Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomocy! Tania Replika do 200zł ( elekrtyk )


Recommended Posts

A i jak coś, nie wiem jak ty ale jak bym miał snajperkę to nie stawał bym na środku linii ognia tylko gdzieś bym się ukrył i zdążył przeładować.

 

Tu masz odpowiedź na swoje pytania.

 

Wytłumacz mi po jaką cholerę pytasz się ludzi na forum skoro i tak wiesz lepiej?

Czytając twoje bzdury oczy wysychają.

Nie masz zielonego pojęcia na temat replik, a nie słuchasz innych.

 

Mając "snajpę" za 200 dalej rzucisz kulką dalej niż strzelisz, o ile takie coś się nie rozpadnie zanim wypluje kulkę.

 

Najlepsze jest to, że piszesz iż chcesz snajperkę, a nie potrzebujesz mieć zasięgu 60 m. Ja w swojej replice mam grubo poniżej 450 fps i zasięg ponad 55 m, a pomyśl, że ludzie mają jeszcze lepiej odpicowane repliki.

Oczywiście ty myślisz, że się schowasz i zdążysz przeładować...

 

Najlepiej chyba dla wszystkich będzie jak sobie odpuścisz airsoft bo kto wie co ci jeszcze do głowy przyjdzie.

Edited by Mike
Link to post
Share on other sites

Tu masz odpowiedź na swoje pytania.

 

Wytłumacz mi po jaką cholerę pytasz się ludzi na forum skoro i tak wiesz lepiej?

Czytając twoje bzdury oczy wysychają.

Nie masz zielonego pojęcia na temat replik, a nie słuchasz innych.

 

Mając "snajpę" za 200 dalej rzucisz kulką dalej niż strzelisz, o ile takie coś się nie rozpadnie zanim wypluje kulkę.

 

Najlepsze jest to, że piszesz iż chcesz snajperkę, a nie potrzebujesz mieć zasięgu 60 m. Ja w swojej replice mam grubo poniżej 450 fps i zasięg ponad 55 m, a pomyśl, że ludzie mają jeszcze lepiej odpicowane repliki.

Oczywiście ty myślisz, że się schowasz i zdążysz przeładować...

 

Najlepiej chyba dla wszystkich będzie jak sobie odpuścisz airsoft bo kto wie co ci jeszcze do głowy przyjdzie.

 

Człowieku... temat posta jest o broni elektrycznej AEG. Nie mówię że chce kupić snajperkę.

Link to post
Share on other sites

Nie no, dlaczego ma od razu odpuścić sobie asg? Rozumiem, że może skrzywdzić siebie i innych, ale może po naszych postach zrozumie, że asg nie jest tanią "zabawą" no i że trzeba grać z głową oczywiście :)

Spk mam już nawet dobre gogle ochronne... podobno wytrzymują 440 fps ale i tak na strzelaninach które z kolegami prowadzę nikt takiej siły nie ma w swojej replice.

Jakie masz te gogle? Możesz wysłać link sklepu/nazwę?

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

kilkaset metrów to nie walnie ci żadna replika. no chyba że z klifu o tej wysokości :D

a pozatym skoro mówisz że wystarczył by ci zasięg 30-60 metrów to te repliki które podałeś nie mieszczą się nawet w połowie dolnej granicy tej liczby :P

 

ja na twoim miejscu albo zbierał bym na cymkę, albo kupił jakąś broń boczną bądź inszą krótką.

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites

Dobra ja się nie odzywam bo wy mnie w ogóle nie rozumiecie. Dzięki za to że mi nie pomogliście. Mogłem od razu się kolegi pytać. Kupuje na 100% tego CM.028 bo jest dobry dla dopiero zaczynających. I jak coś to kilkaset metrów było w przenośni.

Edited by Wideo
Link to post
Share on other sites

Dobra ja się nie odzywam bo wy mnie w ogóle nie rozumiecie. Dzięki za to że mi nie pomogliście. Mogłem od razu się kolegi pytać. Kupuje na 100% tego CM.028 bo jest dobry dla dopiero zaczynających. I jak coś to kilkaset metrów było w przenośni.

 

Na tym forum jestem dopiero dwa dni. Ale mimo to wiem, że są takie działy jak np, "Zanim Napiszesz PRZECZYTAJ!!!" "Jaka replika do XXX zł". Zanim zadałem swoje pytania, przeczytałem te działy i dopiero gdy nie znalazłem odpowiedzi w nich, założyłem własny wątek. Zacznij kolego czytać i nie rzucaj w tych ludzi chamskimi odzywkami bo jestem pewien, że siedzą w tym o wiele dłużej niż Ty i jeśli zadasz odpowiednie pytania to Ci pomogą.

 

To nie jest tak, że nikt nie chce Cię zrozumieć. Po prostu nie każ się doszukiwać sensu tam, gdzie go nie ma : )

Link to post
Share on other sites

Dobra ja się nie odzywam bo wy mnie w ogóle nie rozumiecie. Dzięki za to że mi nie pomogliście. Mogłem od razu się kolegi pytać. Kupuje na 100% tego CM.028 bo jest dobry dla dopiero zaczynających. I jak coś to kilkaset metrów było w przenośni.

 

Ja bym na twoim miejscu w ramach protestu usunął profil z forum niegodnego twojej osoby. Zostałeś tu ciężko obrażony i masz zamiar to tak zostawić?

Link to post
Share on other sites

Na tym forum jestem dopiero dwa dni. Ale mimo to wiem, że są takie działy jak np, "Zanim Napiszesz PRZECZYTAJ!!!" "Jaka replika do XXX zł". Zanim zadałem swoje pytania, przeczytałem te działy i dopiero gdy nie znalazłem odpowiedzi w nich, założyłem własny wątek. Zacznij kolego czytać i nie rzucaj w tych ludzi chamskimi odzywkami bo jestem pewien, że siedzą w tym o wiele dłużej niż Ty i jeśli zadasz odpowiednie pytania to Ci pomogą.

 

To nie jest tak, że nikt nie chce Cię zrozumieć. Po prostu nie każ się doszukiwać sensu tam, gdzie go nie ma : )

 

 

Ja bym na twoim miejscu w ramach protestu usunął profil z forum niegodnego twojej osoby. Zostałeś tu ciężko obrażony i masz zamiar to tak zostawić?

 

Edited by Mike
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz coś kupić z elektryków do 200 zł, tych plastikowych to na pewno nie kupuj M'ki. Kup jakiś najprostszy model, np. AK lub MP5, sam miałem plastikowe MP5 i miałem je rok, tylko wiadomo, gearbox plastik i nie ma możliwości tuningu, a osiągami nie cieszy.

Link to post
Share on other sites

Na tym forum jestem dopiero dwa dni. Ale mimo to wiem, że są takie działy jak np, "Zanim Napiszesz PRZECZYTAJ!!!" "Jaka replika do XXX zł". Zanim zadałem swoje pytania, przeczytałem te działy i dopiero gdy nie znalazłem odpowiedzi w nich, założyłem własny wątek. Zacznij kolego czytać i nie rzucaj w tych ludzi chamskimi odzywkami bo jestem pewien, że siedzą w tym o wiele dłużej niż Ty i jeśli zadasz odpowiednie pytania to Ci pomogą.

 

To nie jest tak, że nikt nie chce Cię zrozumieć. Po prostu nie każ się doszukiwać sensu tam, gdzie go nie ma : )

 

Geniusz! Takich zielonych nam trza!

 

Jeśli chcesz coś kupić z elektryków do 200 zł, tych plastikowych to na pewno nie kupuj M'ki. Kup jakiś najprostszy model, np. AK lub MP5, sam miałem plastikowe MP5 i miałem je rok, tylko wiadomo, gearbox plastik i nie ma możliwości tuningu, a osiągami nie cieszy.

 

Mutant! Tacy zieloni - paszoł!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...