Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD (A&K) Problem z zasięgiem


Recommended Posts

Witam od razu przejdę do konkretu : Posiadam replika SWD Dragunów i mój problem objawia się tym że , kulka lata raz 40m , 35 m lub 30 m na pełnym Hop Up a replika ma 500 fps mam 2 replikę Mb03 Well - a o mocy 400 fps i kulka lata 60 m na optymalnym hop -up .

Mam nowe kulki Gunfire 28 g precki (jeszcze wczoraj odpakowane) no i pomogło odrobinę kulka nie lata już z różnicą 5 m a 60m (choć kulka latała i 75 m momentami 25 g ) . Co może być problemem ???

Link to post
Share on other sites

Odświeżam temat, ma ten sam problem.

Zaczynając od początku, zamówiłem swd z nową gumką HU, przyszedł, na karteczce pomiary średnio po 495 fps, kulki latały aż miło po 60 metrów.

Zamówiłem sobie też lufę precyzyjną, wymieniłem i co? Kulki lecą ledwie na 30m, źle złożyłem? Już go rozkręcałem i składałem od nowa, to samo.

 

Moje przypuszczenia:

-Taka różnica może być spowodowana masą kulek?(nie wiem jaki miały wagomiar bo to resztki bez etykiety) Nie zauważyłem by leciały jakoś strasznie do góry, chodź na HU skręconym na 0 lecą z 1,5 m w górę.

-A gumka HU ma tu dożo do gadania? Chodzi mi o jej końcówkę którą siedzi na lufie, u mnie jest jakaś taka lekko zgnieciona, ale tylko na 2 mm.

-LUFA?(!), czy to możliwe że precka madbulla "black python" 650mm zjadała aż tyle fps/była wadliwa?

Link to post
Share on other sites

Lufa jest jak najbardziej prosta, sprawdzałem, wpatrywałem się z jednej i drugiej strony, uważałem na nią bardzo bo już słyszałem plotki o jej "wyginalności".

 

Nie wiem o co Ci chodzi Maza, 2mm? Czyżby chodziło o wypustek na gumce i jego położenie w wycięciu lufy? Jeśli tak to to jak ma być ułożony, bo niezbyt da się to sprawdzić, nakładam gumkę i nie cisnę zbyt, najzwyczajniej do końca ile wchodzi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...