Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun i gogle/okulary


Recommended Posts

Witam !

Razem z kumplami mamy zamiar postrzelać się dla zabawy. Będziemy strzelać się w opuszczonej fabryce - mniej więcej długość 30-40m i w lesie. Jako że nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy mam zamiar kupić jakiegoś shotguna. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na broń to 100zł z hakiem.

Dodatkowo chcę kupić jakąś ochronę na oczy która by wytrzymywała około 300 FPS minimum bo takie bronie mniej więcej będziemy mieli. Na okulary myślę że moge przeznaczyć z 60zł. Dodam że noszę normalne okulary i przydało by się żebym mógł "schować" je pod goglami, ale nie muszę bo widzę dobrze bez, ale taka możliwość jest mile widziana :)

Edited by Metrowy
Link to post
Share on other sites

Witam !

Razem z kumplami mamy zamiar postrzelać się dla zabawy. Będziemy strzelać się w opuszczonej fabryce - mniej więcej długość 30-40m i w lesie. Jako że nie chcę wydawać zbyt dużo pieniędzy mam zamiar kupić jakiegoś shotguna. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć na broń to 100zł z hakiem.

Dodatkowo chcę kupić jakąś ochronę na oczy która by wytrzymywała około 300 FPS minimum bo takie bronie mniej więcej będziemy mieli. Na okulary myślę że moge przeznaczyć z 60zł.

 

 

Gratuluję.

Link to post
Share on other sites

Panie 13'letni Juniorze ... Bolle X800 kosztują jakieś 180zł, a Metrowy wyraźnie napisał, że okulary/gogle max do 60zł. Czytaj, że zrozumieniem. Co do samego mieszczenia się pod nimi, to tak ... ale musisz mieć wąską twarz.

 

Metrowy - Shotguna weź tego jaki polecił Ci Junior, bo innego dobrego nie znajdziesz (czyt. dobrego jak na tą cenę) A co do okularów do polecam Uvex Skyper albo Uvex I-vo :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Wtrącę swoje trzy grosze i jeżeli jest jeszcze dostępna kup tą replikę

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/113461

naprawdę warto wydać te 150 złotych na ten zestaw.

Tu masz spory temat na temat tej repliki

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/50455-double-eagle-m56a/page__st__240__p__1424015__hl__m3+__fromsearch__1#entry1424015

 

Jeżeli chcecie kupić strzelby dla całej ekipy to zostaje tylko AGM003 ale też zachęcę cię do poszukania wersji z kolbą bo jest łatwiejsza przy celnym strzelaniu w ruchu (oczywiście nie będzie wygodna jeżeli nie dysponujesz odpowiednim gabarytem)

Link to post
Share on other sites

Dobra czyli kupuje tego 003 AGM, ale jakie kulki były by najlepsze do niego ? 0,2g czy 0,23g ? I jakiej firmy itp. najlepiej dajcie link do sklepu w ktorym moge kupic też Uvexy I-vo tzn. żeby z jednego sklepu kupić żeby nie tracić kasy na przesyłkę za każdym razem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...