Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki PJ Premium do precki?


Recommended Posts

Witam.

 

Szukałem ale nic ciekawego nie pisze...wiec zapytam czy kulki PJ Premium nadają sie do precki 6.03? Niby pisze że podczas testów nie było zacięc ale producent zawsze napisze coś żeby sprzedać. A więc kupić PJ czy może sprawdzonego GUARDER`a? Kulki będą do G36 mysle nad wagą 0,23-0,25.

Link to post
Share on other sites

Ja uwżywam GUARDERÓW do lufy GUARDERA 6.02 i też sie właśnie zastanawiam nad PJ - ami czy dadzą radę to zawesz jest dość spora różnica w cenia 27zł a 39zł

niby nic ale na 4 opakowaniach GuARDERÓW = 5 opakowaniom PJ-ów. zawsze te 4000 kulasów więcej.

 

Więc jakby ktoś używał takich w takiej lufie to był bym wdzięczny za małą podpowiedz...

Link to post
Share on other sites

Może i tak rzeczywiście jest ale dla osób lubiących auto, a jednak po wymianie precki - są to wciąż opłacalne do używania kulki. Jeśli uważa się na zabrudzenia lufy i nie używa nieodpowiedniej wagi kulek oraz gumki, będzie OK. Wystrzelałem tego ja, brat i koledzy kilkanaście tysięcy. Nie było problemów z podawaniem ani z zacinaniem, powtarzalność strzałów raczej dostateczna. Używamy GG na singla a PJtów na auto.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Pjoty sa bardzo chropowate.

Przez to tna sie nawet w dobrych mid capach...

Czasem przy duzym rofie sa problemy z podawaniem.

Tna sie w magach Aepow.

 

Gdyby nie to - bylby calkiem spoko.

Kwestia taka - wyprobowac czy twoja replika z nich dobrze strzela i albo kupowac albo nie.

Ale mimo ze sa pod marka PJ - czasem to sa rozne kulki.

Moze zmienia sei tylko opakowanie, ale mozliwe ze tez producent ktory je wytwarza.

Link to post
Share on other sites

Witam.

To mój pierwszy post od dawna...

Co do kulek P&J to zakupiłem 4000 sztuk razem z replikami Cymy MP5SD6 http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041_sd6-1477.html oraz Boyi M4A1 http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-5781m_rasii_cqb_boyi-2641.html . Od zeszłego tygodnia na takie "przydomowe" strzelanie poszło mi prawie 4000 kulek. Na szczęście zacięcia ani jednego. Teraz czas na Guardery. Replili oczywiście stock, nie licząc wymiany gumki w Boyi.

Link to post
Share on other sites

Ja używam PJ od niepamiętnych czasów i używałem ich z wieloma lufami, zero zacięcia, zarówno w lufie jak i dobrych magazynkach ... do czasu, gdy wyszły nowe kulki od PJ, są o wiele bielsze i na niektórych widać niedoskonałość, miałem zacinki w dobrych magach. Na guarderach śmigają pięknie.

Link to post
Share on other sites

PJ używałem przez jakiś czas. Na midcapach ciągłe zacinki oraz problemy, szybko się na G&G przerzuciłem. PJ od bidy do zasypania jedynego hi-capa używam(lubię mieć magazynek tej pojemności w pogotowiu).

 

Do precki w życiu bym tych kulek z odzysku nie użył.

 

 

 

 

 

 

 

 

(...) od tamtej pory ich unikam. No, chyba że któraś z naprzeciwka nadleci ;)

Jak ktoś do Ciebie z Pj strzela to łapiesz je? Ja staram się unikać trafień niezależnie jakiej amunicji przeciwnik używa ;).

 

(sorry musiałem złapać za słówko) ;)

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Racja. Od jakiegoś pół roku, zauważyłem że jakość PJtów spadła. Używam ich od ponad 3 lat, ale ostatnio przesiadłem się na guardery... Mam "na czarną godzinę", zapas PJ (Po paczce- 0.2, 0.23, 0.25) z przed ponad pół roku i widać od razu, ze różnica jest dość spora.

Link to post
Share on other sites

Może PJ nie latają wiele gorzej od Guarderów, G&G czy Madbulli, ale nadają się moim zdaniem tylko do Hicapów. W lowach i midach cięłu mi się jeszcze za czasów mp5, teraz w g36 to samo. Do preclufy bym ich nie ryzykował. Jak nie będziesz miał farta, koszty remontu repliki będą większe niż oszczędność na tańszych kulkach.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wystrzeliłem jakieś 9k PJ-ów i tych bio i normalnych, zacinki jak były to leciutkie (z semi przełączyłem na auto i było ok) mam stockowego cm.028 oraz hi-capa do niego dołączonego, z podawaniem kulek nie było problemów, był też lekki rozrzut ale i tak któraś kulka zawsze trafiała wroga ;) dzisiaj przyszły guardery więc je wypróbuje na najbliższej strzelance ;)

Link to post
Share on other sites

PJ Premium nie polecam z całego serca do czegokolwiek. Zjechałem już przez nie jakiś czas temu jeden tłok. Nieraz widziałem zacinki z ich udziałem również w stockowch replikach.

 

Wg. mnie bez sensu jest pakowanie lufy precyzyjnej w replikę - skoro potem cały efekt jest marnowany przez kiepskie kuki.

Link to post
Share on other sites

Nie polecam kulek PJ do precek. W mojej giecie na lufie precyzyjnej Systemy 6.04 było ponad 10 zacinek, testowałem również kulki PJ kolegi, bo myślałem że moje się ubrudziły, ale na jego kulkach też były zacinki.

 

Jak kogoś stać na lufę precyzyjną to i na te lepsze kulki 10zł więcej może przeznaczyć :) To tak samo jak do bardzo drogiego samochodu lać jakieś denne i tanie paliwo.

Link to post
Share on other sites

A ja wam powiem tak, chciałem wiedzieć i się dowiedziałem.

Spróbowałem... Zabrałem kulki PJ znajomego. 0,25 BIO... I co się okazało 4/5 zacinek. Więcej nie testowałem bo nie miało to sensu

 

P.S.

Lufa to GUARDER 6.02

Smarowana...

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...