Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki PJ Premium do precki?


Recommended Posts

Racja. Od jakiegoś pół roku, zauważyłem że jakość PJtów spadła. Używam ich od ponad 3 lat, ale ostatnio przesiadłem się na guardery... Mam "na czarną godzinę", zapas PJ (Po paczce- 0.2, 0.23, 0.25) z przed ponad pół roku i widać od razu, ze różnica jest dość spora.

 

Zauważyłem to samo bo często zdarzało mi się je kupować, w lufie precyzyjnej madbulla 6.03 nie zacięły mi się nigdy, a wystrzelonych kulek było naprawdę sporo. Używając emki ze stockową lufą i magazynkami jednorzędowymi (real i low-cap) nie miałem i nie mam nadal problemów bo ostatnio znów przesiałem na niej paczkę. Problemy zaczynają się przy berylu (wiadomo baza, magi AK) gdzie na przesmarowanych porządnie magazynkach mid-cap po 100 kulek SRC zacinają się strasznie i nie wystarczy jedno puknięcie magiem o hełm bo zaraz blokują się znów. Nawet w hi-capie APSa nie podawało mi każdej kulki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mój kumpel używa ich od dawna i od paru miesięcy zaczął mieć ściny ja w mojej giecie (stock oprócz gumki gop i dystansera) też cały czas na auto mam zacinki. Kulka blokuje się prawdopodobnie w lufie, a przy kolejnym strzale lecą dwie naraz. Do tego w jednej paczce znalazłem aż 10 glutów. Aż się boję co by było gdyby te meteory trafiły do repliki.

Będę jeszcze próbował te 0.23 ale już nie kupię dużej paczki. Zacięcie co 50 strzałów to trochę za dużo.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Przez moją systemę 6.04 przeleciało już coś koło 200k P&J w wagach od 0.2 do 0.36 i nigdy nie miałem ani jednej zacinki .

Natomiast ostatnio zacięła mi się w niej kulka Guardera 0.23 .

 

Problemy z magami u mnie nie występowały ale u innych tak . Ogólnie niektóre repliki trawią PJ a inne w ogóle nie :]

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...