Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

niby snajperka


Recommended Posts

Wiem że bylo dużo już takich tematów ( i pewnie będzie ich więcej :biggrin: ) ale chciałbym więcej wyciągnąć z mojej eMki, a dokładnie zrobić z niej para-snajperke. SZUKAŁEM TAKIEGO TEMATU NIE MA jest tylko o HK 416 od BOYI. Więc tak sprawdzałem na chrono i moja eMka ma około 360 fps. I pomyślałem żeby wymienić w niej:

-taką precke http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_03mm_do_m16_src-132.html wiem że to do m16 ale zasłonie tłumikiem

-taki silnik http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_silniki/silnik_dlugi_high_torque_shs-2322.html pod taką sprężynę http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_sprezyny_glowne/sprezyna_sp_130_guarder-63.html

 

co o takim tuningu sądzicie będzie dobry na początek???

Link to post
Share on other sites

Wiem że bylo dużo już takich tematów ( i pewnie będzie ich więcej :biggrin: ) ale chciałbym więcej wyciągnąć z mojej eMki, a dokładnie zrobić z niej para-snajperke. SZUKAŁEM TAKIEGO TEMATU NIE MA jest tylko o HK 416 od BOYI. Więc tak sprawdzałem na chrono i moja eMka ma około 360 fps. I pomyślałem żeby wymienić w niej:

-taką precke http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_03mm_do_m16_src-132.html wiem że to do m16 ale zasłonie tłumikiem

-taki silnik http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_silniki/silnik_dlugi_high_torque_shs-2322.html pod taką sprężynę http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_sprezyny_glowne/sprezyna_sp_130_guarder-63.html

 

co o takim tuningu sądzicie będzie dobry na początek???

 

Dobra, właśnie dopiłem herbatę, spojrzałem w fusy i stwierdziłem, że Twoja emka to M4 P&J.

 

Precka średnia, nie zapewni idealnego skupienia, ale jest zawsze lepsza od stockowej lufy. Ale, wydaje mi się, że nie bardzo się dogada z obecnym cylindrem. Poleciłbym wymianę cylindra na 0.

 

Silnik jest OK, jednak nie wiem co powiedzą na to zębatki. Myślę, że M130 wytrzymają.

 

Nie piszesz nic o baterii, więc znów zajrzałem do fusów i stwierdziłem, że masz FIREFOXA 8.4V 1600mAh. W takim razie nie licz na dobry rof, replika będzie strzelać z dużym wysiłkiem max 5rps, batka będzie padać szybko.

 

Jeśli chodzi o FPS to przy proponowanej przez Ciebie konfiguracji, skręconej przez Ciebie (nie serwisanta z prawdziwego zdarzenia), zakładając, że nic nie popsujesz, osiągniesz 400fps. Dobry serwisant wyciągnie 450-460fps.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że trafiłem.

Link to post
Share on other sites

Junior98 czy ta cyfra 98 jest rocznikiem 1998? bo jeśli tak to nie przeginaj z mocą repliki.

Precki SRC z tego co czytam na forum to zależy na jaką trafisz i jest to loteria, natomiast dobrą preckę a dosyć tanią możesz kupic firmy Systema.

Edited by Ghost10
Link to post
Share on other sites
Dobra, właśnie dopiłem herbatę, spojrzałem w fusy i stwierdziłem, że Twoja emka to M4 P&J.

 

Precka średnia, nie zapewni idealnego skupienia, ale jest zawsze lepsza od stockowej lufy. Ale, wydaje mi się, że nie bardzo się dogada z obecnym cylindrem. Poleciłbym wymianę cylindra na 0.

 

Silnik jest OK, jednak nie wiem co powiedzą na to zębatki. Myślę, że M130 wytrzymają.

 

Nie piszesz nic o baterii, więc znów zajrzałem do fusów i stwierdziłem, że masz FIREFOXA 8.4V 1600mAh. W takim razie nie licz na dobry rof, replika będzie strzelać z dużym wysiłkiem max 5rps, batka będzie padać szybko.

 

Jeśli chodzi o FPS to przy proponowanej przez Ciebie konfiguracji, skręconej przez Ciebie (nie serwisanta z prawdziwego zdarzenia), zakładając, że nic nie popsujesz, osiągniesz 400fps. Dobry serwisant wyciągnie 450-460fps.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że trafiłem.

 

Za bardzo nie trafiłeś mam m4 od BOYI i dwie batki orginalną 9.6 1200 mAh i Firefoxa 9.6 1500 mAh wszystko byłoby składane przez "pewną" osobe, która sama mi to poleciła i powiedziała że stockowe części to wytrzymaja.

 

co do cylindra to taki http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_cylindry_i_glowice_cylindra/cylinder_typ_0_element-1115.html ???

 

czy "niestety" trzeba kupić coś takiego http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_zestawy_cylindra/zestaw_cylindra_o_powiekszonych_srednicach_do_m4a1_systema-394.html ???

Link to post
Share on other sites
A teraz policz ile by to wszystko kosztowało i jaki to procent wartości Twojej repliki ? ...duzo nie ?

No to się teraz zastanów czy nie lepiej to sprzedać w cholerę ,dołozyć to co masz i kupić coś porządnego?

 

zobacz sobie temat "snajper za xxx" chodzi mi o to, że pożądna replika 2000 zł + tuning 2000 zł widać że tuning czesto przewyższa cene repliki. Nie mówie że moja replika to coś specjalnego, ale tuning zawsze (czytaj "przeawżnie") będzie droższy niz replika jeżeli chcemy zrobić z niej snjperke albo raczej para-snjperke

 

to że dopiero założyłem konto na WMASG nie oznacza, że się nie znam

Link to post
Share on other sites

Dupa. Nie kumasz. Masz kiepską replikę z dobrymi częsciami, za cenę dobrej repliki. Gdzie ta różnica ? W wykonaniu body. Jest dużo większa szansa ,że nie poodpadają Ci uchwyty, kolba, zaczepy i inne elementy które się łamią w chińczykach, a w środku masz to samo + prestiż ,że biegasz z KWA a nie K&A np. :D

Potem i tak dokupujesz to ułamane/zgubione elementy ,a że defacto składasz dobrą replikę z pojedyńczych cześci kosztuje Cię to ze 2 lub 3 razy drożej.

Uwierz mi przerobiłem i to i dobrze Ci radzę. Zrobisz jak będziesz uważał.

Link to post
Share on other sites

Rozważ też kupno używanej repliki. Jak się dobrze rozejrzysz to za 600-700zł znajdziesz Mkę ICS lub innej firmy tego przekroju. Jeśli lubisz chińszczyznę to polecam Ci JG III Gen. Zębatki wytrzymają na pewno, stockowy silnik na magnesach neodymowych da radę i reszta części też powinna przez jakiś czas dobrze działać. Jeśli razi Cie ABSowe body to rozważ kupno Mki P&J, są całkiem niezłe jak na tą cenę (na pewno lepsze od boyia).

Link to post
Share on other sites

Umieć czytać ze zrozumieniem ? Nie ? To ja pisać jasno i powoli:

Twoja replika kosztować około 550zł do tego ty chcieć włożyć w tuning tylko tego co podałeś 585,86zł ,a to nie być wszystko co trzeba zmienić. Więc już teraz my mówić o cenie 1135,86zł.

Wiec my zbliżyć się do cena dobra replika!

Wiec ja powtarzać Ci jeszcze raz: Ty to sprzedać w cholere i kupić porządna repliką która nie trzeba zbytnio tuningować.

Zapisać. Zrozumieć. Wykonać. Nie truć więcej.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Masz 3 rozwiązania:

1. Nie rób nic, lataj z tą eMką swoją, jak uzbierasz kasę to kupisz (patrz pkt 2)

2. Masz kase, kup M16 KWA, G&P, ICS - jeśli chcesz parasnajperkę to KWA M16 + tuning za 320 u casg, LiPOlka, no i precka (w stocku masz dobrą półpreckę), do G&P trochę więcej musisz wydać na tuning (jeśli chcesz M130 to 500zł, M150 850złz + to co w KWA czyli dobra batka (NiHM) i precka (w stocku masz dobrą półpreckę), bym zapomniał o gumcę - w KWA nie musisz zmieniać - jest super) jak widzisz 2tys. to mało - odnośnie KWA, ICS czy G&P szukaj porad na tematach o tych replikach.

3. Kup coś używanego.

 

Na razie radzę ci pobiegać w szturmie trochę z tą twoją eMeczką, a jak będziesz miał kasę to se zmienisz (w tedy już się może troche zapoznasz z ofertami rynku itp)

Masz tam 360fps, po paru tys strzałach sprężyna trochę straci na mocy będzie 350fps^^ i masz broń do CQB :)

Link to post
Share on other sites

to podaj mi "dobrą" replike do 600 zł

 

 

To czytaj z liter na ekranie:

 

 

Za 600 złotych nie kupisz żadnej dobrej repliki poza pistoletami. Za 600 złotych kupisz replikę średniej klasy (moze), za dobrą replikę musisz dać minimum 1000 złotych. Oczywiście dotyczy to replik niesnajperskich. w replikach snajperskich za 600 złotych kupisz gówno. za 1000 złotych kupisz solidną podstawkę pod niezłą snajperkę. Za 2000 zlotych będziesz miał w miarę niezłą snajperkę. Za dobrą snajperkę musisz wyłożyć minimum 2500 złotych.

I niestety żadne jęki czy powątpiewania tego nie zmienią. Takie są rynkowe ceny części i robocizny przy dobrych replikach. Bo zrobienie dobrej repliki nie polega tylko na włożeniu silnej sprężyny.

Chcesz to sobie kup chińczyka za 6 stówek , ale proszę potem nie jęcz że coś się sypneło, nie strzela na odległość 100m , że masz problemy z trafieniem w sylwetkę człowieka z 50m.

Link to post
Share on other sites
Za 600 złotych nie kupisz żadnej dobrej repliki poza pistoletami. Za 600 złotych kupisz replikę średniej klasy (moze), za dobrą replikę musisz dać minimum 1000 złotych. Oczywiście dotyczy to replik niesnajperskich. w replikach snajperskich za 600 złotych kupisz gówno. za 1000 złotych kupisz solidną podstawkę pod niezłą snajperkę. Za 2000 zlotych będziesz miał w miarę niezłą snajperkę. Za dobrą snajperkę musisz wyłożyć minimum 2500 złotych.

I niestety żadne jęki czy powątpiewania tego nie zmienią. Takie są rynkowe ceny części i robocizny przy dobrych replikach. Bo zrobienie dobrej repliki nie polega tylko na włożeniu silnej sprężyny.

Chcesz to sobie kup chińczyka za 6 stówek , ale proszę potem nie jęcz że coś się sypneło, nie strzela na odległość 100m , że masz problemy z trafieniem w sylwetkę człowieka z 50m.

 

ehhhhh... szkoda gadać napisałem "to podaj mi "dobrą" replike do 600 zł" ponieważ wiem że nie ma dobrej broni do 600 zl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...