaj obciążając się mocno dajesz pole do manewru dla swojego organizmu. Nie wnikam czy robisz to zgodnie ze sztuką czy dla pokazu. Czy masz tam prawdziwe wkłady czy dywan i kamienie. Rób z głową w kontekście zdrowia by nie przeholować i nie tyrać z rentą później. Sam fakt uprawiania "sportu" lub jak by to można określić aktywności fizycznej na wolnym powietrzu wpływa na kondycję. Ale jak wspomniałem, z głową. Bo nie pierwszy raz ktoś w sporcie się może przeliczyć ze swoimi możliwościami i bez odpowiedniego treningu i przygotowania przeholować. PS. A jak chcecie zejść na kontekst noszenia zgodnie ze sztuką to już stosowny temat jest. Czyli konfiguracja oporządzenia. Po jego przestudiowaniu można chyba siłą własnych szarych komórek dojść do jakiś wniosków dla siebie.
 12. Panowie nie narzekajcie, że temat pojawia się co jakiś czas. Cały czas nowe osoby się pojawiają w AS i mogą nie wiedzieć co i jak. Póki taki sklep istnieje tematy będą się cały czas przewijać. Ja jako starsza osoba z bagażem doświadczeń inaczej kupuję po przez internet. Jestem bardziej ostrożny. Nie mniej i tak mogę paść ofiarą oszustwa/kradzieży. Bywa. Fakt faktem w takich przypadkach właśnie zachęca się nowych i /lub młodych do czytania for internetowych. Forum WMASG.pl to całkiem spora baza wiedzy z zakresu naszego hobby. Wystarczy umieć korzystać z opcji szukaj i być na tyle cierpliwym by to przeczytać. Wiem, że młodzi mają z tym problem bo brak im życiowego doświadczenia w pozyskiwaniu wiedzy. No cóż doświadczenie jest tym czymś co zyskujesz zaraz po tym jak go potrzebowałeś. Dlatego ciągle będą się przewijać pytania od NOWYCH osób, która replika najlepsza i/lub który sklep polecacie. Trzeba być cierpliwym i za każdym razem nowego naprowadzać jak postępować (czyli szukaj i czytaj). Nie oczekujcie od nowego natychmiast wiedzy i doświadczenia jakie Wy posiadacie, w 5 minut po rejestracji na forum. Być cierpliwym i odesłać gdzie trzeba.
 13. Może pasować, ale nie musi (zazwyczaj pasuje). Inaczej mówiąc mam magi PJ (A&K) i Boyi i w zależności od serii produkcyjnej potrafiły nie wchodzić do replik PJ jak i BOYI, nawet w przypadkach użycia magazynków tego samego producenta co replika. Od taka mała nie dokładność. Poza tym, po spasowaniu magazynków z repliką, nie narzekam na ich działanie.
 14. maciejs

  Multicam SFU

  Tematy o stylizacji i/lub rekonstrukcji się tu przewijały. Pytanie co dla Ciebie jest stylizacją?
×
×
 • Create New...