Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika na poczatek?


Recommended Posts

nie bierz cymki bo to shit i gó.w.n. ....... a ten APS czy tam cuś to wynalazek chinczyków i dziala tak jak cymka + blowback który ci sie zepsuje

BIERZ RK-02 polecam replika ful metal i nie da sie jej zniszczyć dla kolegi spadła z 3 pietra na strzelance podnióśł ja zaje... w nia bo cos sie blokowało i dalej działała. Azreszto Boyi jest sprawdzona firmą.

 

Nie bierz Cymy bo to gowno i gowno... APS dziala jak Cyma... :bialaflaga: :hahaha:

 

Nowi doradzaja nowym... rk-02 ZnAlowego nie da sie zniszczyc? To po 048 Cymy mozna czolgiem jezdzic?

 

Spadla z 3 pietra, niezle, ma tytanowe body?

 

Boyi sprawdzona firma, a Cyma to nie?

 

[/offtopic]

 

@Topic:

 

Na temat eMki boyi mam zle zdanie, 028 dobra na poczatek, G36 od JG mysle ze tez by Ci podpasowalo. APS omijaj z daleka, rk-XX Boyi, lepsze wykonczenie niz Cyma, troche slabiej z GB (porownanie GB Cymy od 040^)

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

Jeez! Ten temat to jakaś g. warta sieczka od zielonych dla zielonego. Nie chce mi się nawet komentować niektórych wypowiedzi zielonych, więc powiem najprościej jak się da. Jeśli tylko masz więcej niż 500zł to za cholere nie kupuje cm028, bo popełniż fatalny błąd! Z tą cm028 chodzi o to, że to poprostu najtańszy sensowny elektryk z normalnym gearboxem, jaki warto kupować. Obczaj te 2 kałachy od boyia, które są 2 półki wyżej niz wymieniona przez ciebie cyma czyli rosjanie od boyi: RK-06 czyli piękny kałach z drewienkami oraz prawie to samo, tylko inna kolba, afgan stajl ;. Dlaczego? kontrukcja na kołkach(rozkłada się prawie jak ostry), stalowe body, gearbox w porządku, strzela zacnie, nie ma za dużo fps, a jednocześnie wystarczająco żebyś miał równe szanse z innymi na start, zasięg też spoko. APS i i emke boyi sobie daruj. Żeby nie było, wszystko co napisałem dotyczy własnych doświadczeń, a nie "kolega mówił", "ktoś polecał".

edit: stylistyka.

Edited by Roni92
Link to post
Share on other sites

chyba zdecyduje sie wiec na kalaszka z drewienkami od boyi ;p. wyglada na solidny i z tego co piszecie w srodku tez jest niczego sobie. aczkolwiek o rzeczy dbam wiec w sumie cymka 028 tez by wystarczyla (nie rzucalbym nia przeciez z 3 pietra). no ale chyba jednak wole dolozyc tą stówke z kawalkiem i miec porzadny sprzet.

Link to post
Share on other sites

Stalowe body to nie tylko solidność, ale też wygląd dużo bliższy oryginałowi, waga i ogólne odczucia bliższe takim, jakie powinny być. ak47 z plastikowym korpusem to zło konieczne dla maniaków ASG z niedużym funduszem i tyle.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Znam dwie repliki m4 boyia. W pierwszej rozpadł się "metalowy" RIS przy całkowice normalnym użytkowaniu (wraz z rączką do niego przymocowaną został użytkownikowi w ręce podczas biegu). Po pewnym czasie zasięg tego egzemplarza spadł do ok. 10 metrów. Wykonanie zewnętrzne było na mocno niskim poziomie. Drugi egzemplarz popisał się chyba jeszcze bardziej - cały tył body ułamał się i odpadł.

 

Dalej chcesz to kupować?

Link to post
Share on other sites

@hokager, też weteranem tego forum nie jesteś. Spójrz na mój licznik postów i weź pod uwagę to, żeby nie robić z siebie błazna czasem lepiej jest milczeć, bo nikt nie zauważy głupoty jak nie piśniesz słowa.

Zasiadłem sobie do oglądania forum dzisiaj i natrafilem już na 4 post typu:

 

:google: Nie boli

 

od Ciebie. Ten dział służy do zadawania głupich pytań, a nie dawania głupich odpowiedzi. Najlepiej wklej tą sentecje, którą tak siejesz w podpis, zaoszczędzisz ludziom spotkania z głupimi postami.

 

@Topic

 

Jeśli przekonasz się do mp5 to moge ci polecić cyme, jak kolega kilka postów wyżej, radze tylko zredukować sprężyne do sp110. Ja tego nie zrobiłem i w zimie poszedł mi szkielet przy dużym mrozie. Co do wyżej wymienionych, to bardziej przychyliłbym się do wyboru AK od Boyi, widziałem ich eMki, to faktycznie jakieś nieporozumienie, ale AK to już co innego, trzyma poziom.

 

@hokager, dodatkowo odnośnie bycia weteranem, większość swoich postów wystukałeś w tematach o shotgunach, posty te nie należały też do najbłyskotliwszych.

Naucz się, że jeśli masz powiedzieć coś głupiego, to lepiej to przemilcz. Bo machanie komuś 'googlem' przed nosem to nie jest poziom doświadczonego uzytkownika za jakiego się masz. Ja zakładam, że ludzie, którzy tu trafiają do tego zbioru tematów są kompletnie 'zieloni', dlatego mają prawo do głupich pytań. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby im pomóc, to nie zabieraj się za klikanie w klawiature.

 

pozdrawiam mając nadzieje, że nie wywiąże się z tego kłótnia.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Marines jesteś od Marca i za nie długo będziesz miał więcej ode mnie postów lol

Nie wymądrzaj się tak bo i tak nadal zielonym jesteś !

Nie wiem po co mu pomagasz,powinien sam sobie poszukać na forum,a nie wszystkich się o wszystko pytać.

 

Jestem zielony jeszcze w kilku (nastu?) sprawach, co wiem, ale akurat to, jakie repliki za jaką cenę są polecane i tego typu zagadnienia, zdaje mi się, że opanowałem. Wolny kraj, lubię pomagać, a nie jęczeć, że to jest fe, a to ble.

 

Edyta. To, że konto mam od marca, nie znaczy, że strzelam się od marca, nieprawdaż?

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...