Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kolimator do M4?


Recommended Posts

Panowie, ale Wy za przeproszeniem pier*&^*& :icon_wink:

 

po co kupować za 150 zł g*** chińskie jak za podobną cenę można zakupić używkę G&P "gniosnie nie łamiotsnie"?

Eotech to wielkie G..... czemu? Po pierwsze, brak możliwości zamontowania killflasha , po drugie często występujący syndrom spadającej zapadki uniemożliwiającej skuteczną regulacje plamki.

 

Ok, zgadzam się jako użytkownik aimpointa G&P jak również Eotecha, ale bez przesady z tym pier*** i innymi wrzutami następnym razem :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podpinam się do tematu bo nie chce zakładać nowego.

Mam 400zl budżetu na kolimator, z góry zaznaczam że nie chce od tomka.

Kolimator zamknięty najlepiej eotech, chyba że macie lepsze propozycje. Na dzień dzisiejszy ujeły mnie kolimatory eotech G&P które wydają sie solidne jednak nie jestem pewny. I mam prośbę jak już dacie propozycje kolimatora to od razu dajcie bezpośredni link do niego. Aha i kolimator ma być łatwo dostępny. I jeszcze jedną informacja iż preferuje również kupno kolimatora z tej strony : http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/

Ponieważ jest więcej do wyboru, oczywiście cena w $ nie może przekraczać polskich 400 złotówek. Z góry dzięki

Edited by EricSs0n
Link to post
Share on other sites

Na google są tematy z kolimatorami do wiatrówki... Zawsze przed napisaniem czegokolwiek wpisuje to w google. Ja napisałem że może być eotech a nie że od razu chce w takim razie bym was nie pytał. Nie mak mojej repliki jeszcze w dłoniach i nie wiem jak będzie wyglądać z poszczególnym kolimatorem.

Link to post
Share on other sites

http://www.casg.pl/product-pol-555-Replika-celownika-EoTech-553-kolor-czarny-.html

Ten mi się bardzo podoba...

Ma go ktoś chociaż?

Bo na replice wygląda jak wisienka na torcie.

Za chwilę będą odpowiedzi typu "jak ci się tak podoba to bierz... "

Ale nie chodzi o sam wygląd, bo gdyby chodziło o wygląd bym kupił jakiś niesprawny i se ta kropkę narysował. Chodzi również o jakość wykonania i pracę w różnych warunkach. W opisie jest iż ma 20 stopniową regulacje kropeczki, więc wydaje się miodzio, oczywiscie ja jako swiezak czytam tylko opis i patrzę na wygląd, można mnie podejść każdym chwytem reklamowym.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...